Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Wielokrotne tożsamości

  1. #1
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,661

    Domyślnie Wielokrotne tożsamości

    Moi Drodzy,

    Zapewne większość z Was wie, że nasze forum ma skuteczne narzędzie do wykrywania tzw. podwójnych tożsamości, czyli przypadków używania kilku nicków przez jednego użytkownika. Dotychczas takie zdarzenia były sporadyczne i niegroźne, więc traktowaliśmy je z przymrużenie oka, jako swoisty happening i element lokalnego kolorytu.

    Jednakowoż ostatnimi czasy przypadki tej swoistej schizofrenii zaczęły pojawiać się coraz częściej, a forumowicze stosujący podwójne tożsamości zaczęli nawet dyskutować sami ze sobą (!), więc - po krótkiej naradzie - zespół administracyjno-moderatorski postanowił:
    - po pierwsze - uprzejmie przypomnieć Wam, że podwójna tożsamość jest nie tylko sprzeczna z podstawowymi zasadami netykiety, ale i stanowi przejaw działania niekoleżeńskiego, wprowadzającego innych użytkowników w błąd,
    - po drugie - umieścić stosowny i formalny zapis w regulaminie forum.

    Zapewniam Was, że nietrudno jest odróżnić sytuację, w której faktycznie dwóch użytkowników korzysta z jednego komputera, od takiej, w której znudzony user wymyśla sobie nową ksywkę i próbuje zawojować forum W imieniu zespołu administracyjno-moderującego proszę zatem o zaprzestanie owej zbrodniczej działalności, dzięki czemu forum będzie rosło w siłę, a użytkownicy żyli... dostatecznie

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Wielokrotne tożsamości

    fajni kolesie..nie ma co ...może chorzy na rozdwojenie jażni ? medycyna zna takie przypadki....

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Wielokrotne tożsamości

    a forumowicze stosujący podwójne tożsamości zaczęli nawet dyskutować sami ze sobą (!),
    HE HE :)

    Obstawiałbym jakąś wrodzoną kobiecą potrzebę nieustannego gadulstwa, ale kobitki tu bojowe, to się nie chcę narażać.








    Pewnie Kryśka wkleja zagadki florystyczne i sama se odgaduje

  4. #4
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Wielokrotne tożsamości

    A ja myślę, że tytuł Mruka Roku już nie będzie należał do mnie a i bój o niego będzie zażarty
    I wiem czyj jest orest!!!
    w sensie czyim drugim nickiem ha!i nie jest to kobieta!!!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar chwastek
    Na forum od
    02.2009
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Wielokrotne tożsamości

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    HE HE :)

    Obstawiałbym jakąś wrodzoną kobiecą potrzebę nieustannego gadulstwa, ale kobitki tu bojowe, to się nie chcę narażać.
    znam tylu facetów z "wrodzoną kobiecą potrzebą nieustannego gadulstwa" że osobiście obstwaiałabym jakiegoś pana ...

    to takie niefajne i mało uczciwe wystepowanie w rzeczywistości wirtualnej w kolejnym wcieleniu i pod drugą ksywką bez informowania o nowym "ubranku" otoczenia.

    vm2301, dlaczego to akurat jakaś kobieta miałaby być? bo ten argument o tym kobiecym wrodzonym gadulstwie to jakiś cienki ... o ... i juz się naraziłeś ... kurcze, czasami warto dac sobie po łapach zanim kliknie się w klawiature ...

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Wielokrotne tożsamości

    Chwastku drogi, chyba nie traktujesz każdej wypowiedzi poważnie...bez względu na liczbę tożsamości autora

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar chwastek
    Na forum od
    02.2009
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Wielokrotne tożsamości

    dowcipy o blondynkach też mnie nie śmieszą ... powaga

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Wielokrotne tożsamości

    Ło matko, zakładam, że i o Żydach, klerykach, czy mieszkańcach Wąchocka w takim razie też nie...mnie tam wsio rawno.

    No ale wybacz w takim razie, skoro Cię uraziłem.

    Pozdrawiam:)

  9. #9
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,122

    Domyślnie Odp: Wielokrotne tożsamości

    Kochani !
    Dajcie spokój rozgadanym kobietom. To nie o nie chodzi.
    Chodzi o mnie.
    Nie mam (i nie miałem) zamiaru ukrywać tego.
    Bywalcy forum już dawno wiedzieli że zmieniłem tożsamość - zostawiając odwróconego avatara.
    Nasz nowy moderator (witamy Reconie) postanowił okazać swoją czujność i zadziałać w sposób godny służb tajnych i specjalnych.
    Natomiast nasz drogi kolega Marcowy używając słów
    ...zaprzestanie owej zbrodniczej działalności...
    przeszedł nawet nowego moda.
    p.s. czy nie wypadałoby się przywitać na forum nowemu moderatorowi i przedstawić w jaki sposób wygrał konkurs ?
    Pozdrówka i sukcesów życzę

  10. #10
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Wielokrotne tożsamości

    Nieeeee, chodzi o Cipkanię, która jest dla odmiany moja
    A zarzut że rozmawiam sama ze sobą...no a Wy jak chcecie porozmawiać z kimś inteligentnym to nie rozmawiacie ze sobą???
    ja zawsze hihihi
    Kto był na RIMBie ten wie skąd i paczjemu ta Cipkania, a kto nie był niech żałuje!!!
    A orest jest...no ja już doszłam do tego czyj ci łon
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •