Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Transport Sanok - Wetlina - wrzesień

Mieszany widok

  1. #1
    badurraf
    Guest

    Domyślnie Transport Sanok - Wetlina - wrzesień

    gorąca prośba o pomoc...Wybieram się we wrześniu do Sanoka z Bytomia ( no z Katowic), a do celowo do Wetliny, ewentualnie Ustrzyków Górnych...no i mam problem z dojazdem...jako, ze PKP znowu poobcinała połączenia pomiędzy Katowicami a Zagórzem ( nie uśmiecha mi się jazda 14 godzin z dwoma przesiadkami w Krakowie i Rzeszowie, gdzie w dodatku czeka się 4 godziny...), wybieram się tam PKS, niestety na miejscu jestem po godzinie 18:30 i niestety żadnego PKS z Sanoka już nie ma ( kursują do końca sierpnia )...nie jestem zorientowany czy we wrześniu mogę liczyć na jakiegoś busika w tamtym kierunku po tej godzinie ( doświadczenia mam z zimy, a wtedy to wiadomo...nie ma na co liczyć...), będę bardzo wdzięczny za jakieś info, linka do strony przewoźnika czy po prostu numer telefonu...pozdrawiam...

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar żubr
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    ustrzyki dolne
    Postów
    224

    Domyślnie Odp: Transport Sanok - Wetlina - wrzesień

    Cytat Zamieszczone przez badurraf Zobacz posta
    gorąca prośba o pomoc...Wybieram się we wrześniu do Sanoka z Bytomia ( no z Katowic), a do celowo do Wetliny, ewentualnie Ustrzyków Górnych...no i mam problem z dojazdem...jako, ze PKP znowu poobcinała połączenia pomiędzy Katowicami a Zagórzem ( nie uśmiecha mi się jazda 14 godzin z dwoma przesiadkami w Krakowie i Rzeszowie, gdzie w dodatku czeka się 4 godziny...), wybieram się tam PKS, niestety na miejscu jestem po godzinie 18:30 i niestety żadnego PKS z Sanoka już nie ma ( kursują do końca sierpnia )...nie jestem zorientowany czy we wrześniu mogę liczyć na jakiegoś busika w tamtym kierunku po tej godzinie ( doświadczenia mam z zimy, a wtedy to wiadomo...nie ma na co liczyć...), będę bardzo wdzięczny za jakieś info, linka do strony przewoźnika czy po prostu numer telefonu...pozdrawiam...
    Pytaj tutaj:
    http://www.sanbus.pl/pl/6
    http://www.wrota-bieszczadow.pl/galeria/żubr - tam można powędrować...
    __________________________________________

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: Transport Sanok - Wetlina - wrzesień

    Jeśli jedziesz we wrześniu i nie przeszkadza Ci, że w Wetlinie będziesz późno to najlepszym i najszybszym rozwiązaniem będzie SanBus. Musisz dojechać na 16.10 do Krakowa a wcześniej zarezerwować miejsce. Jeśli chciałbyś w Wetlinie być szybciej możesz pojechać również Sanbusem z Krakowa o 11.10. Wysiądziesz w Lesku, poczekasz chwilę a o 16.35 będziesz miał autobus do Wetliny.

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2009
    Postów
    120

    Domyślnie Odp: Transport Sanok - Wetlina - wrzesień

    PKP Katowice - > Kraków
    Bus (AirBus, Barbara) Kraków - > Krosno
    PKS Krosno - > Cisna (p.Wetlinę). Odjazd z Krosna 13:10. Kwestia dobrania godzin PKP i busa.

    (Do Ustrzyk Górnych z Krosna odjeżdza o 16:30. Zarówno do Ustrzyk jak i do Cisnej mają oznaczenie:

    D nie kursuje 24-26, 31 XII, 1 I, Wielką Sobotę i dwa dni)


    W Krakowie(Kraków Główny) i w Krośnie postoje busów są zaraz obok dwórców PKP/PKS.
    Dla pewności - zadzwoń do PKS Krosno odnośnie kursowania autobusu do Cisnej i Ustrzyk. Przewoźnik się ma na dniach prywatyzować - żeby czasem nie było niespodzianek w postaci zmian w rozkładzie.


    Druga opcja to polecony wyżej Sanbus. Do Krakowa pociągiem,a potem już bezpośrednio busem.
    Ostatnio edytowane przez kufel ; 11-08-2009 o 17:06

  5. #5
    badurraf
    Guest

    Domyślnie Odp: Transport Sanok - Wetlina - wrzesień

    Cytat Zamieszczone przez krz.prorok Zobacz posta
    Jeśli jedziesz we wrześniu i nie przeszkadza Ci, że w Wetlinie będziesz późno to najlepszym i najszybszym rozwiązaniem będzie SanBus. Musisz dojechać na 16.10 do Krakowa a wcześniej zarezerwować miejsce. Jeśli chciałbyś w Wetlinie być szybciej możesz pojechać również Sanbusem z Krakowa o 11.10. Wysiądziesz w Lesku, poczekasz chwilę a o 16.35 będziesz miał autobus do Wetliny.

    Mam pytanie odnosnie tego busa z Leska do Wetliny, on odjeżdża z Leska Miasto, czy tego wczesniejszego przystanku, bodajże z ulicy Piłsudskiego???

  6. #6
    badurraf
    Guest

    Domyślnie Odp: Transport Sanok - Wetlina - wrzesień

    Dzięki wielkie wszystkim za info, coś na pewno z tegowybierzemy...a jeżeli ktośma jeszce coś do dodania to będę wdzięczny, pozdrawiam wszystkich

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Transport Zagórz - Wetlina
    Przez kar w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 20-06-2010, 20:33
  2. Cennik PKS (Sanok-Wetlina)
    Przez Moonlight Mile w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 09:30
  3. Wetlina-Sanok 1 I; jest szansa na dojazd?
    Przez fidelli w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-12-2007, 22:59
  4. NOCLEG WRZESIEŃ Wetlina
    Przez kala w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-09-2007, 10:02
  5. Czy szosa na odcinku Sanok-Wetlina jest przejezdna?
    Przez kydem w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-01-2006, 18:03

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •