Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 84

Wątek: IX Kongres IMB

  1. #61

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez maciej_ka Zobacz posta
    Mam wrażenie, że nie jedno zamieszanie na naszym forum wynika z faktu istnienia tego drugiego.
    Masz rację, ale nie mieliśmy żadnego wpływu na podział. Stało się jak się stało. Nie jest to dla nas, forumowiczów, sytuacja wygodna, ale trzeba z tym żyć.

    Nie mam też żadnego interesu w tym, aby jedno forum rozwijało się kosztem drugiego. Nie wnikam w te interesy. Zachowuję neutralność i staram się łagodzić konflikty.

    Lubię wszystkich internautów miłośników Bieszczadów. Chętnie spotykam się ze wszystkim. Z jednymi mam okazję pogadać dłużej, poznać ich lepiej, zaprzyjaźnić się. Po każdym KIMBie żałuję, że było czasu, aby nawiązać bliższy kontakt ze wszystkimi. Na tym i na drugim forum nie ma osoby, której nie chciałbym spotkać. Lubię wszystkich i chciałbym, aby idea spotkań forumowiczów w Bieszczadach się rozwijała.

  2. #62
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Teraz to już zupełnie nic nie rozumiem.
    Napisał Stały Bywalec (na zielonym forum)

    Andrzeju, diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach.
    Mogłoby powstać mylne wrażenie, że to moja inicjatywa i że wykorzystuję Cię w roli pośrednika, "listonosza". A tego chciałbym uniknąć.

    Poza tym znakomita większość "antagonistów" tego forum i tak tu bywa, czytając je bez logowania się. Mam co do tego pewną informację (podsłuchaną w "Pędzącym Króliku") , nazwijmy ją ... techniczną.
    Ciekawość to po prostu element ludzkiej natury, zresztą w pozytywnym słów tych znaczeniu.
    Tak więc ów "przekaz wiadomości" z forum na forum raczej nie będzie potrzebny.


    Tylko że chodzi o umożliwienie dyskusji osobom, które nie chcą się TAM rejestrować. A to zabrzmiało, jakby Kaziu nie chciał nas dopuścić do głosu i sprowadzić do roli biernej widowni, albo zmusić do zarejestrowania na zielonym. Czy to nie jest to drugie dno? Zresztą nie wszyscy chcą TAM bywać (vide Krysia)i mają do tego prawo. Kaziu, nie chcesz wspólnej dyskusji? Może mam za małą wyobraźnię, może brak mi empatii, ale nie widzę tutaj chęci porozumienia między podziałami.I to nie z naszej strony.

    Do Michała: czy w takiej sytuacji nadal uważasz, że to przekłamanie, że Kaziu wyprowadził stąd KIMB ?

    Przekażcie to SB, przekopiujcie, albo coś.
    Ja już mam powoli dość .

  3. #63
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta

    Poza tym znakomita większość "antagonistów" tego forum i tak tu bywa, czytając je bez logowania się.

    Po pierwsze chciałam napisać, ze w żadnym wypadku nie jestem "antagonistą" tamtego forum.
    Kiedyś pisałam na nim, na moją prośbę admin skasował mój profil (powody w tym momencie nie są ważne), a nie należę do osób, które co chwilę zmieniają zdanie.

    Natomiast forum owszem, czytam, zaglądam tam średnio raz w tygodniu, zaś kiedy ktoś tutaj napisze że tam się dzieje coś ciekawego - to częściej.

    Niemniej gdybym chciała dyskutować byłabym pozbawiona możliwości dyskusji.

    Już pisałam na samym początku i powtórzę to jeszcze raz:
    uważam że dyskusja powinna być prowadzona równolegle na obu forach - i tyle.

    Pozdrowienia

    Basia

  4. #64
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Ja tam nie wchodzę i nie zamierzam i Wam też to polecam, tak jak pisałam chodzi o magiczne pozycjonowanie, po co im pomagać w promocji?
    A co do KIMBu to podobna sytuacja była/jest z Bieszczadzkimi Aniołami. Też jedna osoba stwierdziła, że ma prawo do nazwy, z tą różnicą, że ona ma ją zarejestrowaną, więc stricte ma do niej prawo i co?Ano impreza pozostała, tylko się zmieniła nazwa.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #65
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Jedyne wyjście to odpalić kolejną ankietę, koniecznie jawną, żeby głosującym na "nie" można było "głęboko spojrzeć w oczy" i przegłosować że:
    Od pierwszego stycznia 2010 r. Stałym Bywalcem tego Forum zostaje moderator ReconPierwszy (zarząd komisaryczny)!
    Uzasadnienie?
    1) Były Stały Bywalec dobrowolnie uciekł z tego Forum (lekko tylko "podkurzony" przez R1) a jego obowiązki wraz z wątkiem "kimbowym" przejął de facto ReconPierwszy ("ktoś musi być pierwszy").
    2) były SB nie spełnia wysokich standardów wprowadzanych na forum przez moderatora ReconaPierwszego:
    -pije ruską wódkę, codziennie czyta Gazetę Wyborczą (wydanie weekendowe dwa razy),poglądy ma, z przeproszeniem, lewicowe, no i ten skrót SB!!!
    Elektorat jest wprawiony to myślę że chętnie i szybko przegłosuje poprawną wersje a Admin ogłosi kto jest zwycięzcą a kto pokonanym.
    Trochę strach, w obecności ReconaPierwszego przyznawać że się ma jaja (niezbędne do głosowania), bo może zacząć wycinać, podobnie jak wycinał ....
    No cóż, kto nie ryzykuje.............
    ................................ Pozdrawiam + Pastor ręką własną
    Ostatnio edytowane przez Pastor ; 08-02-2010 o 12:15 Powód: kastracja wulgaryzmów
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  6. #66
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2009
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    352

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Jedyne wyjście to odpalić kolejną ankietę, koniecznie jawną, żeby głosującym na "nie" można było "głęboko spojrzeć w oczy" i przegłosować że:

    Od pierwszego stycznia 2010 r. Stałym Bywalcem tego Forum zostaje moderator ReconPierwszy (zarząd komisaryczny)!
    Po przeczytaniu tego postu - mam dwie refleksje:
    1. Aleś Ty k...wa złośliwy.....
    2. Jednak szkoda, że Akademia Powsimordy wypieprzyła kategorię Satyryka Roku w kosmos. Byłbyś niekwestionowanym faworytem - choć po tym poście - to raczej tytuł Złośliwca Roku byłby właściwszy.
    Sapere aude.

  7. #67
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    -pije ruską wódkę, codziennie czyta Gazetę Wyborczą (wydanie weekendowe dwa razy),poglądy ma, z przeproszeniem, lewicowe,

    Cholera, ja tak samo.
    Nie wiem czy się jeszcze nadaję na to forum ???

    A może mi tez należy coś wyciąć ?
    Tylko co ?

    B.

  8. #68
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,908

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Wiecie co? Przestańcie.bo znów się zacznie. Mało to innych tematów poza "grzechami własnymi"?

  9. #69
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Cytat Zamieszczone przez WUKA Zobacz posta
    Wiecie co? Przestańcie.bo znów się zacznie. Mało to innych tematów poza "grzechami własnymi"?
    Może i są, ale grzechy zawsze są najciekawsze

    B.

  10. #70
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: IX Kongres IMB

    Witaj Piskalu

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    ... Do Michała: czy w takiej sytuacji nadal uważasz, że to przekłamanie, że Kaziu wyprowadził stąd KIMB ?
    Przekażcie to SB, przekopiujcie, albo coś.
    Ja już mam powoli dość .
    Nadal tak uważam. Nie będę tu uzasadniał dlaczego.
    Kazik zapewne czyta to forum - więc nie ma sensu kopiowanie.

    A Serduszko jak zwykle w swej zapalczywości farmazoni (tak też się u Ciebie nie mówi?).

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Ja tam nie wchodzę i nie zamierzam i Wam też to polecam, tak jak pisałam chodzi o magiczne pozycjonowanie, po co im pomagać w promocji?....
    A co? - tam może śmierdzi! Czy coś nieprzyjemnego można tam załapać!
    Magiczne pozycjonowanie to mnie się kojarzy tylko z czymś przyjemnym
    Poczytaj najpierw na temat pozycjonowania stron.


    Wszyscy, którym zależy na dodatkowych nfo mogą zaglądnąć na zielone forum. Tutaj chyba na 90% ustalono co i jak.

    Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Rzeszowski Klub IMB zaprasza
    Przez Henek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 259
    Ostatni post / autor: 06-03-2017, 08:00
  2. Rajd IMB. Rykowisko 2008
    Przez Henek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 19-10-2008, 20:29
  3. Kolejny Kongres
    Przez Anonymous w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-10-2002, 17:45
  4. Kongres - spr. organizacyjne
    Przez Lupino w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-08-2002, 00:24

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •