Strona 17 z 32 PierwszyPierwszy ... 7 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 27 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 315

Wątek: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

  1. #161
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

    http://www.youtube.com/watch?v=BJhBW6MLspA
    Nie wiem czy było, ale zachęcam do odgadywania zagadki: gdzie były kręcone scenki bieszczadzkie w tym filmie? Myślę że nie powinno to sprawić większości trudności

  2. #162
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2013
    Rodem z
    Brzoza
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

    Nie wiem, czy było, ale jeśli ktoś bardzo tęskni za Bieszczadami, to może się trochę rozejrzeć . Przyjemnego wspominania :)

  3. #163
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

    Witaj Marcin

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Zobacz posta
    http://www.youtube.com/watch?v=BJhBW6MLspA
    Nie wiem czy było, ale zachęcam do odgadywania zagadki: gdzie były kręcone scenki bieszczadzkie w tym filmie? Myślę że nie powinno to sprawić większości trudności
    Raczej ten link umieściłbym w wątku poezja, alebo o zakapiorach tzn. chcących nimi być.
    Odzew marny jak widać
    Pewnie dalej im niż do nieba. A to trzeba mieć w sobie.
    Gdzie były kręcone? Mało istotne. Mogą być w każdym miejscu.

    Dzięki za ten link.

    Pozdrawiam serdecznie

  4. #164
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

    W Bieszczadach kręcą w autentycznych plenerach dla kanału HBO, 6 odcinkowy film fabularny pt Watacha, film opowiada o perypetjach oficera Straży Granicznej,w jednej z ról Marian Dzięgiel znany z filmu Wesele-Drogówka...czekamy na pierwszy odcinek...
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  5. #165
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

    O dzięki za przypomnienie delux - właśnie cośtam mi się o uszy obiło. Słyszałam, że kręcili trochę w okolicach Baligrodu. Zastanawiałam się tylko, czy jest to serial wieloodcinkowy czy co i czy jest już on w tv i kręcą kolejne odcinki, czy dopiero wyjdzie (siódmy rok żyję bez tv, więc nie za bardzo jestem na czasie co nadają w telewizji). Dzięgiel chyba idealnie pasuje do tego typu filmów

    Aha -poznałam jednego bohatera z tego filmu !! Nocował na schronisku dwa razy. Nazywa się Sharn (czyt. Szarn). Gra tam wilka. W rzeczywistości jest to wilczak ale w jego naturze, zachowaniu i stosunku do psów (samców by pożarł) zdecydowanie dominuje wilcza krew. Nazwałabym go raczej jako oswojony wilk -załapałam z nim dobry kontakt. Nie można spuścić go z oka nawet na chwilę, zachowuje się jak wilk. Wymaga od swojego pana kontroli 24 h.Ten sam wilczak będzie też jednym z głównych bohaterów w filmie Kolskiego, który był też kręcony w Bieszczadach (w kinach w okolicach czerwca 2014). Swoją drogą, ostatnio poznałam też innego wilczaka -suke. Ta, w przeciwieństwie do Sharna, miała zdecydowanie więcej psiej krwi.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 25-11-2013 o 21:43
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  6. #166
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

    Cytat Zamieszczone przez delux Zobacz posta
    W Bieszczadach kręcą w autentycznych plenerach dla kanału HBO, 6 odcinkowy film fabularny pt Watacha, film opowiada o perypetjach oficera Straży Granicznej,w jednej z ról Marian Dzięgiel znany z filmu Wesele-Drogówka...czekamy na pierwszy odcinek...
    Pod koniec września, przez kilkanaście dni ekipa filmowa stacjonowała w Bystrem na drodze do Rabego. Nagrywali jakieś sceny w kamieniołomie "Gruby". Zapytany policjant, który nikogo obcego nie przepuszczał, powiedział tylko, że on nic nie wie i wywiadów nie wolno mu udzielać. Wykluczyłem wybuchy, gdyż zbyt dużo ludzi się tam kręciło. Natomiast wśród wielu samochodów zobaczyłem jeden, z napisem HBO i domyśliłem się, że chodzi o film o którym wcześniej czytałem na forum. Poszedłem dalej i przez mostek wszedłem na szczyt Kamiennej Góry aby zobaczyć ekipę filmową w akcji:).

    Ekipa filmowa.jpg Ekipa filmowa1.jpg Plan.jpg
    Ostatnio edytowane przez zbyszek1509 ; 25-11-2013 o 23:31

  7. #167
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

    8 listopada w piątek wieczorem gdy wjeżdżałem do Ustrzyk Górnych pomyślałem że chyba coś się stało ,bo z daleka było widać nad Ustrzykami bardzo jasną łunę .Na miejscu okazało się że to dźwig który z wysokości kilku pięter oświetlał strażnicę pograniczników światłem o mocy takiej ,że w promieniu kilkuset metrów było jasno jak w dzień ;-) .Dopiero jak zobaczyłem kilkanaście samochodów łącznie z mobilnym barem i panów z kamerami domyśliłem się że to o film chodzi.........

  8. #168
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie Odp: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

    W ogóle ostatnio coś filmowców. Na Rabem kręcili jeszcze na Bazie, a sam ich mijałem na Obłazach i Sinych Wirach. Jeszcze o jakiejś dziewczynce kręcą, ale nie pamiętam dokładnie. Jimi coś wspominała
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  9. #169
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

    O dziewczynce, której ojciec mieszka w Smolniku (w filmie inaczej nazwana wieś) to jest właśnie film Kolskiego -"Serce serduszko i wyprawa na koniec świata". Swoją drogą Kolski okazał się bardzo bieszczadzkim człowiekiem, takim "swoim" po prostu ;D Nie mogę się doczekać tego filmu, bo przez 2 tygodnie psychicznie brałam w nim udział (psychicznie, czyli byłam duchem z ekipą filmową i śledziłam wydarzenia od kulis), wyczekuję go tak, jak kiedyś w Jaśliskach wyczekiwano Wina Truskawkowego ;D
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  10. #170
    uzytkownik_1
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczady w filmie (albo odwrotnie:))

    witam,
    byl taki film - "ranczo teksas", dosc marny, ale byl.
    krecony byl glownie w tworylnem, co do tego nie mam raczej watpliwosci.
    za to nie wiem, gdzie byla krecona scena w opuszczonym kamieniolmie - ma ktos pomysly gdzie mogla byc krecona?
    zastanawiam sie, czy dzisiaj to miejsce nie jest przypadkiem przykryte wodami zalewu solinskiego.
    chodzi o to miejsce:

    rancho_texas.jpg

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dojo albo sala do fechtunku
    Przez Pierogowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 166
    Ostatni post / autor: 09-12-2012, 22:35
  2. Krótki pachnący Sen...albo San?
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-02-2011, 14:03
  3. Zimowa włóczęga w Bieszczady albo i gdzie indziej
    Przez Chwileczka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-12-2007, 22:47

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •