Czołem :)
Tak mnie cosik dzisiaj taki temat dopadł, ale przy okazji okazało sie, że dopadła mnie także skleroza, cy cuś :)
Próbowałem sobie przypomnieć jakie filmy fabularne zostały nakręcone w Bieszczadach lub o Bieszczadach (co nie zawsze musi iść w parze).
I wyszło mi z tego wielkie nic - raptem trzy. Oj, musiało byc tego trochę więcej, a zatem kto pomoże uzupełnić listę? :

1. Ogniomistrz Kaleń - kiedyś często "puszczany" (film of course), dziś niepoprawny politycznie, umrze zapewne ze starości na półkach archiwum :(
2. Milion za Laurę - 90% akcji działo się w Bieszczadach, akcja kręciła się wokół piosenki turystycznej (?). Ładne widoki, brak treści (przynajmniej ja jej nie widziałem). Nakręcony dobrze ponad 20 lat temu, stąd miałem duże problemy ze skojarzeniem miejsc pokazywanych w filmie.
3. Brak tytułu - coś pod koniec wojny, lub tuz po (ten chyba juz poprawny, bo niedawno leciał), skarb w jakiejś studni, zły - ktory chciał go dla siebie i dobry który oddał państwu :) Przypomnicie tytuł?

I to wszystko. Kiedyś jak byłem w MBL w Sanoku, to kręcili akurat jakiś serial, nawet nie wiem czy był potem w telewizji.
Pomożecie?
Pozdrawiam