Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 125

Wątek: Wątek na temat Lucyny [wydzielony]

  1. #21
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    „My tu sobie o Lucynie, a Ona to wszystko czyta i denerwuje się przed komputerem.”
    Lucyno! Nie denerwuj się,bo i powodu ku temu nie ma.


    "Witam, bardzo cieszę się, że Kazik umożliwił mi pożegnanie z Wami.”
    No cóż? Żegnaj….

    „Jedyne co mogę uczynić to Was przeprosić za zaistniałą sytuację.”
    Ja tam żalu do Ciebie nie mam…

    „..więc do zobaczenia na szlaku.”
    Do zobaczenia

    Pozdrawiam
    bertrand236

  2. #22
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    "...Tam znalazłam swoją nową przystań. Jesteście mi bardzo bliscy więc do zobaczenia na szlaku..."

    Lucyno, no cóż?... w tym pożegnaniu jest sporo Twojej goryczy i zbyt daleko idących osądów. Czas chyba trochę życia swojego osłodzić i pokazać się z tej lepszej strony. Pamiętam, od kiedy tutaj jestem, tylko kilka takich fajniejszych Twoich postów, reszta to ciągłe jakieś żale do kogoś. Qrcze... no tak zapamietałem Ciebie!
    Życzę zakończenia "wiecznej tułaczki" po forach i oby ta nowa przystań była portem docelowym. Chociaż znając Twoją miłość do wędrowania obawiam się, że będą następne porty.
    Obyśmy skrzyżowali nasze szlaki i chociaż ja na szlaku z zasady nie piję alkoholu, to po wędrówce jakiś "naparsteczek" z Tobą chętnie wychylę. Więc do zobaczenia gdzieś w Bieszczadach!
    Ostatnio edytowane przez Recon ; 16-11-2009 o 23:38 Powód: dopisałem literkę :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Witam
    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    ......
    Dość swoiste podejście - Lucyna nie raz się żegnała i odżegnywała.
    I nie łudzę się, że znajdzie miejsce na innym forum.
    Najpierw powinna odnaleźć się sama.

    Ale życzę Ci Lucyna powodzenia.

    Pozdrawiam

  4. #24
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Co by nie mówić i nie myśleć o Lucynie, nie jest to osoba, obok której można przejść obojętnie. Moje spotkanie z Lucy opisałem w mojej relacji, pisałem o Niej bardzo pozytywnie, bo tak Ją odebrałem. To był jeden z najlepszych dni ostatniego pobytu. Koniak pity na wypale zaprawdę jest bardzo symboliczny. A kłótnie na forum mało mnie obchodzą. Nie ma obowiązku czytania wszystkiego.Tyle ode mnie.

  5. #25
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    normalnie jak na jakimś seansie spirytystycznym...najpierw Marcin wywołuje duchy przeszłości, potem Lucyna przemawia przez Stałego Bywalca...następnie jedni wołają "a kysz", drudzy obserwują z zaciekawieniem...

    Lucyna - jeśli to czytasz przebywajac gdzies tam w innych bytach wirtualnych - serdecznie pozdrawiam wszystkiego dobrego!

  6. #26
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    Lucyna - jeśli to czytasz przebywajac gdzies tam w innych bytach wirtualnych - serdecznie pozdrawiam wszystkiego dobrego!
    ja rowniez pozdrawiam :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  7. #27
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez piskal Zobacz posta
    Co by nie mówić i nie myśleć o Lucynie, nie jest to osoba, obok której można przejść obojętnie. Moje spotkanie z Lucy opisałem w mojej relacji, pisałem o Niej bardzo pozytywnie, bo tak Ją odebrałem. To był jeden z najlepszych dni ostatniego pobytu. Koniak pity na wypale zaprawdę jest bardzo symboliczny. A kłótnie na forum mało mnie obchodzą. Nie ma obowiązku czytania wszystkiego.Tyle ode mnie.
    Brawo Piskalu! Napisałeś bardzo sympatyczny post, pod którym chętnie bym się podpisał (dodając parę słów od siebie). Cieszę się Piskalu że skoncentrowałeś się na pisaniu, bo piszesz pięknie i ciekawie a obowiązku czytania rzeczywiście nie ma. Gdybyś jednak czasem przeczytał to co piszą inni to wiedziałbyś że pewien spór który miał miejsce na Forum absolutnie nie dotyczył tego jak Lucyna jest odbierana w realu. Ja sam "pisałem o Niej bardzo pozytywnie, bo tak Ją odebrałem"(VII KIMB - relacja)
    Pozostaje mi tylko dodać że Lucyna tylko na forum jest taka pyskata, prywatnie jest bardzo sympatyczna, zajawiona na Bieszczady, potrafi z pasją opowiadać o swojej pracy.
    W realu zresztą większość forowiczów jest odbierana sympatycznie i zachowuje się poprawnie bo w realu za uporczywe i bezzasadne nazywanie kogoś chamem, trollem, debilem i idiotą, można zarobić w ryj,zwłaszcza po wypiciu na wypale "symbolicznego koniaku", natomiast wirtual daje złudzenie anonimowości i bezkarności!
    Dlatego w Necie wiele osób kozaczy,obrażając innych, prezentuje swoje fobie jako swoje poglądy, próbując leczyć się ze swoich kompleksów kosztem innych użytkowników sieci.
    Dlatego Szan. Admin powinien dodać do regulaminu punkt zobowiązujący wszystkich piszących do panowania nad własnymi emocjami i brania pełnej odpowiedzialności za to co napisze!
    Pozdrawiam wszystkich! + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  8. #28
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Aleś kazanie walnął Pastorze! Nie można się nie zgodzić z każdym Twoim wyrazem. Wszystko jest tak jak sam myślę. Chyba dostaniesz tytuł Pastora Roku, bo Ci się słusznie należy!
    bertrand236

  9. #29
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Aleś kazanie walnął Pastorze! ... Chyba dostaniesz tytuł Pastora Roku, bo Ci się słusznie należy!
    A w nagrodę koloratka i kropielnica.
    Marcin

  10. #30
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Nowe forum bieszczadzkie

    Moje zdanie na cały ten temat jest bardzo krótkie-o nieobecnych nie powinno się dyskutować nijak!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Trzymaj się, Pastorze! [wątek wydzielony]
    Przez mAAtylda w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-04-2011, 15:44
  2. Energia wiatrowa [wątek wydzielony]
    Przez PiotrB w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 10-05-2010, 16:06
  3. Metoda na kaca [wątek wydzielony]
    Przez Krysia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 15:01
  4. Noclegi - reklama a rzeczywistość [wątek wydzielony]
    Przez iza w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-11-2008, 14:56
  5. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-01-2008, 21:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •