Strona 10 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 156

Wątek: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

  1. #91
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Adminowi faktycznie puściły nerwy.
    Wcale nie puściły. Chciałem jedynie by niektórzy (może i Ci najgłośniej protestujący) poczuli się trochę tak jak ja się czuję.
    Trzeba stanąć jawnie przed Reconem i udzielić mu - lub nie - wotum zaufania.

    Wiem, że dla niektórych najfaniejszym wyjściem byłoby gdybym to ja go wykopał, a wtedy powstałby chór obrońców Recona i ogólnie dusz ucieśnionych, który zmieszałby mnie z błotem za to, że poniewieram kolejnego niewinnego usera... Inni pewnie uśmiechnęliby się pod nosem wypowiadając słynne "yes, yes, yes". Nie będę robił "czegoś" tylko dlatego, że 4 userów głośno krzyczy, że dzieje im się krzywda bo z ich postów cięte są wulgaryzmy.

    Ja Recona wybrałem na moderatora i NIE uważam, że zrobił coś tak nagannego by pozbawić go funkcji. Więcej powiem - uważam, że zmoderowanie słowa "dupa" jest nadgorliwością ale na litość boską trzeba w tym wszystkim zachować umiar i zdrowy rozsądek. Z jednej strony owszem moderator wykazał się nadgorliwością ale z drugiej trzaskanie drzwiami, wietrzenie się, emigrowanie przez innych userów też najmądrzejsze nie jest.
    Jak pisałem kiedyś FORUM TO WY. Zatem jesli jest wątpliwość czy to co robię jest słuszne - a w pewnym momencie przyznam, że trochę zwątpilem w swoją rację - postanowiłem zapytać WAS o to co zrobić. Bo w końcu sytuacja w której na forum zostaniemy ja i Recon też nie będzie miała większego sensu.
    Owszem ta ankieta nie jest zbyt dobrym pomysłem. Problem w tym że lepszego pomysłu na to by rozwiązać ten problem na ten czas nie mam.
    Liczę, że nauczę się z tej sytuacji czegoś co w przyszłości pomoże mi nie dopuścić do czegoś podobnego ponownie.
    Ostatnio edytowane przez admin ; 03-02-2010 o 03:40
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  2. #92
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    4 osoby???
    Ja tam z tego co pamiętam to nie były 4 osoby, a właściwie to nie widziałam ANI JEDNEJ osoby wtedy, która by Recona broniła czyż nie?To,że teraz inaczej zagłosowali no cóż...jak widac nie tylko kobiety zmienne są.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #93
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    4 osoby???
    Ja tam z tego co pamiętam to nie były 4 osoby, a właściwie to nie widziałam ANI JEDNEJ osoby wtedy, która by Recona broniła czyż nie?To,że teraz inaczej zagłosowali no cóż...jak widac nie tylko kobiety zmienne są.
    Rzecz w tym, że ja nie bronię wcale akcji pod tytułem "wycinanie dup" bo też uważam że to duża przesada, ale z drugiej strony uważam, że to nie jest powód aby od razu odwoływać kogoś administracyjnie z funkcji moderatora.

    Niech się najpierw sam zastanowi, a także wypowie.

    Dlatego głosowałam na "nie".


    @Piskal - nie wiem czy bym się obraziła. Gdybyś napisał: "Bazia Z. to dobra dupa" - to pewnie nie aczkolwiek trochę głupio by mi było, zaś gdybyś napisał "ty stara dupo" - to pewnie tak. Jak widać to samo słowo może mieć bardzo różne znaczenie, w zależności od kontekstu.

    Dobra moderacja jest dużą umiejętnością, jak dotąd - nie miałam nigdy zastrzeżeń do moderatorów tego forum (chociaż sama zarobiłam niegdyś parę punktów karnych, jednak teraz uważam że słusznie).
    Kiedy mnie wymoderowano przydzielając punkty karne, na początku byłam wściekła, tym bardziej, ze uważałam ze nie napisałam nic złego, a tylko (nie używajac słów wulgarnych) odpowiedziałam na zaczepkę.

    Ale po zastanowieniu uznałam jednak ze moderator miał rację.

    Sądzę że dyskusja nie zaszkodzi, ale nie należy przedwcześnie podejmować decyzji administracyjnych.

    A poza tym - więcej luuuzu.
    Wiem ze o niego trudno. Sama czasem nie potrafię wykazać wystarczającego luzu w niektórych sytuacjach, ale staram się.

    B.

  4. #94
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta

    @Piskal - nie wiem czy bym się obraziła. Gdybyś napisał: "Bazia Z. to dobra dupa" - to pewnie nie aczkolwiek trochę głupio by mi było, zaś gdybyś napisał "ty stara dupo" - to pewnie tak. Jak widać to samo słowo może mieć bardzo różne znaczenie, w zależności od kontekstu.
    Wszyscy o tym wiedzą prócz Recona, jego ingerencje w pewnych przypadkach były nieuzasadnione, wręcz złośliwe. Dlatego głosowałem na "tak".
    Więcej luzu! Ależ nikomu luzu nie brakuje. Nikomu z wyjątkiem jednej osoby.

  5. #95
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Masz teraz także możliwość napluć na kolejną osobę.
    Masz jaja to zagłosuj. Nie masz to zamilknij.
    Chyba lepiej byłoby przyznać, ze wypowiedziało się te słowa w emocjach niż z rozmysłem. Słynna już d..a przy przy czymś takim to pikuś. Wulgaryzmy stosowane na forum to tylko środki literackie, integralny składnik opowieści. Nie miały nigdy na celu obrażenie kogokolwiek. Natomiast w tej sytuacji jest to zaatakowanie i obraza forumowicza, choćby bez użycia wulgaryzmów. A to właśnie nie powinno mieć miejsca, zwłaszcza ze strony osoby odpowiedzialnej za forum. Ktoś kto sprząta (określenie własne admina) nie zanieczyszcza własnego terenu.
    Dobrze, że odbiorca tej wypowiedzi wykazał się dużym rozsądkiem i potraktował ją z właściwym dystansem, a także inni zamienili ją w żart z odpowiednim kontekstem. Dość afer!
    A co do trzaskania drzwiami, to nic takiego nie miało miejsca, po prostu jeden z forumowiczów dał do zrozumienia, że ma dość już tej paranoi i póki co nie będzie w tym uczestniczył. Według mnie oznacza to obronę własną oraz innych. Jest to bezpieczna forma protestu, kiedy coś dzieje się nie tak, innym daje do myślenia, w każdym razie nikomu nie szkodzi.

  6. #96
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    4 osoby???
    Ja tam z tego co pamiętam to nie były 4 osoby, a właściwie to nie widziałam ANI JEDNEJ osoby wtedy, która by Recona broniła czyż nie?To,że teraz inaczej zagłosowali no cóż...jak widac nie tylko kobiety zmienne są.
    Nikt nie musiał zdania zmienić. To, że nie wszyscy atakowali czy głośno protestowali nie oznacza, że w pełni popierają działania Recona1, co z resztą część wyraziła w swoich postach. I również admin powiedział: „uważam, że zmoderowanie słowa "dupa" jest nadgorliwością ale na litość boską trzeba w tym wszystkim zachować umiar i zdrowy rozsądek” Część nie przywiązała wagi do całej sprawy.
    Recon1 przyznał, że się uczy i popełnia błędy, a nawet chciał się poprawić cyt.:
    Swoje powiedziałem i już luzuję, ale...
    Ale mu się jeszcze nie udało i co poniektórzy osobiście zmoderowani nie zdzierżyli plus inne racje.
    Jeśli nadal zostanie modem to bardzo musi się postarać, aby tym razem nie zawieść zaufania, a z całej dyskusji wynika, żeby powinien większy akcent położyć na luzuję!

  7. #97
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez maciej_ka Zobacz posta
    A co do trzaskania drzwiami, to nic takiego nie miało miejsca, po prostu jeden z forumowiczów dał do zrozumienia, że ma dość już tej paranoi i póki co nie będzie w tym uczestniczył. Według mnie oznacza to obronę własną oraz innych. Jest to bezpieczna forma protestu, kiedy coś dzieje się nie tak, innym daje do myślenia, w każdym razie nikomu nie szkodzi.
    Taaaaa?
    Bo na razie to wygląda inaczej niestety. Niestety-bo jest to po prostu przykre -bo forum to nie admin, forum to nie jakiś portal jeden, drugi czy dziesiąty, a forum to MY-LUDZIE. I jest to przykre, że ktoś nagle rzuca zabawki w kąt i sobie po prostu idzie olewając tych, którzy go lubią... I to jest mega smutne...Ani meee, ani beee, ani kukuryku tylko znika tam gdzie doskonale wie, że części osób nie spotka.
    Mam nadzieję, że on to zrozumie i wróci do nas bo TĘSKNIMY!!!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #98
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Taaaaa?
    Bo na razie to wygląda inaczej niestety. Niestety-bo jest to po prostu przykre -bo forum to nie admin, forum to nie jakiś portal jeden, drugi czy dziesiąty, a forum to MY-LUDZIE. I jest to przykre, że ktoś nagle rzuca zabawki w kąt i sobie po prostu idzie olewając tych, którzy go lubią... I to jest mega smutne...Ani meee, ani beee, ani kukuryku tylko znika tam gdzie doskonale wie, że części osób nie spotka.
    Mam nadzieję, że on to zrozumie i wróci do nas bo TĘSKNIMY!!!
    To u Ciebie norma?
    Chrzanisz farmazony jeden za drugim.
    Jak tak Ci brakuje Kazika to zaloguj się na forumbieszczady.pl i napisz do niego priva. Masz tam konto - no nie?

    Szkoda, że nie ma kategorii mąciciela. Miałabyś ładny zestaw.

    P.s.
    Mam przekazać Kazikowi wyrazy tęsknoty od Ciebie (skopiuję tego Twojego posta i wkleję Kazikowi do opowieści).?


    Pozdrawiam

  9. #99
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Piskal
    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Wszyscy o tym wiedzą prócz Recona, jego ingerencje w pewnych przypadkach były nieuzasadnione, wręcz złośliwe. Dlatego głosowałem na "tak".
    Więcej luzu! Ależ nikomu luzu nie brakuje. Nikomu z wyjątkiem jednej osoby.
    Chłopie - bój się, bój - braku piwa! Co Ty wypisujesz!
    Jak widać i Tobie luzu brakuje - i to zdecydowanie.

    A jak rozpoznałeś, że Recon zrobił to złośliwie, a nie np z roztargnienia?

    Zdrowia

  10. #100
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    RECONIE PIERWSZY
    jesteś więc nie udawaj, że nie widzisz i skasuj post Michała do mnie
    Obraża mnie on!
    I powiedz kolesiowi, żeby się ode mnie odczepił!
    Jesteś modem to działaj, bo po to niby jesteś!
    nie od d... a od tego, żeby nikt nikogo nie obrażał, a on mnie obraża!!!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pytania do Admina
    Przez bertrand236 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 15-03-2009, 15:50
  2. Do Admina i Marcowego, ws. Powsimord
    Przez Stały Bywalec w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-02-2009, 21:30
  3. Prośba do Admina
    Przez bertrand236 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-05-2006, 22:23
  4. Do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2002, 01:01
  5. Pytanie do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-08-2002, 01:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •