Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Wątek: Zimowa jazda samochodem

  1. #61
    Bieszczadnik Awatar hormon_so
    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Solina PL / Nuneaton UK
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Zimowa jazda samochodem

    Cytat Zamieszczone przez dziabka1 Zobacz posta
    Taaak? A to ciekawe. Ja na ten przykład jeżdżę na blachach zaczynających się na W i co? Nie czuję się wieśniakiem. Wsadzanie wszystkich osób pochodzących z Warszawy do jednego wora uważam właśnie za wieśniactwo. Trzeba rozgraniczyć.
    Nie jest tak, że każdy warszawiak albo warszawski kierowca to bandyta i debil...
    Jejku ile jadu.... spokojnie....
    Wybacz, ale czy w mojej wypowiedzi zauważyłeś żebym nazwał kierowców z Warszawy wieśniakami albo debilami???? Po pierwsze W.. to także inne miasta nie tylko Wawka. A po drugie 80% leasingu to W..
    Sam jeździłem autobusem na rej. WB po bieszczadach i nie uważam się za debila, a za wieśniaka może i tak bo mieszkam na wsi. Ale szczerze to wolę moją wiochę od miasta.
    Co do stylu jazdy ludzi z dużych miast jest on powszechnie znany i nam tutaj i we wszystkich miejscowosciach wypoczynkowych w całej polsce.
    O ile w mieście trąbią na przyjezdnych i cfaniaczą ich umiejętności w górach już na tyle nie pozwalają i czerwienieją gdy stary passat wyprzedza ich po serpentynach. My poprostu znamy te drogi i wiemy jak sie na nich zachować. Doputy mieszczuchy bedą się kokosić w mieście, to my wieśniaki będziemy im udowadniać że po górkach to inna zabawa.
    A jeśli chodzi o twoją osobę, całkiem możliwe że jesteś wyjątkiem, gratuluję. Lecz wyjątek potwierdza regułę.
    Pozdrawiam i szerokości.

  2. #62

    Domyślnie Odp: Zimowa jazda samochodem

    Tak myślałem, jesteś kierowcą autobusu, pewnie jeszcze pks.
    Żadne reguły ani przepisy Cię nie dotyczą, a zwłaszcza ustępowanie pierwszeństwa przejazdu innym.
    Polecam czasami spojrzeć w lusterko zanim ruszysz.
    Wyżej wymieniony post wyraża moje zdanie w dniu dzisiejszym, być może takie samo będzie w dniu jutrzejszym, jednakże zastrzegam sobie prawo zmiany zdania w każdym momencie bez podania przyczyny :)

  3. #63
    Bieszczadnik Awatar hormon_so
    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Solina PL / Nuneaton UK
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Zimowa jazda samochodem

    Cytat Zamieszczone przez PiotrB Zobacz posta
    Tak myślałem, jesteś kierowcą autobusu, pewnie jeszcze pks.
    Żadne reguły ani przepisy Cię nie dotyczą, a zwłaszcza ustępowanie pierwszeństwa przejazdu innym.
    Polecam czasami spojrzeć w lusterko zanim ruszysz.
    Otóż nie trafiłeś . Jeździłem autobusem wycieczkowym po Biesach, Ukrainie, Słowacji i Węgrzach. Do tego byłem w prawie każdym kraju europy ciężarówką. Obecnie jeżdzę z materiałami niebezpiecznymi po Anglii i gwarantuję ci że wiem do czego służy lusterko. Przeszedłem testy psychologiczne kupę innych szkoleń między innymi "jazdę defensywną" jak pracowałem w Orlenie. Teraz wiem po co przeszedłem ten kurs. Żeby przewidywać błędy drogowe matołów którzy powinni się zastanowić nad swojim sensem przebywania za kierownicą. Uważam że nie ma nic gorszego niż cfaniak z dużego miasta. Jest to według mnie najbardziej niebezpieczny z wszystkich typów kierowców. Wyruzomiałość i ustępowanie drogi dla tekiego mieszczucha nie występują. Nie bez powodu najgorzej jeździ się po miastach.
    Jak wszędzie są oczywiście wyjątki.
    Pozdrawiam bezpiecznych kierowców i tych co robią po 2000-2500 km tygodniowo. Pewnie zrozumieją o co mi chodzi. Reszta niekoniecznie...

  4. #64
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Zimowa jazda samochodem

    A może zamiast docinków trochę dobrych rad-np-z góry zjeżdżaj na takim biegu na jakim wjeżdżałeś,dodatkowo międzygaz przy chamowaniu silnikiem?

  5. #65
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,246

    Domyślnie Odp: Zimowa jazda samochodem

    Cytat Zamieszczone przez hormon_so Zobacz posta
    Przeszedłem testy psychologiczne kupę innych szkoleń między innymi "jazdę defensywną"
    Nauczyciela miałeś do niczego:

    Cytat Zamieszczone przez hormon_so Zobacz posta
    często wyprzedzam "turystyczne" blachy dla samej satysfakcji.
    Cytat Zamieszczone przez hormon_so Zobacz posta
    nie mogę sie opanować.
    Cytat Zamieszczone przez hormon_so Zobacz posta
    stary passat wyprzedza ich po serpentynach
    Czterech panów B.

  6. #66
    Bieszczadnik Awatar hormon_so
    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Solina PL / Nuneaton UK
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Zimowa jazda samochodem

    O ile wyprzedzam bezpiecznie to nic się nie dzieje.
    Nie mogę się opanować, tak bo siedzę w prywatnym samochodzie i mogę nim robić co uważam oczywiście w zakresie przepisów, które nie zabraniają wyprzedzania Warszafki po śniegu, bo jedzie Jaguarem.
    Nigdy nie miałem starego passata ( dałem tylko przykład jako popularny lokalny środek lokomocji ).
    A swoją drogą czy niektórzy dogryzanie mają we krwi? Sprawia to tym osobnikom przyjemność? Niepotrzebnie dałem się wplątać w tą wymianę zdań.
    Wystarczy jedna szczera wypowiedź że ktoś prywatnie jest normalnym człowiekiem a już rzuca się na niego garść przemądrzałych bufonów odnoszących się do poprzednich wypowiedzi którzy sami najlepiej wszystko wiedzą. Zauważyłem że na tym forum nie lubi się miejscowych, więc nie zamierzam tu więcej wyrażać swoich opinii, bo zdaje się że tylko prowokuje...

    Przepraszam kolego diabel 1410 masz absolutna racje powinna się tu odbywać zgoła inna dyskusja.

  7. #67
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,246

    Domyślnie Odp: Zimowa jazda samochodem

    Cytat Zamieszczone przez hormon_so Zobacz posta
    O ile wyprzedzam bezpiecznie to nic się nie dzieje.
    Nic. Jazdą defensywną trudno to jednak nazwać

    Niepotrzebnie dałem się wplątać w tą wymianę zdań.
    Niepotrzebnie.

    garść przemądrzałych bufonów
    To też było niepotrzebne.

    na tym forum nie lubi się miejscowych
    Nieprawda.

    Przepraszam kolego diabel 1410 masz absolutna racje powinna się tu odbywać zgoła inna dyskusja.
    To daj już spokój "Warszafce" i idź w tym kierunku.

    Na którym biegu powinno się zjeżdżać zimą z górki?
    Czterech panów B.

  8. #68
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,664

    Domyślnie Odp: Zimowa jazda samochodem

    Cytat Zamieszczone przez hormon_so Zobacz posta
    Przepraszam kolego diabel 1410 masz absolutna racje powinna się tu odbywać zgoła inna dyskusja.
    A z czym tu dyskutować? Ze zlepkiem fobii, kompleksów i stereotypów? Po co, skoro rozmówca ma już pogląd na wszystko: styl jazdy, Warszawę, ludzi z forum... Jak nie masz ochoty słuchać innych, załóż bloga, nikt ci nie będzie mieszał w twoim małym światku.

    I zwróć uwagę - jedyną osobą, która kogokolwiek obraziła, jesteś ty sam.

  9. #69
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Zimowa jazda samochodem

    na jakim biegu z górki zimą-ano na takim żebyś hamulca nie musiał używać.Powód jak myślę jest Ci znany-zużyte tarcze,klocki hamulcowe,w najgorszym przypadku szlag trafi cały układ hamulcowy.Międzygaz dodanie gazu przy redukcji biegów na śliskiej nawierzchni w celu uniknięcia zblokowania kół pojazdu

  10. #70

    Domyślnie Odp: Zimowa jazda samochodem

    Jesus Christ! Ależ tu rozgorzała dyskusja przez ten mój post. Panowie wrzućcie na luz! Fakt, że ja też jeżdzę bardzo szybko po lokalnych drogach i bezcenne są miny turystów, którzy widzą jak ich wyprzedzam po serpentynach hahaha :). Pozatym ja osobiście nie mam nic do kierowców jeżdzących na blachach zaczynających się na W, a nawet wręcz przeciwnie uważam, że w Warszawie jest dynamika jazdy jak mało gdzie. Według mnie najgorsi kierowcy w PL to Ci mający blachy zaczynające się na literkę L - jak jadę i widzę, że ktoś wykonuje dziwne manewry, albo spowalnia jazdę to zawsze mówię, że pewnie lubliniak i niestety rzadko się mylę .. Swoją drogą nie wiem z czego to wynika? A pozatym rozmawiając z innymi kierowcami, którzy jeżdzą duuużo po Polsce okazało się, że podzielają moje zdanie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jazda po bieszczadach - zimą
    Przez michall w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-01-2008, 20:16
  2. Jazda na Czartgranie dziś!!!
    Przez Derty w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-10-2006, 18:36
  3. Jazda konna
    Przez TomaszK w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-04-2003, 07:50
  4. [Wołosate] Agroturystyka / jazda konna
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-06-2001, 19:52

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •