Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: NOWY ŁUPKÓW i OKOLICE

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar shrek
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Białystok
    Postów
    82

    Domyślnie NOWY ŁUPKÓW i OKOLICE

    na początku sorrki jak powielam wątek albo podobnej treścoi sprawy były poruszane w postach (proszę o odesłanie w odpowiednie miejsce) ja osobiście nic nie znalazłem - wiem że są o wiele lepszejsi szperacze ode mnie . nie przeciągam juz i zadaje pytanie : a mianowicie jest możliwość zostawienia bezpiecznie samochodu na 5-6 dni w okolicach Nowych Łupków?? (a jeszcze lepiej może kogoś polecacie?? - oczywiscie jak trzeba zapłacić to za pewny parking nie ma problemu w rozsądnej cenie :pp jako że to wypad studencki :D ). poszukuje bezpiecznego schronienia dla naszego środka transportu (samochodzika) z przyczyny następującej: chcemy grupą przejść sie szlakiem granicznym bez pospiechu (możliwość zahaczenia o słowację) do UG i z tamtą dostać sie do samochodu. z góry dzięki za wszelkie informację.

  2. #2

    Domyślnie Odp: NOWY ŁUPKÓW i OKOLICE

    Na Waszym miejscu przyjechałbym do Zagrody Chryszczata, tam spędził noc i tam zostawił samochód.

  3. #3
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: NOWY ŁUPKÓW i OKOLICE

    mysmy zostawiali autko na skrzyzowaniu, jak sie pojedzie z nowego lupkowa w strone lupkowa starego i odchodzi droga w strone chatki, tam na tym skrzyzowaniu zazwyczaj pare autek stalo(zmotoryzowanych chatkowiczow) albo zostawialismy przy dworcu kolejowym stary łupkow, Zwykle autko tam sobie stalo pare dni i nikt go nie niepokoil :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Leuthen
    Na forum od
    08.2008
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    652

    Domyślnie Odp: NOWY ŁUPKÓW i OKOLICE

    Potwierdzam słowa buby. Nocowałem w schronisku "Na końcu świata" 3 tygodnie temu. Widziałem samochody lokatorów chatki, tyle że stały nieco dalej - za opisanym skrzyżowaniem, a przed pierwszym przejazdem przez strumyczek - betonowe kręgi nie do sforsowania przez zwykłe autko... Nikt w chatce nie mówił, że obawia się o swój wehikuł

    Życzę udanej wędrówki granicznym - mi nie udało się dojść do UG z powodu załamania pogody. Jeśli nie czytałeś, polecam relację mojej dziewczyny z przejścia granicznym od początku szlaku (Grybów w Beskidzie Niskim), aż po Przełęcz nad Roztokami Górnymi. Adres: www.floydianka.blogspot.com

  5. #5
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: NOWY ŁUPKÓW i OKOLICE

    Myślę że równie spokojnie można zostawić samochód u Krysi w Szwejkowie.
    Jeden pies i koniec zabudowań i przychylne podejście.
    http://www.bieszczady.net.pl/szwejkowo/

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dobromil i okolice
    Przez don Enrico w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 19-10-2017, 10:24
  2. Kwaszenina i okolice
    Przez dorota z krakowa w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2012, 19:49
  3. Okolice Olesna - młyn
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-06-2012, 20:56
  4. Śnieżnik i okolice
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-09-2008, 20:22
  5. Patryja i okolice
    Przez sarmata w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-08-2008, 15:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •