Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 6 7 8 9 10 11 12 13
Pokaż wyniki od 121 do 125 z 125

Wątek: Wątek na temat Lucyny [wydzielony]

  1. #121
    Administrator Awatar leszczu
    Na forum od
    10.2004
    Rodem z
    Lesko, Poland
    Postów
    282

    Domyślnie Odp: Wątek na temat Lucyny [wydzielony]

    Z uwagą przyglądam się temu co tu się dzieję i nie wierze
    Dawno nie zaglądałem na forum brak czasu
    Teraz coraz częściej mam ochotę tu zaglądać i nie wiem czy spowodowane to jest większą ilością czasu czy przez brak bicia piany w pewnych tematach
    po to tylko żeby bić tą pianę.

    Wierze że forum było jest i będzie
    z większą lub mniejszą ilością userów.

    Ps. Malo mieliśmy okazję się poznać i dzięki Ci za to że podjąłeś się akcji w Baligrodzie !!!
    takich ludzi jak ty brakuje często tu na miejscu wielu woli pisać na forum niż zabrać się za łopaty i do boju a najgorsze jest to że często jeszcze potrafią skrzywdzić innych przez negatywne wypowiedzi.
    Czas pokaże co będzie dalej z forum...
    Made in BIESZCZADY obecnie Lesko sercem Lutowiska

  2. #122
    Bieszczadnik Awatar malo
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    okolice 3-city:506908042
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wątek na temat Lucyny [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Co za syf.... Jak będę chciał sprzedać serwis to go sprzedam. Ani Ciebie ani tym bardziej Lucyny ANI nikogo innego nie będę o to pytał.
    Załóż najlepiej razem z Lucyną własne forum i tam będziesz wieszał banery, trzepał kapustę według własnego uznania. Mnie proszę nie podliczaj
    Nie podliczam.
    Przepraszam Darku jeśli uznałeś to za podliczanie.
    Nie było moją aluzją mieszanie się w sprawy marketingowe, handlowe, wieszania bannerów, itp., co też w poprzednim poście starałem się zaznaczyć (przynajmniej dwoma zdaniami). Tej sfery dotknąłem też niejako dystansując się do niej, co jest zaznaczone trybem warunkowym zdania (użycie słowa: "jeśli", nie chodzi tu o stawianie warunków komukolwiek - już uprzedzam opaczne wykorzystanie moich słów). Innymi słowy: nie mam zamiaru tego rozstrzygać, ANI TYM BARDZIEJ PODLICZAĆ.
    Jednak dotknąłem tego z jednego powodu: irytuje mnie jeśli ktoś, komuś drugiemu zarzuca publicznie, że ten drugi chce dbać o swoje finanse. A to się stało w słowach
    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Jej wypowiedzi w tym kontekście uznałbym za nieszczere i związane bezpośrednio z realizowaniem celu, którym jak sądzę było zarobienie większej ilości pieniędzy
    Uderzyłeś w stół, więc odezwały się... Nie lubię tej polskiej przypadłości czynienia negatywnych insynuacji komuś, kto ma prawo dbać o swoje pieniądze. Ani Tobie, ani Lucynie, ani komukolwiek.
    Dla przykładu: nie widzę nic zdrożnego w tym by wpadł na forum jakiś artysta bieszczadzki który podzieliłby się zapałem swego stylu artystycznego i zachęcił do odwiedzenia swojej galerii, co jest jednoznaczne z zachętą do kupienia jego dzieł, LUB gdyby wpadła tu miejscowa kapela opowiedziała o swojej muzyce i zachęciła do wstępu na ich koncert, co podniosłoby ich prestiż marketingowy a więc i dochód, LUB gdyby wpadł przewodnik bieszczadzki podyskutowałby dzieląc się swoją wiedzą i zachęcił do wędrówek z nim, co tak samo jak ww. przykładach przełożyło by się na jego dochód.
    Czy forum by na tym straciło?
    Jeszcze raz powtarzam: jeśli poczułeś się podliczony – to przepraszam, bo nie było to moją intencją. A jedynie niekrytykowanie kogoś, tylko za to, że poza swoją przydatną dla innych osób wiedzą, ma także zmysł gospodarczy.

    Dziękuję za propozycję trzepania kapusty, ale jak chyba dość wyrażałem nie jestem zainteresowany dalszym podziałem społeczności bieszczadników.
    A i samemu forum -poza podniesionymi zastrzeżeniami- nie zamierzam umniejszać znaczenia.
    pozdrawiam
    malo :wink:

  3. #123
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Wątek na temat Lucyny [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez malo Zobacz posta
    Dla przykładu: nie widzę nic zdrożnego w tym by wpadł na forum jakiś artysta bieszczadzki który podzieliłby się zapałem swego stylu artystycznego i zachęcił do odwiedzenia swojej galerii, co jest jednoznaczne z zachętą do kupienia jego dzieł, LUB gdyby wpadła tu miejscowa kapela opowiedziała o swojej muzyce i zachęciła do wstępu na ich koncert, co podniosłoby ich prestiż marketingowy a więc i dochód, LUB gdyby wpadł przewodnik bieszczadzki podyskutowałby dzieląc się swoją wiedzą i zachęcił do wędrówek z nim, co tak samo jak ww. przykładach przełożyło by się na jego dochód.
    Malo tez nie widzę w tym nic zdrożnego, aby wpadł raz, czy dwa razy.
    I chyba nikt tego tak nie widzi.

    Ale jeżeli ktoś nachalnie zasypuje forum spamem - to już moim zdaniem jest przesada.
    Sądzę że o to głównie chodziło Adminowi.

    Przewodników mających uprawnienia na Bieszczady pisuje tu chyba dziesięcioro lub więcej (w tym i ja), ale nas nikt nie banuje.
    Swoją wiedzą, również w formie żartobliwych konkursów dzieli się wiele osób, zarówno przewodnicy jak i nie przewodnicy.
    Krzysztof zaprasza (w stopce) do swojej galerii, która wirtualnie obejrzałam i którą mam coraz większą ochotę odwiedzić również w "realu".

    Ale nikt z tych osób nie dostaje bana.

    Proszę przemyśl to.

    Pozdrowienia

    Basia

  4. #124
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Wątek na temat Lucyny [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Malo tez nie widzę w tym nic zdrożnego, aby wpadł raz, czy dwa razy.
    I chyba nikt tego tak nie widzi.

    Ale jeżeli ktoś nachalnie zasypuje forum spamem - to już moim zdaniem jest przesada.
    Sądzę że o to głównie chodziło Adminowi.

    Przewodników mających uprawnienia na Bieszczady pisuje tu chyba dziesięcioro lub więcej (w tym i ja), ale nas nikt nie banuje.
    Swoją wiedzą, również w formie żartobliwych konkursów dzieli się wiele osób, zarówno przewodnicy jak i nie przewodnicy.
    Krzysztof zaprasza (w stopce) do swojej galerii, która wirtualnie obejrzałam i którą mam coraz większą ochotę odwiedzić również w "realu".

    Ale nikt z tych osób nie dostaje bana.

    Proszę przemyśl to.
    Miałam się nie wypowiadać, bo w sumie jest mi to okrągło obojętne.
    Ale jednak.. Popieram Basię.
    I niestety. mnie też mierziły coraz bardziej nachalne wypowiedzi. I słowne utarczki. Pomimo braku osobistego zaangażowania w sprawę. A może właśnie dlatego...

  5. #125
    Bieszczadnik Awatar Bison
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Okolice krainy paprykarza..:)
    Postów
    234

    Domyślnie Odp: Wątek na temat Lucyny [wydzielony]

    Ale Jaja...:D
    http://www.flickr.com/photos/bison86/
    http://picasaweb.google.com/Bison86
    Po drogach wedrować, zrobić co tylko sie da aż sie dopełni czas...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Trzymaj się, Pastorze! [wątek wydzielony]
    Przez mAAtylda w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 18-04-2011, 15:44
  2. Energia wiatrowa [wątek wydzielony]
    Przez PiotrB w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 10-05-2010, 16:06
  3. Metoda na kaca [wątek wydzielony]
    Przez Krysia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 15:01
  4. Noclegi - reklama a rzeczywistość [wątek wydzielony]
    Przez iza w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-11-2008, 14:56
  5. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-01-2008, 21:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •