Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 156

Wątek: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

  1. #11
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Ech! Żal,że nie ma już kategorii Satyryka Roku! Pozdrawiam Pastorze!

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    No to mam na Forum przej.....e! Lubię czasem posłużyć się publicznym słowem, lubię mowę wiązaną.Biorąc pod uwagę naturalną w tym wypadku gorliwość neofity, ......
    Życzę Ci Reconie1 żebyś w pracy na Forum był gorliwy jak sam Torquemada i szybki niczym Tommy Lee Johns!
    ............................................
    Pastorze napisałeś szczera prawdę , wyraziłeś to co 90 % uczestników tego forum chciało by napisać w tym temacie.
    Ty Jeden potrafiłeś ująć tyle treści i prawdy w jednym poście.
    Jak przeczytałem pierwszy raz powyższe wywody Moderatora Recona Pierwszego to mnie "zamurowało" , sprawdzam datę, przecie to 2010 rok,a w pewnej chwili wydawało mi się że to 1981.
    Następnie sprawdzam czy nie mam "tornistra" , nie ..nie jestem już w szkole podstawowej, nie "wróciłem" tam .
    Po przemyśleniu i analizie postów ,mogę określić tego typu zachowania jako"chorobę na władzę" , mówiło się kiedyś, że "wadza wali w łeb"

    ps. Wielki szacunek dla Pastora za swobodę pisania prawdy w taktowny , a zarazem ironiczny sposób.
    Ja tak nie potrafię , jestem bardziej złośliwy w swoich pisaniach(choć z natury nie jestem złośliwy). Nie raz miałem z tego powodu "kłopoty", ale i tak już taki zostanę.
    Jeszcze jednego nie mogę zrozumieć w kontekście oświadczenia i "moderatorskiego motta" Recona 1 ..... to forum jest jednym z najbardziej "spokojnych" pośród wielu innych.
    Jeszcze raz Wielki Szacunek dla Pastora >>>> Pastor na "Super Powsimorde"
    ps' no to mamy przej...e ..ale jest nas już kilku tu.
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 18-01-2010 o 14:06
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #13
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    ps. Wielki szacunek dla Pastora za swobodę pisania prawdy w taktowny , a zarazem ironiczny sposób.
    Ja tak nie potrafię , jestem bardziej złośliwy w swoich pisaniach(choć z natury nie jestem złośliwy). Nie raz miałem z tego powodu "kłopoty", ale i tak już taki zostanę.
    o TO TO!!!
    ja też nie umiem-mówię wprost, a Pastor robi to tez wprost, ale jakże inaczej!
    Pięknie napisane!!!Cieszę się Pastorze , że jesteś z nami i dziękuję Ci za tą obecność!!!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar darkangel79
    Na forum od
    12.2009
    Rodem z
    Bydgoszcz/Aalsmeer
    Postów
    366

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    ogólnie nazwijmy to po imieniu "WOLNOŚĆ SŁOWA" jak to kiedyś śpiewali PUDELSI

    http://www.youtube.com/watch?v=CR99pyKBN1o

  5. #15
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Taaaaa. Każdy coś dopisuje mądrego (albo i nie) więc i ja odniosę się do zaadresowanych do mnie wątpliwości.

    Moderatora wybieram ja (po uzgodnieniu z obecnymi modami). Na moderatora typuję ludzi aktywnych i umiejących posługiwać się językiem polskim.
    Po ostatniej "rewolcie" by uzupełnić "stan" napisałem do (jeśli mnie pamięć nie myli) 12 osób. Kilka odpowiedziało, z czego bodaj 3 zastanawiało się. Zastanowił się Recon1.
    Tyle w kwestii mianowania.
    W historii forum pamiętam jeden przypadek człowieka, który zgłosił się na ochotnika (do dziś zresztą jest moderatorem).

    Ja wiem, że każdy lubi przyjść do "domku", wywalić giry na stół, piwko niech podadzą, pilot w łapę i wtedy się człowiek czuje ważny.
    Ale może zamiast uzewnętrzniać święte oburzenie na brak standardów, zacofanie, cenzurę itd ktoś się zgłosi do pilnowania czy aby dziś jakiś "bieszczadnik" znowu nie dostał biegunki na forum? Tak dla dobra ogółu poświęci swój czas na czytanie tematów, które często go nie interesują?

    Stały Bywalec kilka razy wnioskował o usunięcie Recona z funkcji. Raz gdy Recon wyedytował swój błąd ortograficzny przez co cytat SB "stracił" na aktualności.
    Ponownie gdy Recon zamknął wątek w którym SB w rozmowie z innym userem określił go mianem "gównozjada".

    W obu przypadkach w działaniu MODERATORA Recona nie znajduję niczego co narusza regulamin przez mógłbym go pozbawić funkcji.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    ....
    W obu przypadkach w działaniu MODERATORA Recona nie znajduję niczego co narusza regulamin przez mógłbym go pozbawić funkcji.
    Drogi Administratorze , nie chodzi tu konkretnie o osobę Recona , ale o sposób w jak ten moderator podchodzi do użytkowników.
    Pouczania i "podnoszenie bata" wcześniej , tak na wszelki wypadek to nie sposób na dobre moderowanie.
    Tu na forum nie ma dzieci i nieodpowiedzialnych ludzi i też nie chcę siąść (postawić sobie piwko ,jak to piszesz), i zaczynać przeglądanie forum od czytania pouczeń i ustawiania się w szereg.
    Do tej pory jakoś nikt z Moderatorów nie postępował tak, jak trzeba było to wycinali posta i nie było sprawy.
    Moderatorzy są potrzebnie , ale ma to być czynione w inny sposób , a nie "bat" tak na wszelki wypadek.
    Tak odbieram pouczenia pana Recona i z tego co wiem nie jestem odosobniony.
    To by było na tyle z mojej strony i nikt mi nie robi łaski i ja też nikomu nie robię ,że tu jestem.

    ps. Browar bardzo dobrze to okreslił

    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    ...
    Ordnung mus sein,ale nie jesteśmy w niemieckiej armii,wyluzuj.
    Przecież nikt tutaj nie nadużywa wulgaryzmów więc Twoje wynurzenia na ten temat przypominają raczej groźby...
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 18-01-2010 o 18:16
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  7. #17
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Myślę, że każdy odebrał swoją funkcję zbyt dosłownie. Recon zbyt dosłownie zabrał się do krzewienia netykiety wśród narodu, naród zbyt dosłownie zajął się obroną swoich wolności.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  8. #18
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Drogi Adminie jak się samemu o wolność nie zawalczy to nikt inny nie zrobi tego za nas. Nie traktujmy wszystkiego tak literalnie, bo po co pieprzyć coś jak jest dobrze.
    Marcin

  9. #19
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,122

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Drogi Adminie !
    Podpisuje się pod tym co napisał Pastor
    ...i zastanów się, bo nie jest to tylko jednoosobowe zdanie.

  10. #20
    Bieszczadnik Awatar shrek
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Białystok
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    "Panie pastorze " ( żeby nie było, że do osoby duchownej bez grzeczności ) normalnie muszę Ciebie zapoznać najpierw ze mną (moją skromną osobą o złośliwie brzmiącej naturze logina ) kiedyś (mam nadzieje, że w niedługim czasie ) z moim dobrym znajomym - bo normalnie żebym nie zobaczył kto to piszę - pomyślał bym że to mój dobry znajomy. Barwność i ciętość języka, a przy tym taka lekkość i ironia to jedne z wspólnych cech "waszych". Aż strach spotkać dwóch takich was ;> a z drugiej strony to by było nie zapomniane przeżycje

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pytania do Admina
    Przez bertrand236 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 15-03-2009, 15:50
  2. Do Admina i Marcowego, ws. Powsimord
    Przez Stały Bywalec w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-02-2009, 21:30
  3. Prośba do Admina
    Przez bertrand236 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-05-2006, 22:23
  4. Do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2002, 01:01
  5. Pytanie do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-08-2002, 01:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •