Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Oddam sprzęt używany

Mieszany widok

  1. #1
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Oddam sprzęt używany

    poniewaz kazdy z nas dokonał kiedys jakiegos zakupu sprzetu ktory mu sie znudził lub z innych powodów jest juz nieuzywany proponuje zamieszczac tu informacje typu oddam.Na dobry poczatek-oddam buty CAMPUS rozmiar 44 praktycznie nowe.kontakt przez priva

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: oddam sprzet uzywany

    Nie jest to "sprzęt", lecz specjalistyczna książka, także z Bieszczadami związana.


    Mogę oddać darmo (a nawet ponieść koszt wysłania listem poleconym) książkę pt. "Kościoły wschodnie w Rzeczypospolitej około 1772 r."
    Autor: Witold Kołbuk.
    Wyd. Instytut Europy Środkowo-Wschodniej. Lublin 1998.


    Zanim jednak Sz. Koleżanko/Kolego z Naszego Forum "napalisz" się na tę książkę, koniecznie przeczytaj, co piszę poniżej - aby nie powielić mojego błędu (też się przed ok. 10 laty na tę książkę, wnioskując tylko po jej tytule, "napaliłem").

    Książka liczy 459 stron, z czego tylko 50 stron (str. 27-76) to część opisowa. Reszta (poza wstępem) to wykazy diecezji, dekanatów i parafii Cerkwi greckokatolickiej, Cerkwi prawosławnej oraz Kościoła ormiańskokatolickiego, a także monasterów ww. Kościołów.

    Są tam oczywiście wymienione m.in. wszystkie parafie bieszczadzkie, z zaznaczeniem, czy była ona pod patronatem królewskim czy szlacheckim, a także czy budynek cerkwi był murowany, czy drewniany.
    Np.
    Cerkiew greckokatolicka
    Diecezja Przemyska
    Dekanat Baligród
    (...)
    20. Łopienka, rus, mr, s, Prakseda PM (...)
    (...)
    Co odpowiednio oznacza:
    - województwo ruskie,
    - cerkiew murowana,
    - patronat szlachecki,
    - św. Prakseda Panna i Męczennica.

    Jak widzicie, jest to książka "wielce specjalistyczna", przydatna osobie parającej się na codzień teologią, religioznawstwem, ew. piszącą pracę naukową z historii.
    I tylko takiej osobie chciałbym ją ofiarować. Niech się ów "biały kruk" (w sensie tematyki, nie daty wydania) dłużej już nie marnuje (ok. 10 lat zalegania w mojej bibliotece wystarczy).

    Reasumując, ew. zainteresowanych proszę o zgłaszanie - do dn. 6 września 2009 r. chęci otrzymania tej książki w podarunku ode mnie, ale koniecznie z podaniem motywacji.

    Zastrzegam sobie możliwość wyboru osoby zainteresowanej, na podstawie własnej, subiektywnej oceny jej motywacji.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 11-08-2009 o 12:18
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: oddam sprzet uzywany

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Nie jest to "sprzęt", lecz specjalistyczna książka, także z Bieszczadami związana.


    Mogę oddać darmo (a nawet ponieść koszt wysłania listem poleconym) książkę pt. "Kościoły wschodnie w Rzeczypospolitej około 1772 r."
    Autor: Witold Kołbuk.
    Wyd. Instytut Europy Środkowo-Wschodniej. Lublin 1998.


    Zanim jednak Sz. Koleżanko/Kolego z Naszego Forum "napalisz" się na tę książkę, koniecznie przeczytaj, co piszę poniżej - aby nie powielić mojego błędu (też się przed ok. 10 laty na tę książkę, wnioskując tylko po jej tytule, "napaliłem").

    Książka liczy 459 stron, z czego tylko 50 stron (str. 27-76) to część opisowa. Reszta (poza wstępem) to wykazy diecezji, dekanatów i parafii Cerkwi greckokatolickiej, Cerkwi prawosławnej oraz Kościoła ormiańskokatolickiego, a także monasterów ww. Kościołów.

    Są tam oczywiście wymienione m.in. wszystkie parafie bieszczadzkie, z zaznaczeniem, czy była ona pod patronatem królewskim czy szlacheckim, a także czy budynek cerkwi był murowany, czy drewniany.
    Np.
    Cerkiew greckokatolicka
    Diecezja Przemyska
    Dekanat Baligród
    (...)
    20. Łopienka, rus, mr, s, Prakseda PM (...)
    (...)
    Co odpowiednio oznacza:
    - województwo ruskie,
    - cerkiew murowana,
    - patronat szlachecki,
    - św. Prakseda Panna i Męczennica.

    Jak widzicie, jest to książka "wielce specjalistyczna", przydatna osobie parającej się na codzień teologią, religioznawstwem, ew. piszącą pracę naukową z historii.
    I tylko takiej osobie chciałbym ją ofiarować. Niech się ów "biały kruk" (w sensie tematyki, nie daty wydania) dłużej już nie marnuje (ok. 10 lat zalegania w mojej bibliotece wystarczy).

    Reasumując, ew. zainteresowanych proszę o zgłaszanie - do dn. 6 września 2009 r. chęci otrzymania tej książki w podarunku ode mnie, ale koniecznie z podaniem motywacji.

    Zastrzegam sobie możliwość wyboru osoby zainteresowanej, na podstawie własnej, subiektywnej oceny jej motywacji.
    Jak dotychczas - nikt się nie zainteresował.


    Przedłużam termin zgłoszeń do dn. 11 października 2009 r.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #4
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: oddam sprzet uzywany

    buty juz znalazły chetnego wiec czekam na nastepcow

  5. #5
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: oddam sprzet uzywany

    Mam do oddania prawie nowe (1-2 razy używane na lekkiej 1-2 km trasie) buty trekingowe firmy AKU, nie wiem niestety jaką mają nazwę sprzedażową. Buty otrzymałem bym komuś je podarował, co też i czynię.
    Coś więcej o tych butach:
    - numer wg. U.K. 11,5 a wg. numeracji EU 46 1/2
    - podeszwa vibram
    - góra Gore-Tex
    - długość za kostki
    - wiązanie sznurówek na dole przez oczka (5 rzędów) i górze przez zapinki (2 rzędy).

    Koszty:
    - Chętny obieca, że zakopie gdzieś w Bieszczadach fajną małą flaszeczkę i poda mi namiary (ja może ją odkopię a może komuś innemu dam info o miejscu).
    - Ja pokrywam wysyłkę a buty... to koszt tej "małpki".

    Wiadomość przez PW
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  6. #6
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: oddam sprzet uzywany

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Mam do oddania prawie nowe (1-2 razy używane na lekkiej 1-2 km trasie) buty trekingowe firmy AKU...
    Już po ptakach... zgłosili mi się dwaj chętni, więc sprawa jest finalizowana z pierwszym "oferentem" .
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  7. #7
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: oddam sprzęt używany

    I ten pierwszy już buty ma... oby mu się dobrze nosiły!
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  8. #8
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: oddam sprzęt używany

    Oddam książkę -RZECZ O MAJORZE ANTONIM ŻUBRYDZIE-wydanie z 2008.chętnemu wyślę pocztą kontakt na priv

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: oddam sprzęt używany

    Oddam buty trakingowe firmy Beck rozmiar 45. Buty kolory szarego z nabuku, podeszwa vibram. Buty miałem kilka razy na nogach. Niestety mnie one nie pasowały. Oczywiście buty przekazuję za darmo. Chętnego proszę o kontakt na pw.
    pozdrawiam
    Marek

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: oddam sprzęt używany

    Buty już zostały wylicytowane. Szczęśliwcem została pierwsza osoba która wyraziła zainteresowanie.
    pozdrawiam
    Marek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jaki sprzęt turystyczny polecacie
    Przez skyrafal w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 22-02-2023, 15:22
  2. Oddam biednym ubrania w dobrym stanie
    Przez aga88 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-03-2011, 12:31
  3. Zakup sprzętu na wyjazd
    Przez hollow w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-07-2008, 14:35
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-09-2007, 15:16
  5. oddam forum w dobre ręce.....
    Przez Anonymous w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 27-06-2002, 11:20

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •