Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 84

Wątek: IX Kongres IMB

  1. #11
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    No i powodzenia, może się nawet przenieść na milion innych forumów, wszak takowych w necie nie brakuje, ale faktu, że KIMB został wymyślony TU nic nie zmieni
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    352

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Jako laik w temacie KIMB-u (nie miałem dotychczas przyjemności wziąć w nim udziału - ale poważnie rozważałem - do dzisiaj - zameldowanie się na najbliższym) mam kilka pytań ....

    - Po pierwsze - nic już z tego nie rozumiem. To na tym forum jest cały odrębny dział poświęcony KIMB - z wieloletnią dyskują, relacjami, linkami do filmików na YOUTUBE itp. Więc co sie takiego stało, że teraz dyskusja została przeniesiona na bieszczadzkieforum.pl ?

    - czyje ambicje tutaj zagrały, i o co tutaj chodzi ?. Czy od dziś jesteśmy bezwolną szarą masą, którą ktoś dowolnie przerzuca od jednej konkurencji do innej konkurencji ???)

    - czy KIMB jest nadal imprezą otwartą (tzn czy można się tam jakoś zapisać?), czy też już zamkniętą, ograniczona do grona schizmatyków forumowych ?

    - czy niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w dyskusji dot organizacji tegorocznego zlotu jest warunek zarejestrowania się na ichniejszym forum ?, (bo jak widać cała dyskusja została przeniesiona tam)

    - po co było robić na tym forum głosowanie na Powsimordy - skoro laureaci i ci z głosujących którzy chcieli być na wręczeniu nagród - muszą najpierw zarejestrować się u konkurencji (to nie moje określenie) aby się "załapać" na imprezę.

    To tylko niektóre z pytań - tylko w sumie nie bardzo wiem do kogo je w tej sytuacji kierować ???. Czy ktoś tu jeszcze organizuje ten KIMB, czy też zgodnie z tym co wyczytałem na ichnim forum, mamy być informowani za pośrednictwem tych którzy dziobią w obu kurnikach.
    Sapere aude.

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez wp.krzysztof Zobacz posta

    To tylko niektóre z pytań - tylko w sumie nie bardzo wiem do kogo je w tej sytuacji kierować ???.
    Pytania należałoby skierować do Stałego Bywalca, który „ni z gruchy, ni z pietruchy” wyskoczył z tematem KIMB na bieszczadzkieforum.pl
    Nie wiem jaki miał w tym cel i co się pod tym kryje? Myślę, że choć kilka słów wyjaśnienia lub informacji o tym, że takowa dyskusja będzie się toczyć na sąsiednim forum mógł nam zafundować.
    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #14
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez wp.krzysztof Zobacz posta
    po co było robić na tym forum głosowanie na Powsimordy - skoro laureaci i ci z głosujących którzy chcieli być na wręczeniu nagród - muszą najpierw zarejestrować się u konkurencji (to nie moje określenie) aby się "załapać" na imprezę.
    Powsimordy nie mają z KIMBem nic wspólnego. Zwyczajowo były tam wręczane i tyle. Są to nagrody tego i tylko tego forum i opuszczenie forum przez jedną, drugą czy też setną osobę ma znaczenie o tyle, że za rok może nie być komu głosować. Jak długo jednak chętni do głosowania są nagrody możemy przyznać i wręczyć (na KIMBie lub poza nim - to sprawa drugorzędna).

    Bardzo proszę aby w dyskusji w tym wątku nie poruszać spraw związanych z Powsimordami.
    Czterech panów B.

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    352

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez bmiller Zobacz posta
    Bardzo proszę aby w dyskusji w tym wątku nie poruszać spraw związanych z Powsimordami.
    Ja tam mogę nie poruszać, ale o ile wiem do wręczanie nagród było jednym z punktów programu KIMB-u. Stąd moje pytanie.

    PS: No chyba że coś się zmieniło - o czym, jako facet spoza sekty - nie wiem
    Sapere aude.

  6. #16
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez wp.krzysztof Zobacz posta
    wręczanie nagród było jednym z punktów programu KIMB-u.
    A to już problem KIMBu. Jak zdecydujemy aby wręczać nagrody na KIMBie to ten punkt tam pewnie zostanie. Jak zdecydujemy inaczej - spadnie.
    Czterech panów B.

  7. #17
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Ja może poproszę uczestników KIMBu o nie dyskutowanie tego tematu tam, a tylko i wyłącznie TU to i Stały Bywalec do nas wróci, bo z kim tam będzie rozmawiał? Bywalcze wracaj do nas tęsknimy! tzn. ja tęsknię
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    352

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    W pierwszym odruchu zareagowałem nerwowo. Ale w sumie to Masz rację.
    Ja tam nie zamierzam się nigdzie rejestrować, i dyskusję o KIMBI-e, a i pewnie KIMB też, odpuszczam sobie.
    Zawsze można poczytać sobie relację i obejrzeć migawkę na YOUTUBE.
    Ostatnio edytowane przez wp.krzysztof ; 31-01-2010 o 19:05 Powód: odpowiedz była do bmillera - ale Krysia mnie ubiegła
    Sapere aude.

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar agnieszkaruda
    Na forum od
    01.2008
    Rodem z
    Kampinos
    Postów
    519

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez wp.krzysztof Zobacz posta
    Zawsze można poczytać sobie relację i obejrzeć migawkę na YOUTUBE.
    Masz racje a myślałam że zrealizujemy nasz plan ( jeśli go pamiętasz hihih i )
    Chciałeś dobrze a wyszło jak zwykle......:oops:

  10. #20
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    I tym razem się nie da usiąść 2 metry obok i pozostać incognito Krzysiu
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rzeszowski Klub IMB zaprasza
    Przez Henek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 259
    Ostatni post / autor: 06-03-2017, 08:00
  2. Rajd IMB. Rykowisko 2008
    Przez Henek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 19-10-2008, 20:29
  3. Kolejny Kongres
    Przez Anonymous w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-10-2002, 17:45
  4. Kongres - spr. organizacyjne
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-08-2002, 00:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •