Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 156

Wątek: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

  1. #31
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    A czemu Recon1 nie walczy tak samo zawzięcie z takim Michałem, który w większości swoich wypowiedzi jest po prostu przykry?vide jak się odniósł do WUKI w topicu o zakapiorach. I to jest ok, a jakaś d..., g... czy cokolwiek innego jest beeee. Reconie no nie nadajesz się na moda-Admin Cię broni jak nie wiem kogo, ale miej litość ZREZYGNUJ z funkcji.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  2. #32
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    A czemu Recon1 nie walczy tak samo zawzięcie z takim Michałem, który w większości swoich wypowiedzi jest po prostu przykry?vide jak się odniósł do WUKI w topicu o zakapiorach..... Reconie no nie nadajesz się na moda-Admin Cię broni jak nie wiem kogo, ale miej litość ZREZYGNUJ z funkcji.
    Krysia , nie masz racji co do formy pisania przez Michała.On nic złego WUCE nie napisał, Michała po prostu trzeba "umieć czytać" i rozumieć,

    Masz racje odnośnie moderatora(raczej cenzora) Recona, zachowuje się jak cenzor "za najlepszych czasów"
    Apel o rezygnację (wyjście z sytuacji z jakaś tam twarzą ) jest jak najbardziej uzasadniony., ale............

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Taaaaa. Każdy coś dopisuje mądrego (albo i nie) ....Moderatora wybieram ja (po uzgodnieniu z obecnymi modami). Na moderatora typuję ludzi aktywnych i umiejących posługiwać się językiem polskim.....
    W obu przypadkach w działaniu MODERATORA Recona nie znajduję niczego co narusza regulamin przez mógłbym go pozbawić funkcji.
    Moderator oprócz poprawnego posługiwania się językiem polskim , musi posiadać troszkę innych cech osobowych ..ogólnie nazywanych charakterem.
    Wygląda na to ,że tu na forum pozostali uczestnicy nie umieją się "posługiwać językiem polskim"..."nie tykieta" obowiązuje.
    PS. tak się teraz zastanawiam , czy w obecnej sytuacji nasze PW nie jest przeglądane.
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 26-01-2010 o 16:01
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #33
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Krysia , nie masz racji co do formy pisania przez Michała.On nic złego WUCE nie napisał, Michała po prostu trzeba "umieć czytać" i rozumieć,
    .
    Jeśli pisanie do kogoś, że zaśmieca temat i ten milknie, choć bardzo ciekawie dyskutował nie jest niczym nieprzyjemnym to ja się przyznaję bez bicia-nie rozumiem i nie umiem czytać słów tego człowieka, ani nawet nie chcę takowej umiejętności posiadać
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #34
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Reconie1, a może powinieneś podchodzić do świata i samego siebie z pewnym dystansem? Może za bardzo się wczuwasz w funkcję? Po prostu rób to, co do moderatora należy, a nie urządzaj krucjaty, bo i tak końcem końców niewierni zajmą Jerozolimę. Jakoś inni moderatorzy nie podkreślają na każdym kroku swojej funkcji i przywilejów. A może po prostu masz za dużo czasu? Jest tyle wspaniałych bieszczadzkich detali, w które można się zagłębić.
    Marcin

  5. #35
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    No cóż,jednak się okazało że jesteśmy w niemieckiej armii,a moderator nie gadał sobie a muzom, tylko groził całkiem serio,i po trupach będzie udowadniał że postawi na swoim.
    Stały Bywalec,Pastor (dzięki Pastorku za "słowa publiczne",pyszne) i reszta przedpiśców miała świętą rację.Zawsze znajdzie się ktoś o mentalności oficera politycznego i rewolucyjnej gorliwości,co spieprzy dobrze działający mechanizm w imię swoich urojeń.Słaby ze mnie człek,pewnie już nie mam szans dostosowania się do wysokich standardów forum,a nie chcę być cywilizowany przez politruka więc odpuszczam.Ponieważ jakoś tak nagle straciłem miętę do tego miejsca,spadam na razie na emigrację.Bye.
    Pozdrav

  6. #36
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Życzę Ci Browarze szybkiego powrotu do Macierzy....
    Pozdrawiam
    bertrand236

  7. #37
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Mam zapytanie do Wielce Szanownego Pana Administratora czy jego działanie polegające na powołaniu na moderatora Wielce Szanownego Pana Recona1 ma na celu zniechęcenie się do forum przez wartościowych forumowiczów? Moderator na każdym forum jest potrzebny, ale myślący moderator i działający dla dobra forum. Błagam nie róbmy z forum toruńskiego radia. Nie czyńmy warszawskich białych kołnierzyków milicjantami. Jeszcze raz BŁAGAM.
    Marcin

  8. #38
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    A ja jeszcze raz błagam Recona Pierwszego-miejże litość, honor, dumę czy zwał jak zwał i SAM zrezygnuj
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  9. #39
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Marcin... Recon napisał coś na początku (zgadzam się że niezbyt fortunnego w przekazie) ale czy potrzeba go przez to ukrzyżować?

    Wartościowi userzy jeśli stawiają na szali "bycie" na forum albo Recona "bycie" moderatorem to ich wola. Przykre że tak się dzieje. Krzywda przez decyzję moderatora nikomu tutaj się nie stała! I nie stanie się. Zawsze można interweniować do mnie, a jeśli moja reakcja nie spotka się z należytą według was reakcją można założyć wątek (podobny do tego) gdzie można wylać żale.
    Ostatecznie jeśli i to nie zadziała można udać się na emigrację jak kolega Browar. Wolny kraj, wolna wola.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  10. #40
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Moderacja, kasacja i skarga do Admina na Recona1

    Adminie po prostu myślałem, że jak ktoś dostaje sraki, że tak się kolokwialnie wyrażę, to zapodaje mu się węgiel i wysyła do klopa aż wydobrzeje. Nawet jeśli jest to moderator. Widocznie myliłem się.
    Marcin

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pytania do Admina
    Przez bertrand236 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 15-03-2009, 14:50
  2. Do Admina i Marcowego, ws. Powsimord
    Przez Stały Bywalec w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-02-2009, 20:30
  3. Prośba do Admina
    Przez bertrand236 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-05-2006, 21:23
  4. Do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-09-2002, 00:01
  5. Pytanie do Admina
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-08-2002, 00:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •