Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: październik Weekend

  1. #1

    Domyślnie październik Weekend

    2 Październik udało mi się skrzyknąć mieszczuchów i wyruszyć w Bieszczady na początek cel podróży Zalew Soliński start w WAW 2 w nocy o 8 rano już czekamy na statek Białej Floty i płyniemy po zalewie jest chłodno ale widoki zapierają dech w piersiach , wszyscy słuchają opowieści o zalewie Solińskim .Skały drzewa i woda jak szafir warto jeszcze trochę pomarznąć dla nacieszenia oczu .Kolejny przystanek na kwarterach Sakowczyk szybki rozładunek bagaży i dalej w kierunku Wetliny tam na bacówce czeka przepyszny baranek no na samą myśl o pieczystym ślinka cieknie , po drodze obmyślamy plan następnej wycieczki ale najpierw oficjalne pieczenie baranka i piwko....3 Październik pobudka była ciężka nocne obżarstwo daje znać wiec łyk żurku i o 10 jedziemy pod Welką Rawkę czeka nas spacerek 1304 m.n.p.m troszkę ciężko po wczorajszej nocy ale nikt się nie wyłamuje i po paru godzinach wszyscy są na szczycie. Pogoda jest łaskawa słońce pięknie świeci, błękitne niebo trochę białych chmórek a w oddali widok na Połoninę Wetlińską i Caryńską przez lornetkę podglądamy chatkę puchatka i żałujemy że czasu mało na dróga wyprawę w kierónku Połonin .Za to na Małą Rawkę jeszcze sie przejdziemy .Trasa powrotna idzie troszke szybciej lądujemy w schronisku Pod Małą Rawką tam są pyszne pierogi ukraińskie jeszcze pare fotek bo dyby które stoją kuszą do wygłópów , kolejny przystanek w Ustrzykach Górnych .Wpadamy do Lacha tam szok nie ma rzeźb nowi ludzie za barkiem nie ma sosu w chlebie po Bieszczadzku no a placek po Bieszczadzku to kompromitacja tego barku, klimat wieje chłodem atmosfera nawet nie barowa to robimy krótki spacer i na kwatery Piwko cd .... 3 Październik wszystko co dobre kiedyś się kończy czas pakować się i zpowrotem do Wawy ale jeszcze wpadamy obejżeć wodospad Hylaty na Zatwarnicy do sołtysa po złoty miodek zbierany przez bieszczadzkie pszczółki , spowrotem na Wetlinę po serki niędzu czasie ostatnie rozmażone spojżenie na góry pożegnanie z Zalewem Solińskim kilka pamiątek i na trasę . 24 znowu jesteśmy w Warszawie, ale ten szalony weekend wart był 32 godzin bez snu paru bombli na stopach . Bo nigdzie nie jest tak przepięknie jak w Bieszczadach. Jeszcze wrucimy.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Odp: październik Weekend

    Tak sobie myślę: gdybym miała prawo jazdy i samochód, ile takich weekendów byłoby w roku
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

  3. #3
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: październik Weekend

    Blisko macie z Warszawy, nie to co ja...
    Pozdrawiam
    bertrand236

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Odp: październik Weekend

    Ach ta względność czasoprzestrzenna .

    Czas nie "jest" obecny ani w podmiocie, ani też w przedmiocie;
    nie jest wewnątrz bytu, ani na jego zewnątrz
    i "jest" on "wcześniej" od wszelkiej subiektywności oraz obiektywności, ponieważ stanowi warunek możliwości nawet dla owego "wcześniej".
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar agnieszkaruda
    Na forum od
    01.2008
    Rodem z
    Kampinos
    Postów
    519

    Domyślnie Odp: październik Weekend

    Oj ja tez bym jeździła co weekend gdyby tylko była ku temu sposobność... Jakiś mały przycisk teleportacji by się przydał.
    Chciałeś dobrze a wyszło jak zwykle......:oops:

  6. #6
    fajter
    Guest

    Domyślnie Odp: październik Weekend

    witam wszystkich użytkowników :) jestem tutaj nowy i nie wiem gdzie szukać odpowiedzi na moje pytanie więc liczę na waszą wyrozumiałość i pomoc mianowicie planuje w niedługim czasie wraz z moją dziewczyną wybrać się właśnie w Bieszczady i cały problem tkwi w tym że w praktyce to nie mam pojęcia gdzie i co warto zwiedzić, jakie są ceny noclegów itp.(wyjazd planuje na któryś z końcowych weekendów października) Z racji że w tygodniu pracuje i jestem bardzo zajęty dostęp do internetu mam ograniczony dlatego moja wiedza o Bieszczadach jest taka znikoma :( z góry dziękuje ze pomoc i liczę na wasze wsparcie :)

    pozdro

  7. #7

    Domyślnie Odp: październik Weekend

    Cytat Zamieszczone przez fajter Zobacz posta
    witam wszystkich użytkowników :) jestem tutaj nowy i nie wiem gdzie szukać odpowiedzi na moje pytanie więc liczę na waszą wyrozumiałość i pomoc mianowicie planuje w niedługim czasie wraz z moją dziewczyną wybrać się właśnie w Bieszczady i cały problem tkwi w tym że w praktyce to nie mam pojęcia gdzie i co warto zwiedzić, jakie są ceny noclegów itp.(wyjazd planuje na któryś z końcowych weekendów października) Z racji że w tygodniu pracuje i jestem bardzo zajęty dostęp do internetu mam ograniczony dlatego moja wiedza o Bieszczadach jest taka znikoma :( z góry dziękuje ze pomoc i liczę na wasze wsparcie :)

    pozdro
    Fajter nie obraź się, ale to Ty powinieneś wiedzieć, co chcesz zwiedzać
    Przeglądnij troszeczkę forum, tu jest (prawie) "wszystko" - a resztę (ceny noclegów itp.) znajdziesz wpisując w Googlach hasło "Bieszczady"
    PS.
    Jeżeli jedziesz pierwszy raz w tereny wyżynne, to zapoznaj się w co warto się ubrać (a czego lepiej nie brać) - będzie mniej stresu.
    Ot, takie banały...

  8. #8

    Domyślnie Odp: październik Weekend

    Ostatnio edytowane przez arizona ; 14-10-2009 o 01:07 Powód: zzzz

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czarnohora październik 2011
    Przez T.P. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 14:46
  2. Październik - ktoś się wybiera?
    Przez mortifer w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 05-10-2011, 19:02
  3. Gorgany, Czarnohora - październik 2009
    Przez coshoo w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 18-03-2011, 09:11
  4. Październik w Bieszczadach
    Przez wojtekk w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 30-08-2008, 01:57
  5. Weekend
    Przez bass w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-06-2003, 20:31

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •