Witam, chcialabym prosić o pomoc w zdobyciu przez moje dziecko (5 lat) powyższej odznaki :) Żeby mógł ją zdobyć muszę znać ilość kilometrów jakie przeszedł a prawdę mówiąc jadąc w Bieszczady w ogóle nie myślałam o kilometrach w nogach a o widokach jakie rozpościerają się ze szczytów i nie tylko.
Niestety Pan w PTTK powiedział że nie mogą to być punkty ujęte w Trasach punktowanych do GOT PTTK gdyż tam punkt zdobywa się za 1 km przejścia oraz za każde 100 metrów podejść a do odznaki siemiomilowe buty otrzymuje się punkt tylko za 1 km przejścia (uważam to za dyskryminację w koncu Mały też musiał się pomęczyć aby tam wejść) - ale do rzeczy - poniżej wypisałam trasy którymi szliśmy, czy mogłabym prosić o orientacyjne podanie ilości km jakie przeszlismy??? boję się że wyliczając je ze skali mapy coś poknocę i skrzywdzę Młodego, a poniekąd już mu obiecałam że coś takiego mu załatwię :( - to zawsze jakaś motywacja podaję trasy:
1. Brzegi Górne - Półonina Caryńska - Ustrzyki Górne
2. Lutowiska - Chata Socjologa - Chmiel
3. Przełęcz Wyżnianska - Mała Rawka - Wielka Rawka - Kremenaros i powrót tym samym szlakiem
4. Przełęcz Wyżna - Chatka Puchatka - Przełęcz Wyżna
5. Wołosate - Tarnica - Wołosate
z góry dziękuję za pomoc