Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 84

Wątek: IX Kongres IMB

  1. #31
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Wszystko ładnie pięknie, ale. Mam kilka pytań, na które może odpowiedzieć tylko Stały Bywalec, chyba że ktoś jeszcze potrafi.

    Po pierwsze: jak to się stało i dlaczego się stało, że SB dyskusję rozpoczął na zielonym forum.

    Po drugie: Dlaczego dowiadujemy się o tym od Andrzeja627 a nie od SB, który powinien nas o tym zawiadomić, napisać:" Postanowiłem również ma sąsiednim forum rozpocząć dyskusją o tegorocznym KIMBie, ponieważ..."I tu podać przyczyny. Chyba nam się to należało.

    Po trzecie: Co ma oznaczać zdanie: Pomyślałem sobie więc, że może by w tym roku dyskusję nt. organizacji IX KIMB przeprowadzić akurat tutaj - na TYM BIESZCZADZKIM FORUM INTERNETOWYM.
    Nieskromnie uważam, że jako niegdysiejszy "wynalazca KIMB" mam do tego formalne i moralne prawo.
    (cytat SB z zielonego forum)
    Dlaczego nie równolegle? Czy to ma oznaczać, że np. jeśli chciałbym zgłosić jakiś punkt do porządku obrad, lub pomysł wycieczkowy MUSZĘ, aby uczestniczyć w dyskusji, zarejestrować się na zielonym forum, albo, jeśli tego nie zrobię, biernie obserwować dyskusję z boku, co mnie, jako autora pomysłu, pozbawia prawa do uczestniczenia w tej dyskusji. Bo nie chcę się rejestrować na tamtym forum.

    Po czwarte: Czy aktywność SB na zielonym forum (aż cztery wątki)przy równoczesnej absencji na naszym (np. ostatni wpis w relacji SB z wrześniowego pobytu-21 grudzień 2009) oznacza odejście SB z forum?

    Po piąte: Czy w związku z powyższym SB chce być Prezydentem forum, jest Prezydentem Forum, będzie Prezydentem Forum, i którego forum?

    Po szóste: Jeszcze nie wiem co, ale NA PEWNO jest jakieś" po szóste".

    Po siódme: O co w tym wszystkim chodzi i dlaczego nic z tego nie rozumiem.



    I dla wyjaśnienia. Nie uważam, że stało się coś złego, przeciwnie. KIMB ma służyć integracji i poznaniu ludzi w realu, dlaczego mielibyśmy się zamykać na ludzi tylko dlatego, że ktoś jest z takiego czy innego forum. To było by głupie i niegodne.
    Jednak koledzy Piotr i Irek gdyby chcieli naprawdę mieć coś wspólnego z KIMBem to nie zrejterowali by z KIMBu w roku ubiegłym oraz założyli by dział pod nazwą KIMB na swoim forum.

    Myślę, że należy nam się słowo wyjaśnienia za strony SB, zwłaszcza, że jak wynika z wielu powyższych postów, nikt nie ma mu tego za złe.
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 01-02-2010 o 08:24

  2. #32
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    t
    Z tego co wiem nikt poza Lucyną, która zdaje się kazała sobie TAM profil skasować nie jest zbanowany TU, więc jakiż problem pisać tylko na jednym forum?
    Ja mam problem odwrotny, gdyż też (znacznie wcześniej niż Lucyna) prosiłam o skasowanie mojego profilu TAM.

    Właściwie nic by się nie stało, abym poprosiła o przywrócenie, ale jestem konsekwentna i nie lubię zmieniać zdania co 10 minut.

    Czytać rzecz jasna mogę.

    B.

  3. #33
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Wystrzegajmy się jakichkolwiek podziałów i rozgraniczeń patrząc katem organizacji KIMB-u. Idea konferencji zawiera się w jej nazwie i co do tego nie ma wątpliwości. Każdy pisuje na takim forum, na jakim ma ochotę i nikt nie ma prawa rozliczać kogokolwiek z tego faktu. Jedynym zaskoczeniem dla mnie było przeniesienie dyskusji o KIMB-ie na Forumbieszczady.pl, bez poinformowania o tym userów z Bieszczady.info.pl. Wystarczyła krótka notatka. Może nie wszyscy czytują inne fora ?
    Szkoda wielka, że dochodzi do niepotrzebnych dyskusji. Mam wielką nadzieję, że userzy różnych for, nie będą siedzieli w ZpC przy różnych stolikach, co więcej- mam nadzieję na „okrągły stół”.
    Bieszczadnicy wszystkich for – łączmy się !!!
    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #34
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Basiu a ja mam odwrotny problem do Ciebie-konto tam mam, ale nie wchodzę i nie mam zamiaru wchodzić i czytać, więc nie bardzo sobie wyobrażam dyskusję prowadzoną na 2 forach jednocześnie. Informację na 2, a nawet i na 10 innych górskich-ok, ale sama dyskusja to chyba w miejscu gdzie jest największa liczba uczestników, dla mnie to logiczne. Dyskusja na 2 jak ma wyglądać?że nagle wszyscy się mamy i tam zalogować?Czy że ktoś będzie tu przekopiowywał i tu będziemy odpowiadać, żeby tam ktoś znowu wklejał?Chyba bez sensu prawda???
    Też chciałabym się dowiedzieć od Kazimierza co on wyprawia.
    Ale i mu podziękować chciałam, bo normalnie nabrałam ochoty na KIMB, a już mi się jechać nie chciało
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Ale i mu podziękować chciałam, bo normalnie nabrałam ochoty na KIMB, a już mi się jechać nie chciało
    Czyli jest jakiś pozytywny efekt całego zamieszania.
    Pozdrawiam
    Przemek

  6. #36
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Uf,uf!!!

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Basiu a ja mam odwrotny problem do Ciebie-konto tam mam, ale nie wchodzę i nie mam zamiaru wchodzić i czytać, więc nie bardzo sobie wyobrażam dyskusję prowadzoną na 2 forach jednocześnie....
    Jednak i z czytaniem ze zrozumieniem masz kłopoty. Jest gorzej niż to sobie wyobrażałem. Odwrotny problem do kogoś - fiu fiu.
    Masz tam konto, ale nie musisz. Zgłoś aby je usunięto - jak najszybciej.
    Aby czytać jakiekolwiek forum nie trzeba mieć konta. Pisz dalej Krysiu, pisz...
    Na temat Twojej wyobraźni w tym kontekście nie będę się wypowiadał - szkoda mi tych nielicznych punktów karnych.

    Ale jedźmy dalej.

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    ... Informację na 2, a nawet i na 10 innych górskich-ok, ale sama dyskusja to chyba w miejscu gdzie jest największa liczba uczestników, dla mnie to logiczne. Dyskusja na 2 jak ma wyglądać?że nagle wszyscy się mamy i tam zalogować?
    Kobito - czasy tzw. komuny minęły. Znowu pewnie nie kumasz?
    No to prosto - dyskusja jest tam, gdzie zainteresowanie.


    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    ...Czy że ktoś będzie tu przekopiowywał i tu będziemy odpowiadać, żeby tam ktoś znowu wklejał?Chyba bez sensu prawda???
    Jak wszystko co piszesz. Osobiście wkleiłem, cobyś chociaż promyczka załapała tej zimy. A Ty nic.

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    ...Też chciałabym się dowiedzieć od Kazimierza co on wyprawia.
    Ale i mu podziękować chciałam, bo normalnie nabrałam ochoty na KIMB, a już mi się jechać nie chciało
    Poczytaj na forumbieszczady.pl to się dowiesz.


    Do zobaczenia na KIMB

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Michał ; 01-02-2010 o 16:55 Powód: literówka - nie literek :-)

  7. #37
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Czy ktoś z modów mógłby wykasować cały post tego pana do mnie?
    z góry dziękuję
    nie wnosi nic on do tematu kimb, a i niech se chłopak w końcu kobitę znajdzie, a nie czepia się mnie.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #38
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Czy ktoś z modów mógłby wykasować cały post tego pana do mnie?
    z góry dziękuję
    nie wnosi nic on do tematu kimb, a i niech se chłopak w końcu kobitę znajdzie, a nie czepia się mnie.
    Jakbyś serduszko nie zauważyła - to po prostu zacytuję:
    "Do zobaczenia na KIMB"

    Dla Ciebie serduszko uściślę:

    na IX KIMB

    Czyli w temacie

    Pa

  9. #39
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Ach i myślisz, że do zobaczenia na KIMBie załatwia sprawę i możesz sobie mnie tak po prostu obrażać???
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #40
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Ufu ufu
    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Ach i myślisz, że do zobaczenia na KIMBie załatwia sprawę i możesz sobie mnie tak po prostu obrażać???
    Zdecyduj się - albo Pan (to się pisze z dużej litery tak jak Pani), albo Ty
    Gdzieżbym śmiał taką sliczną bieszczadniczkę obrażać!!!

    KIMB to nie sprawa forum tego czy innego. To spotkanie wszystkich, którzy coś w tych górach próbują odnaleźć. Albo siebie, albo coś co tkwi w nas, a na codzień nie potrafimy o tym mówić.

    KIMB - IX.

    Oby nie ostatni przez takie głupawe postawy.

    Wszyscy do urn!!!
    Wszyscy na IX KIMB!!!

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Michał ; 01-02-2010 o 17:18 Powód: znowu literówka!!!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rzeszowski Klub IMB zaprasza
    Przez Henek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 259
    Ostatni post / autor: 06-03-2017, 08:00
  2. Rajd IMB. Rykowisko 2008
    Przez Henek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 19-10-2008, 20:29
  3. Kolejny Kongres
    Przez Anonymous w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-10-2002, 17:45
  4. Kongres - spr. organizacyjne
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-08-2002, 00:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •