Strona 24 z 88 PierwszyPierwszy ... 14 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 34 74 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 871

Wątek: Humor SPOZA szlaku

  1. #231
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Pewien człowiek poszedł kiedyś do księdza i poprosił:

    - Ojcze, chciałbym, abyś odprawił mszę za mego psa.

    Ksiądz był oburzony. – Mszę za twego psa, co ty sobie wyobrażasz!

    - Pokochałem tego psa i chciałbym zamówić mszę w jego intencji.

    - Nie odprawiamy tu mszy w intencji psów. Może pan zapytać gdzie indziej, czy nie odprawiono by takiej mszy – odparł ksiądz.

    Wychodząc mężczyzna rzucił księdzu:

    - Trudno. Ja naprawdę kochałem tego psa. Podczas mszy za niego zamierzałem dać milion dolarów na ofiarę.

    Na to ksiądz:

    - Niech pan chwilę poczeka. Nie powiedział mi pan przecież, że pański pies był katolikiem.

  2. #232

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Dobre!
    Prawie jak ten:

    Przychodzi facet do księdza i mówi:
    -Proszę księdza chciałbym aby mi,ksiądz ochrzcił kota
    -Przykro mi synu lecz nasza wiara na to nie pozwala. Bóg też nie był zwierzęciem i nie mogę tego uczynić
    -Dobrze, zapłacę
    Facet wykłada pieniądze. Ksiądz ochrzcił kota, ale miał wyrzuty sumienia, więc poszedł z tym do biskupa, opowiedział mu wszystko, a biskup na to:
    -Co ty zrobiłeś! Wiesz o tym, że tego nie można robić!
    -Ale on złożył wielką ofiarę na parafię...
    -Ile?
    -100 tysięcy...
    -W takim razie... natychmiast przygotować kota do bierzmowania!

  3. #233
    Bieszczadnik Awatar Floydd
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    97

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Wcale nie uważam, że te ostatnie żarty są dobre. Jakoś mnie nie śmieszą...

  4. #234
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Cytat Zamieszczone przez Floydd Zobacz posta
    Wcale nie uważam, że te ostatnie żarty są dobre. Jakoś mnie nie śmieszą...
    ..hahaha.. też dobre.. nie znałem tego
    :P

  5. #235
    Bieszczadnik Awatar pioabram
    Na forum od
    03.2007
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    Pewien człowiek poszedł kiedyś do księdza i poprosił:

    - Ojcze, chciałbym, abyś odprawił mszę za mego psa.

    Ksiądz był oburzony. – Mszę za twego psa, co ty sobie wyobrażasz!

    - Pokochałem tego psa i chciałbym zamówić mszę w jego intencji.

    - Nie odprawiamy tu mszy w intencji psów. Może pan zapytać gdzie indziej, czy nie odprawiono by takiej mszy – odparł ksiądz.

    Wychodząc mężczyzna rzucił księdzu:

    - Trudno. Ja naprawdę kochałem tego psa. Podczas mszy za niego zamierzałem dać milion dolarów na ofiarę.

    Na to ksiądz:

    - Niech pan chwilę poczeka. Nie powiedział mi pan przecież, że pański pies był katolikiem.
    Skoro lubujesz sie w tego typu żartach to forum ,tygodnika ,"Fakty i Mity" bedzie własciwsze dla nich,tam z pewnoscia zostaniesz bardziej doceniony,a moze nawet dostaniesz darmowa prenumeratę.Czyzby to twój buddyzm cie skłaniał do takich rechotów?!a tu prosze cie nie smiec..na forum bieszczadzkim.
    Ostatnio edytowane przez pioabram ; 16-04-2010 o 19:16

  6. #236

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Cytat Zamieszczone przez Floydd Zobacz posta
    Wcale nie uważam, że te ostatnie żarty są dobre. Jakoś mnie nie śmieszą...
    Choinka. Znam księży, których śmieszą. Niemniej przepraszam. Nie było moją intencję sugerowanie interesowności duchownych katolickich. Dla mnie te żarty to raczej parodia myślenia zajadłych antyklerykałów spod znaku "Nie".

  7. #237
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Cytat Zamieszczone przez pioabram Zobacz posta
    Skoro lubujesz sie w tego typu żartach to forum ,tygodnika ,"Fakty i Mity" bedzie własciwsze dla nich,tam z pewnoscia zostaniesz bardziej doceniony,a moze nawet dostaniesz darmowa prenumeratę.Czyzby to twój buddyzm cie skłaniał do takich rechotów?!a tu prosze cie nie smiec..na forum bieszczadzkim.
    ..ojoj.. jakie to przewrażliwione.. można być dobrym buddystą będąc katolikiem wiedziałeś o tym?
    Żart usłyszałem od znajomego księdza... tak tak.. rozmawiałem z nim i nie plułem na niego, ani nie paliłem krzyży na plebani.. dziwne co nie?
    dział OFFTOP znaczy że OFFTOP , jeśli się nie podoba, to nie czyta... darmową prenumeratę już mam..kraj przesycony "Niedzielami" i odpowiednimi audycjami radiowymi.. nie korzystam... dziękuję..

    *** coś łagodniejszego bo fanatycy atakują

    Dziadek spowiada się w kościele. Ksiądz udzielił mu już rozgrzeszenia i puka w konfesjonał:
    - O, ku*.*a, ale mnie ksiądz przestraszył!
    Ostatnio edytowane przez trzykropkiinicwiecej ; 16-04-2010 o 20:38

  8. #238
    Bieszczadnik Awatar pioabram
    Na forum od
    03.2007
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    ..ojoj.. jakie to przewrażliwione.. można być dobrym buddystą będąc katolikiem wiedziałeś o tym?
    Żart usłyszałem od znajomego księdza... tak tak.. rozmawiałem z nim i nie plułem na niego, ani nie paliłem krzyży na plebani.. dziwne co nie?
    dział OFFTOP znaczy że OFFTOP , jeśli się nie podoba, to nie czyta... darmową prenumeratę już mam..kraj przesycony "Niedzielami" i odpowiednimi audycjami radiowymi.. nie korzystam... dziękuję..

    *** coś łagodniejszego bo fanatycy atakują

    Dziadek spowiada się w kościele. Ksiądz udzielił mu już rozgrzeszenia i puka w konfesjonał:
    - O, ku*.*a, ale mnie ksiądz przestraszył!
    Prosiłem cię idz ze swoimi,zasłyszanymi bzdetami,na godniejsze fora,onetu,albo"Nie"Pomysl ze obrazasz wielu ludzi na tym forum i ich uczucia religijne.
    Nie słyszałem by ktos drwił z Buddyzmu,czy nawet islamu.
    I jesli kraj jest tak przesycony ,"Niedzielami",które zazwyczaj sa rozprowadzane w kosciołach,....To zmien kraj,i miej trochę szacunku dla religi,jesli nie jest to twoja religia.I jesli cię juz te ,"Niedziele",tak przesladują w tym kraju,to zaszyj sie w swoim ,"nigdzie bądz",...i sprobuj to jeszcze raz wszystko ,przemedytowac co tu napisałes,obrazając tak wielu..
    Ostatnio edytowane przez pioabram ; 16-04-2010 o 20:57

  9. #239
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Cytat Zamieszczone przez pioabram Zobacz posta
    Prosiłem cię idz ze swoimi,zasłyszanymi bzdetami,na godniejsze fora,onetu,albo"Nie"Pomysl ze obrazasz wielu ludzi na tym forum i ich uczucia religijne.
    Nie słyszałem by ktos drwił z Buddyzmu,czy nawet islamu.
    I jesli kraj jest tak przesycony ,"Niedzielami",które zazwyczaj sa rozprowadzane w kosciołach,....To zmien kraj,i miej trochę szacunku dla religi,jesli nie jest to twoja religia.
    ..a ja Ci mówię że najgorzej to jest jak ktoś chce być świętszy od samego Boga...
    Już ja sobie pójdę tam, gdzie ja będę chciał iść.. a nie gdzie ktoś mi każe...
    Mówiąc o szacunku nie snuj takich tekstów, bo są one jego przeciwieństwem...
    Przepraszam jeśli kogoś uraziłem.. (być może zrobię to po raz kolejny) ale poczucie humoru można mieć wrażliwe lub mniej w niektórych tematach.. i wszystkich nie zadowoli...
    To by było tyle w kwestii polemiki, bo nie będę CI już personalnie odpisywał.
    Żaden z moich wierzących znajomych (Katolików jak i Prawosławnych), którzy czytali ten dowcip, bądź słyszeli go , nie poczuł się urażony.. więc pozwól że wobec nich będę się odnosił.

    ***

    Rabbi Izaak z Berdyczowa mawiał:
    - Nie ma człowieka bez grzechu. Istnieje jednak zasadnicza różnica miedzy cadykiem a grzesznikiem. Cadyk, dopóki żyje, wie, że grzeszy. Grzesznik, dopóki grzeszy, wie, że żyje.

    ***

    Ksiądz, pop i rabin opowiadają, co każdy z nich robi z pieniędzmi zbieranymi na tacę.
    Pop: - Ja rysuję kółko wielkości tacy i podrzucam pieni?dze. Co spadnie do kółka, to dla Boga, a reszta dla mnie.
    Rabin: - Ja rysuję kreskę i podrzucam pieniądze. Co spadnie na prawo to dla Boga, a to po lewej jest dla mnie.
    Ksiądz: - Ja tak samo podrzucam pieniądze do góry. Co Bóg złapie, to jego!

  10. #240
    Bieszczadnik Awatar darkangel79
    Na forum od
    12.2009
    Rodem z
    Bydgoszcz/Aalsmeer
    Postów
    366

    Domyślnie Odp: Humor SPOZA szlaku

    Pewien młody ksiądz miał mieć pierwsze kazanie (wtedy, gdy jeszcze mówiło się z ambony). Poszedł więc do starszego księdza po radę, jak uspokoić nerwy, a ten doradził mu:
    - Wiesz, ja zawsze jak się denerwuję, to szklaneczkę whisky....
    Młody ksiądz pomyślał, że skoro taki stary wyga musi szklaneczkę, to on powinien dwie. Wypił więc trzy i poszedł. Po mszy pyta się opiekuna, jak było.
    - ...no wiesz... w zasadzie dobrze, tylko że najpierw mówi się "Bracia i Siostry" a nie "Dziubulki kochane", Pana Jezusa ukrzyżowali Żydzi a nie Indianie, a na koniec normalnie schodzi się po schodach, a nie zjeżdża po poręczy... Ale generalnie OK.
    Dusza ludzka jest jak ptak:
    Gdy wzbija się na pewną wysokość,nie tylko nie wolno jej spocząć,ale musi tęgo skrzydłami pracować,by się na niej utrzymać. Inaczej pierwsza lepsza pokusa pociągie ją ku ziemi.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Humor ze szlaku :)
    Przez Piotr w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 426
    Ostatni post / autor: 21-12-2021, 21:08
  2. Zbaczanie ze szlaku
    Przez xs400 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-06-2011, 10:11
  3. Do zobaczenia na szlaku...
    Przez lisisko w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-09-2004, 18:49
  4. Pies na szlaku?
    Przez Ralphi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-07-2004, 18:16
  5. Senior na szlaku
    Przez neoslav w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-04-2003, 23:00

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •