Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Rozpoczęcie współpracy

  1. #1

    Domyślnie Rozpoczęcie współpracy

    Witam!

    Jak zapewne zauważyliście dzisiaj rozpoczęliśmy oficjalną współpracę między trzema największymi bieszczadzkimi serwisami internetowymi.

    Współpraca na początek :) polegać będzie na udostępnianiu przez serwis www.bieszczady.info.pl forum dyskusyjego, dla dwóch niezależnych serwisów, których loga widnieją w nagłówku :)

    Serwis http://forum.bieszczady.info.pl - będzie dostępny również w dwóch w/w serwisach.

    Mamy nadzieję, że krok ten pomoże w popularyzacji naszych serwisów oraz podniesie atrakcyjność samego forum dyskusyjnego.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Re: Rozpoczęcie współpracy

    Witaj Darku !!!

    Widzę, oczywiście to widać. "banerki są extra". Ale kurczę - o co chodzi - jak w tym pijackim zwidzie. Nie kumam i dlatego uprzejmie proszę o wyjaśnionko. Co te serwisy mają wspólnego poza nazwą bieszczady?
    Co to jest współpraca?
    Jeszcze niedawno dostałem odpowiedzi, że serwisy te są i pozostaną niezależne. Jak na razie jest reakcja tylko z Waszej strony.
    Jak ma to wyglądać to w ten sposób to ja tego nie chcę firmować swoją obecnością. Dlaczego? Sami na ich forum nie raczyliście odpowoedzieć na posta ich admian z 16 września.

    Teraz ja pytam jeszcze raz

    "so o so chodzi, ja tego nie mam so jest... polewaj"

    Jestem daleko od złośliwości - dlatego prosze - proszę o wyjaśnienie.

    Pozdrawiam


  3. #3

    Domyślnie Re: Rozpoczęcie współpracy

    Hyyhhy i TU Ty

    ehhhhh piwiem tylko, że chyba twoją lekturą do poduszki jest Ponurnik Kłapouchego

    Zadnej z nikim Stycznosci. Zadnej Wymiany Mysli... Taka rozmowa do niczego nie prowadzi, zwlaszcza jesli w drugiej czesci rozmowy ukazuje sie ogon tej osoby.
    Klapouchy - "Chatka Puchatka"


    Są niezależne (choćby ze względu na profil i podejście do tematu)!!!!!!!
    Ale jak widzę, żadne wytłumaczenie nie jest wystarczająco dobre.

    Jaki sens ma połączenie FORUM?
    Jak to? Nie widzisz? Im więcej interlokutorów - tym dyskusja ciekawsza - nie ma co się rozdrabniac na 3 skoro można stworzyć jedno ciekawe - nie tacąc autonomii i własnego spojrzenia. A nowy człowiek poszukujący info o Bieszczadach - trafiając na jedną ze stron - odkrywa 3!! I każda ma coś innego w licznku - mianownik zaś pozostaje bz= Łez Padół.

    Jak to jest, że ciągle się zarzekasz, a...
    Nie, nie ja nic nie mówię.


    Ja Ci mówię jeśli to sztuka dla sztuki (tzn. ten szum pawich piór) - to rzuć tematem.

    Howgh!

    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Re: Rozpoczęcie współpracy

    Asiczka!!!

    Jesteś mistrzem w prowokowaniu - wysiadam przy Tobie. Ale ponieważ zaciągnęłaś mnie pod tablice własnymi rękami - podejmuję temat.

    Ale jeden warunek - reszta wypowie się szczerze. Deklaruję tu publiczne, że na każdy post w tym temacie odpowiem poważnie i bez obrazy (jak co to możecie się odkuć na moich starych postach- chyba należy mi się to - eh Asiczka....)

    Pozdrawiam


  5. #5

    Domyślnie Re: Rozpoczęcie współpracy

    Ehhhh Michał!
    Jest niemrawy sobotni poranek i zapiast jeszcze pospać to ja wkładam buty, zabieram plecak i uciekam w góry. Zdjęć teraz nie obiecuję - bo widoczność będzie kiepska.

    P.S. Były kiedyś takie pyszne cukierki - "Michałki" - mniam. Mam więc dobre skojarzenia.
    P.S.2. Nie będę się odgryać na starych postach - było minęło. Oby.

    GDZIE RESZTA FORUMOWICZÓW? ŚPIĄ????? Pobudkaaaaaaaaaaa!!

    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  6. #6

    Domyślnie Re: Rozpoczęcie współpracy

    wrrrrrrr... teraz to literówki z niedospania;(

    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  7. #7

    Domyślnie Re: Rozpoczęcie współpracy

    Witam!

    Nie można było tego powiedzieć lepiej.
    Asiczka ujęła to najprościej jak można :)


  8. #8

    Domyślnie Re: Rozpoczęcie współpracy

    Witam wszystkich serdecznie!

    No i stało się - od kilku dni trzy najciekawsze serwisy internetowe o Bieszczadach Polsce posiadają wspólne forum dyskusyjne.
    Niezmiernie cieszę się z tego faktu, ponieważ już od dłuższego czasu myślę, że wszyscy tj. ja, Darek i Piotrek zastanawialiśmy się nad tego typu rzeczami. Co będzie dalej - czas pokaże. Ja jestem b. dobrej myśli ;-)

    Pozdrawiam wszystkich

    Stachu

    Serdeczne pozdrowienia

    Stachu Strzyżewski
    http://www.bieszczady.pl
    http://facebook.com/bieszczady

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Rozpoczęcie współpracy

    Tak w świetle tego co się stało..... prowokuję?

    I cytat z innego tematu:
    " Hej

    Chciałbym zacytować słowa, które padły na spotkaniu w Dwerniku: nie traktujemy siebie jak konkurencja i nic nie wskazuje na to, żeby nasz serwis odbierał odwiedających dwóm pozostałym serwisom. Wręcz przeciwnie - od momentu podjęcia współpracy na pewno osoby odwiedzające nasz serwis a nie znające innych będą odwiedzać dwa pozostałe i oto właśnie nam chodzi.
    Szczerze mówiąc to szkoda, że nie znałem się z Darkiem czy Piotrem ok 2-3 lat temu - wtedy zapewne powstałby jeden, wspólny serwis :)

    Pozdrawiam

    __________________
    Serdeczne pozdrowienia

    Stachu Strzyżewski "
    Ostatnio edytowane przez admin ; 19-03-2009 o 14:41 Powód: Poprawiłem cytat by było wiadomo kto co i jak.

  10. #10
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Rozpoczęcie współpracy

    Prowokujesz. Zdecydowanie :)
    To co się stało faktycznie było pewne od początku. Czas był potrzebny jako katalizator.
    Zbyt wiele w tym wszystkim ambicji i innych uczuć, które nie zawsze służą porozumieniu (by była jasność mówię także o sobie).
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rozpoczęcie sezonu motocyklowego...
    Przez dziabka1 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 08:35
  2. Współpraca
    Przez Asik w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-02-2006, 14:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •