Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Powsimordy 2011

  1. #1
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Powsimordy 2011

    Co prawda jeszcze czas, ale Recon mnie skasował propozycję, że niby trollowanie (ulubione słowo coniektórych)-rozumiem, że chodziło o to, że nie w tamtym temacie, bo dotyczy on tego co już zostało ustalone?
    To więc zgłaszam w nowym-na nowy rok o nową kategorię Powsimord- Koprofag Roku
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  2. #2
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2011

    Krysiu, możesz rozwinąć o co Ci chodzi?

    Koprofag

    Z Wikipedii

    Skocz do: nawigacji, szukaj

    Anoplotrupes stercorosus należący do koprofagów.


    Koprofag, skatofagzwierzę odżywiające się odchodami innych zwierząt, np. chrząszcz skarabeusz (Scarabaeus sacer), żuk gnojowy (rodzaj Geotrupes).
    Koprofagia
    [edytuj]


    Z Wikipedii

    Skocz do: nawigacji, szukaj

    Modraszki ikary przy zjadaniu kału.


    Koprofagia (gr. kópros = gnój + phagein = jeść) - odżywianie się odchodami (kałem). U niektórych organizmów (np. krowieńczak, żuk gnojowy) jest naturalnym sposobem odżywiania się, ponieważ kał zawiera dużo częściowo tylko strawionego pożywienia. Roślinożercy mający prostszy układ pokarmowy od przeżuwaczy, np. królik, świnka morska, goryl, chomik zwiększają w ten sposób wykorzystanie pokarmu. Wydalają dwa typy kału, przy czym bardziej miękki na ogół natychmiast zjadają. Młode zjadając odchody dorosłych doprowadzają w ten sposób do zasiedlenia układu pokarmowego właściwą mikroflorą pozwalającą właściwie trawić pokarm roślinny. Istnieją również koprofagiczne gatunki grzybów.
    Koprofagia u ludzi [edytuj]

    Objaw niektórych zaburzeń psychicznych polegający na spożywaniu kału. Może wystąpić bardzo rzadko u pacjentów cierpiących na schizofrenię[1], depresję[2] czy picę[3].
    Koprofagii wynikającej z zaburzeń psychicznych nie należy mylić z praktyką zjadania kału własnego bądź partnera wynikającej z zaburzeń preferencji seksualnych.
    W seksuologii, zaburzenie preferencji seksualnych, w którym źródłem podniecenia seksualnego jest zjadanie własnego kału bądź partnera. Inne czynności seksualne związane z odchodami (jednak nie jedzeniem jego) noszą miano koprofilii.

  3. #3
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2011

    No kto zrobił najmniej uczynków dobrych i wpłacił najmniej na radio z przesłaniem, albo inne organizacje, kto nie przeprowadził babci przez ulicę, nie nakarmił bezdomnego psa i wyrzucał papierki po cukierkach nie do kosza, a na ulicę itd itd...
    Nieśmiało zgłaszam swoją kandydaturę do tego zaszczytnego tytułu
    Chciałam już za ten rok, no ale się nie udało
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #4
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2011

    Czytam ten Twój post i tak się zastanawiam... co chcesz uzyskać zgłaszając taką propozycję? Chcesz kogoś osmieszyć?, chcesz się na kimś odbić? Chcesz znowu jakiś temat rozbuchać?
    Forum na którym piszesz to forum tematyczne. Główny temat to Bieszczady i na tym temacie się skup. Opisz swoje wędrówki w Bieszczadach, włącz się w tematy typowo bieszczadzkie, pomóż Marcowemu w temacie Powsimord a nie rozbijaj mu pomysł. Stworzył tytuł Powsimord by nagradzać Forumowiczów, którzy mają uznanie innych, a nie ich piętnować. Z mojego punktu widzenia pomysł słuszny.
    Mam też apel do Ciebie... wnieś do tego Forum więcej swojej bieszczadzkiej wiedzy, którą masz, a nie samej "kolorystyki", której masz w nadmiarze.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  5. #5
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2011

    Recon ale Ty jesteś zupełnie bez poczucia humoru
    Zabraliscie mi mojego malkontenta to dajcie koprofaga
    toż to śmieszne!!!
    Jesteśmy w dziale KIMB-jaką chcesz tu wiedze bieszczadzką usłyszeć tak swoją drogą?Dyskutujemy o spotkaniu naszym w Bieszczadach, o planach co na nim robić itd, a Powsimordy są ich częścią-nie wiem czy od samego początku, no ale są.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #6

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2011

    Zwykle z trudem opuszczam świat offtopu i takoż teraz w nim pozostanę.
    No,ale to dział Inne tematy w końcu :P

    Celem oszczędzenia cierpień forumowej bazie danych polecam uwadze potrzebujących wspaniały portal:

    żal.pl

    Ostatnio edytowane przez kobieta_bieszczadzka ; 15-01-2010 o 12:19 Powód: techniczne poprawki

  7. #7
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2011

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Recon ale Ty jesteś zupełnie bez poczucia humoru
    Zabraliscie mi mojego malkontenta to dajcie koprofaga
    Bo jak czytam takie bzdety to mnie humor opuszcza. Zasada "byle co niech o mnie mówią byle mówili" jest dla Ciebie widocznie sztandarowym hasłem. Czas chyba to hasło zmienić, ku zresztą ogólnemu zadowoleniu!
    Tutaj na Forum raczej to głupio wygląda.

    Wątek ten jako profanację Powsimord wnioskuję do usunięcia! Marcowy zadecyduj!
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2011

    Reconie,

    Dla wielu udział w internetowych pogaduchach jest tylko i wyłącznie rozrywką, nie nawracaj, a toleruj. Są ludzie, którzy traktują wirtualny świat poważniej od realnego, udział w forum jest pracą, misją, powołaniem, sensem życia...są też i ludzie, którzy się logują po to tylko, by się pośmiać, oderwać od rzeczywistości, zapomnieć o śmiertelnie poważnych problemach dnia codziennego.

    A co poziomu śmieszności żartów Kryski? No cóż, kwestia gustu jedynie...


    Poza tym, na forum jest mnóstwo wątków, można wybierać w zaleznościod potrzeb, czy preferencji.
    czasem człek coś napisze, czasem jeno przeczyta, a inną razą zignoruje...

    Pozdrawiam i pogody ducha życzę:)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2013 - przygotowania
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 07:48
  2. Powsimordy 2011 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 297
    Ostatni post / autor: 01-06-2011, 13:40
  3. Powsimordy 2011 - kategorie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 07-11-2010, 18:56

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •