Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Rynek nieruchomości w Bieszczadach- zbieram wszelkie materiały do pracy inz.

  1. #1
    makarony7
    Guest

    Domyślnie Rynek nieruchomości w Bieszczadach- zbieram wszelkie materiały do pracy inz.

    Prosze o pomoc. Poszukuje jakichś kolwiek materiałów związanych z rynkiem nieruchomości w Bieszczadach, wszelkich rodzajów książek, artykułów, doslownie wszystkiego co się wiąże z rynkiem nieruchomości. Jeżeli znacie jakąs książke podajcie autora i tytuł, lub strone internetową. Z góry dziękuje. Moje gg: 2741759, email: makarony7@wp.pl

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    352

    Domyślnie Odp: Rynek nieruchomości w Bieszczadach- zbieram wszelkie materiały do pracy inz.

    Cytat Zamieszczone przez makarony7 Zobacz posta
    Poszukuje jakichś kolwiek materiałów związanych z rynkiem nieruchomości w Bieszczadach
    Witaj na Forum

    Skontaktuj się z Biurem Obrotu Nieruchomościami - Kwaśniak z Rzeszowa. Poniżej link do strony internetowej tego biura.
    http://www.kwasniak.net/home_page.php

    Kopalnią wiedzy na ten temat są zwykle rzeczoznawcy majątkowi pracujący w danym regionie. Ich listę znajdziesz na stronie Ministerstwa Infrastruktury
    Ostatnio edytowane przez wp.krzysztof ; 19-10-2009 o 15:17 Powód: literówki
    Sapere aude.

  3. #3
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Rynek nieruchomości w Bieszczadach- zbieram wszelkie materiały do pracy inz.

    Może to będzie klasyczne faux pas, ale podobnego wątku nie było a chyba główny jego autor się nie pogniewa. Może?
    Widzę, jak zaczynają być wystawiane na sprzedaż co raz to nowe obiekty turystyczne, te większe oczywiście. Dzisiaj podałem przykład OW Perełka w Cisnej, wcześniej też wspominałem o OW Smerek w Smerku (tam chyba został sprzedany, ale nie mam pewności), chyba też nie został jeszcze sprzedany BARR w Zatwarnicy (nie mam żadnej informacji o skutecznym przetargu). Przy tym ostatnim się osobiście się nie dziwię bo kiedyś przy okazji opisu swoich wędrówek coś o tym skrobnąłem a i postępujące zadłużenie jego właścicieli (czytaj gmin) powoduje poszukiwanie kasy gdzie się da.
    W czyje ręce trafią wspomniane obiekty i co dalej z nimi będzie to czas pokaże. Nie ma zbyt wiele (ale jeszcze są!) takich większych obiektów turystyczno-wczasowych w Bieszczadach, te które mają mocne wsparcie istnieją i mają się chyba dobrze, ale pozostałe zaczynają ciążyć obecnym właścicielom. Czyżby jednak konkurencja w postaci gospodarstw agroturystycznych i tzw. kwater prywatnych była zbyt silna?
    Ps. w Hotelu BARR spałem, w OW Perełka straciłem z własnej winy przedpłatę na pobyt kilkudniowy, w OW Smerek nie byli zbyt elastyczni w terminach mi odpowiadających.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SPRZEDAM / KUPIĘ nieruchomość w Bieszczadach
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 254
    Ostatni post / autor: 06-11-2017, 19:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •