Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59

Wątek: był RIMB

  1. #41
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie Odp: był RIMB

    Nagabywany jestem ostatnio aby opisać trasę, skąd żeśmy szli, którędy i dokąd.
    ALE PO CO ?
    Po co opisywać że wyszliśmy z miejscowości A o godz 8.15 (współrzędne gps xx.xx) udając się ścieżką w kierunku NWW aby po 43 min dotrzeć do drzewa na którym jest namalowany szlak turystyczny w postaci trzech poziomych prostokątów z czego dwa brzegowe są białe a środkowy czerwony .....ble, ble, ble ...... itd, itd.
    PO CO ?
    Czyż nie jest istotą to, aby po prostu TAM być , choć przez chwilę, spotkać bardzo fajnych ludzi, dowiedzieć się ciekawostek a niektóre zobaczyć na własne oczy.
    A to , skąd wyszliśmy i jak trafiliśmy ... to tak mało istotne.

  2. #42
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: był RIMB

    Cytat Zamieszczone przez Henek Zobacz posta
    Nagabywany...
    ALE PO CO ... do drzewa na którym jest namalowany szlak turystyczny w postaci trzech poziomych prostokątów z czego dwa brzegowe są białe a środkowy czerwony .....ble, ble, ble ...... itd, itd.
    PO CO ?
    Czyż nie jest istotą to, aby po prostu TAM być , choć przez chwilę, spotkać bardzo fajnych ludzi, dowiedzieć się ciekawostek a niektóre zobaczyć na własne oczy.
    A to , skąd wyszliśmy i jak trafiliśmy ... to tak mało istotne.
    Henek , masz rację... PO CO ???? z jednym się nie zgadzam, tam nic nie było namalowane na drzewach
    TAM byli tylko Fajni Ludzie .
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #43
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: był RIMB

    Oj było było;-)))ale dzień wcześniej;-))))
    ale i tak najbardziej nas rozbawił znak szlaku rowerowego-solidnie na stałe zamocowany na...

    i naprawdę tak był solidnie zamocowany, że się zabrać go nie dało, a z patykiem się nam nie chciało.
    Co do ludzi to prawda-sami fantastyczni i na szlaku i poza nim!!!
    i już za Wami tęsknię ;-(((
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #44

    Domyślnie Odp: był RIMB

    Cytat Zamieszczone przez Henek Zobacz posta
    Nagabywany jestem ostatnio aby opisać trasę, skąd żeśmy szli, którędy i dokąd.
    ALE PO CO ?
    Akurat ja Cię nie nagabywałem o to, ale chętnie bym zobaczył na mapie trasę, którą zrobiliście. Rozumiem, że nie lubisz opisywać takich rzeczy albo też chcesz po prostu zachować tajemniczy charakter RIMBu. A więc niech tak zostanie.

    Lubię nieraz pójść trasą, którą ktoś chodził i ją poleca. Jedni piszą przewodniki, drudzy je czytają. To jest odpowiedź na pytanie po co ludzie na forum nieraz szczegółowo opisują swoje wycieczki.

  5. #45
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie Odp: był RIMB

    Andrzeju !
    tajemniczy charakter... ???
    Jedyną tajemnicą jest to, jak nadchaszczownik Bazyl błądząc po lesie , bez szlaków i ścieżek, nie zważając na mapę, ani gps-y wyprowadził nas prosto na źródełko napoju chmielowego u Kija.
    Ostatnio edytowane przez Henek ; 17-10-2009 o 19:34

  6. #46
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: był RIMB

    Ale to tylko dlatego, że giepees w jego polu wariował i gubił satelity, nawet jak ich było 6
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #47
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: był RIMB

    Cytat Zamieszczone przez Henek Zobacz posta
    Nagabywany jestem ostatnio aby opisać trasę, skąd żeśmy szli, którędy i dokąd.
    Heniu, ja tę trasę już opisałem na pierwszej stronie wątku:

    Cytat Zamieszczone przez bmiller Zobacz posta
    obowiązujący na RIMBie styl wędrówki: nieśpiesznie, ze swobodnie modyfikowanym planem, bez przywiązania do ścieżek a przy tym prosto do celu
    I druga sprawa:

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    chętnie bym zobaczył na mapie trasę, którą zrobiliście. Rozumiem, że nie lubisz opisywać takich rzeczy albo też chcesz po prostu zachować tajemniczy charakter RIMBu. A więc niech tak zostanie.
    Andrzeju, nie chodzi o tajemniczy charakter RIMBu. Chodzi o to, że my przeszliśmy jakąś trasę RAZEM. Nie piszemy w szczegółach skąd, dokąd i którędy (no, tak po prawdzie te informacje już się tu wielokrotnie między wierszami pojawiły) bo nie to jest ważne. Bywaliśmy w tamtych okolicach już wcześniej, ale często sami a już z pewnością nie w takim składzie. RIMBowy weekend był wyjątkowy dlatego, że wędrowaliśmy wspólnie - nawet dokładne wskazówki nie dałyby Ci nic, bo wędrując sam lub z inną grupą miałbyś zupełnie inne wrażenia.

    A na koniec czysto techniczne uwagi: to prawda, że nie wędrowaliśmy z nosem przy mapie. To prawda, że przy naszym Nadchaszczowniku satelity się chowały (z komórki, bo GPSa w okolicy nie było). To prawda, że nie wędrowaliśmy szlakiem. To prawda, że porzucaliśmy i ścieżki. Jak Ci w szczegółach przekazać "którędy"? Lasem, Andrzeju. Lasem
    Czterech panów B.

  8. #48
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: był RIMB

    Ot Bartku napisałeś wsio-nic dodać nic ująć!
    Ja też na początku jak mnie Heniek zapytał czy się nie boję, że zabłądzimy i nie dojdziemy tak gdzie mieliśmy dojść mu powiedziałam: nie ważne gdzie, ważne z kim!
    I w tym tkwi cały urok RIMBu: towarzystwo-jako zachęta na lata kolejne
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  9. #49
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: był RIMB

    ...a może Wy byliście tak zanietrzeźwieni, że po prostu nie pamiętacie skąd, dokąd, kórędy i ile czasu...

  10. #50
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: był RIMB

    A ja żałuję, że akurat w tym czasie byłem chory. Wspaniałe towarzystwo i Bieszczady... Czego jeszcze więcej trzeba?
    bertrand236

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. IV RIMB - relacja alternatywna
    Przez Wojtek Pysz w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 12-03-2013, 11:56
  2. IV RIMB - relacja
    Przez komisaRz von Ryba w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 25-10-2011, 23:08
  3. RIMB - drugie starcie
    Przez Henek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 04-01-2010, 09:25
  4. Byłem.. 9 godzin . Ale byłem..
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2006, 23:19
  5. I był Beskid i były słowa ...
    Przez Ezechiel w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2005, 09:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •