Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6 9 10 11 12 13 14 15 16
Pokaż wyniki od 151 do 156 z 156

Wątek: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

  1. #151
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,661

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Marcowy, a co niewłaściwego jest w tym, że użytkownicy piszą o tym, co im leży na sercu?
    Andrzeju, a co niewłaściwego jest w tym, że ja piszę, co mi leży na sercu? Czyli wyrażam swoją opinię i grzecznie o coś proszę, wzorem innych przede mną. Przecież nie kończę arbitralnie dyskusji ani nie zamykam wątku.

    Jeszcze a propos Recona - moim zdaniem skoro się tu nie wypowiada, choć może, należałoby to uszanować. Ale jeśli kogoś bardzo ten problem bardzo nurtuje, to może powinien skorzystać z PW.

    EOT z mojej strony, pozdrawiam.

  2. #152
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Wygląda na to, że ten wątek to „mój” tabloid
    Więc specjalny tekst do tego pisemka…
    Poniżej przytaczam tekst, kursywą pisany, który napisałem zaraz po zakończeniu głosowania i chociaż dziś na chłodno bym sporo z niego wyciął to jednak go zostawiam, niech odda mój ówczesny stan ducha, bo ten obecny jest diametralnie odmienny. Chciałem już wtedy go umieścić, ale uznałem, że zanim to zrobię to jednak wypada pogadać trochę z szefem i… kilka PW poszło w obie strony.
    Na koniec tamtej korespondencji uznałem, że tak jak po cichu stałem się modem, tak też po cichu należy się z modem pożegnać.
    Wewnętrznej emigracji nie uskuteczniam, lojalność forumową zachowuję, jak coś(!) mnie ruszy na Forum to swoje napiszę, jak pojadę sobie w Bieszczady to zdam Wam później (a może i na bieżąco) relację, planuję(!) na jeden dzień wpaść na KIMB a tuż przed jeszcze poszwędam się i może nawet przy okazji poszukam skrzynek geokach`owych. Więc jak widzicie zero sensacji.
    Teraz wspomniany na początku tekst…
    Spektakl o d…. był typową sytuacją jaką spotyka się w życiu… zwracasz komuś uwagę… znajduje się zaraz obrona, która robi niezły raban i zaczyna atakować tego co raczył(!) zwrócić uwagę… są też obrońcy tego co zwrócił uwagę, jednak są cichsi. „Spektakl” trwa, przybywa gapiów, którzy mają dziesiątki powodów by się nie wychylać. Są wśród nich też tacy co słowem popierają atakujących, aby ich zapamiętali, że są z nimi… jednak aktywnie nie włączają się do awantury. Jakaś nawiedzona kobieta krzyczy o honorze chociaż sama nie ma pojęcia o tym słowie. W tle leci Obława śpiewana przez Jacka Kaczmarskiego. Sytuacja jaką można spotykać na co dzień… najlepiej być wtedy widzem, nic nie widzieć i być gotowym do natychmiastowego odejścia. Anonimowa większość… czy będzie na NIE czy na TAK to dla nich ganc egal. Niektórzy nawet się śmieją, bo jeden z trybunów śmiesznie (hmm, niesmacznie, głupio) gada a może normalnie błaznuje.
    Jakiejś bliżej nie określonej liczbie osób pasuje uzewnętrznienie swoich „d-obitnych” emocji, innemu już pasuje powiedzieć nawet kawał z kilkoma k…..i na Forum… i nikt(!) nawet nie stęknął… to przecież język powszedni, takim się mówi! Słyszałem tylko obrońców języka naszego powszedniego, a tym co on nie pasuje to jest obojętne? Czy to tylko mi nie pasuje? Mówię wyłącznie o Forum, nie o ulicy, pubie, prywatnej rozmowie…
    Jacek Kaczmarski kończy śpiewać, kończy się spektakl a życie toczy się dalej… bo musi się toczyć.
    Głosowanie się skończyło tak jak się spodziewałem a cała sytuacja, która doprowadziła do głosowania, jest żywcem wzięta z team building w wydaniu ekstremalnym. Oczywiście z wnioskami dla mnie, chociaż wielu też takowezapewne nabyła.
    - Bardzo dziękuję tym, co jednak odważyli się powiedzieć NIE, chociaż wiem, że kierowali się różnymi motywami. Jeszcze raz Wszystkim głosującym na NIE, dziękuję! Jednemu szczególnie… jemu już wcześniej osobiście podziękowałem.
    - Dzięki głosującym na TAK spojrzałem na Forum inaczej.
    - I jak to zazwyczaj bywa… najwięcej było niezaangażowanych, domyślam się, że mieli różne motywy by nie głosować lub mieli to gdzieś.
    Ten post jest moim ostatnim w tym temacie... życie przecież toczy się dalej i przynosi ciągle coś nowego. Ten temat się skończył, przynajmniej dla mnie… mający ochotę ciągnąć go dalej… niech dalej pociskają. Są przecież tacy na Forum co o Bieszczadach mało, lub w ogóle mało piszą, ale byle okazja zaraz rodzi u nich wenę twórczą. Czy znowu wenę złapią?

    Już nie kursywą… pozwolicie by mój tabloid padł? Jeśli nie, to… „Hej, szable w dłoń, tuki w juki a łupy wziąć w troki. Hajda na koń okażemy się godni epoki…” :)
    Ostatnio edytowane przez Recon ; 04-03-2010 o 01:58 Powód: jakieś znaki wykasowalem
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  3. #153
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Reconie, zgadzam się ,że to była nagonka,ale uważam, że uzasadniona. Bo nie przeciwko Tobie, ale sposobowi Twojej pracy, z którym się nie zgadzałem.Po całej awanturze , jak od wielu, otrzymałeś moją dłoń. To, że rozgrzebałem zabliźniające się rany, wynikało z troski. Ankieta była dla Ciebie przychylna, jednak zaraz po tym umilkłeś. Później zobaczyłem, że nie jesteś moderatorem. A uważam, że, podobnie jak SB, Ty też nie jesteś szeregowym userem. Twoje zaangażowanie na forum stawia Cię wyżej. Uspokoiłeś mnie zapewnieniem, że nie odchodzisz z forum. A tylko o to mi chodziło. O tę wiedzę.Stąd moje pytania.
    Pozdrawiam.

  4. #154
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Mam następujące pytanie do Moderatorów. Dlaczego wątek Bieszczady w radio jest w Offtopie, a Bieszczady w TV w Dyskusje o Bieszczadach? Chyba jakieś przeoczenie?
    pozdrawiam
    bertrand236

  5. #155
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    owszem :) już poprawiłam

    Dzięki za zwrócenie uwagi.:)
    k_b
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  6. #156
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    "Witaj Recon1,


    Zostałeś ostrzeżony na Bieszczadzkie Forum Dyskusyjne.


    Powód:
    -------
    Łamanie zakazu politykowania


    Ostrzeżenie (bez punktów) otrzymałeś za zakazane na forum politykowanie.
    -------


    Ostrzeżenie ma na celu przypomnienie Ci o zasadach, które obowiązują wszystkich użytkowników forum i wymaga się przestrzegania ich.


    Pozdrawiamy,
    Bieszczadzkie Forum Dyskusyjne"


    Kiedyś walczyłem by Regulamin na Forum przestrzegać i... sam go złamałem, w dodatku "za politykowanie na Forum". Mam wielki szacunek dla Prezydenta Czech Pana Miłosza Zemana za te słowa do "grupki" Ukraińców, którzy stanęli w obronie niejakiego SB, czego nie ma odwagi zrobić "ktoś" znaczący w Polsce. Słusznie mnie ostrzeżono, bo złamałem Regulamin Forum. Przepraszam za to Was Wszystkich, ale jednocześnie... nie żałuję popełnionego czynu.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pytania do Admina
    Przez bertrand236 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 15-03-2009, 15:50
  2. Do Admina i Marcowego, ws. Powsimord
    Przez Stały Bywalec w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-02-2009, 21:30
  3. Prośba do Admina
    Przez bertrand236 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-05-2006, 22:23
  4. Do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2002, 01:01
  5. Pytanie do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-08-2002, 01:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •