Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: List otwarty do Prezydenta KIMB Stałego Bywalca

  1. #21
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: List otwarty do Prezydenta KIMB Stałego Bywalca

    Nie istnieje;-)
    co więcej można ją zastrzec w Urzędzie Patentowym, bo zgłoszona jeszcze nie jest;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  2. #22
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: List otwarty do Prezydenta KIMB Stałego Bywalca

    Dla mnie intencja zmiany nazwy KIMB jest też bardzo mglista KIMB nie jest związany z żadnym konkretnym forum. To po prostu spotkanie "internautów - miłośników Bieszczad". Żeby wziąć w nim udział, nie trzeba nigdzie należeć ani płacić składek, wystarczy pojawić się w trzecią sobotę maja wieczorem w "Zajeździe pod Caryńską". To nie jest (i chyba nigdy nie było) zamknięte spotkanie użytkowników forum dyskusyjnego z portalu bieszczady.info.pl - każdy mógł przyprowadzić znajomych spoza forum, pojawiali się także przypadkowi nieznajomi (ostatnio nawet pod całkiem atrakcyjną postacią )

    KIMB-u nikt nie ukradł, bo nie da się ukraść nieformalnej idei, opierającej się na umowie i tradycji. Ktoś musi zająć się organizacją i Kaziu robi to od lat całkiem nieźle. Jakie ma znaczenie, czy prowadzi to z poziomu tego forum czy innego? Jeśli wymyśli z tego tytułu jakiś podatek, wtedy wzniecę bunt, ale na razie nie widzę powodu... Poza tym oprócz KIMB-u odbywają się przecież inne - formalne, półformalne lub nieformalne - bieszczadzkie spotkania, więc nikt tu nie ma monopolu. Po co zatem kombinować przy czymś, co działa? :P

    To oczywiście moje prywatne zdanie
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 01-08-2010 o 12:31 Powód: dopisek

  3. #23
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: List otwarty do Prezydenta KIMB Stałego Bywalca

    Też tak uważam
    bertrand236

  4. #24
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: List otwarty do Prezydenta KIMB Stałego Bywalca

    j.w

  5. #25
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: List otwarty do Prezydenta KIMB Stałego Bywalca

    Myślę, że Marcowy trafnie wszystko podsumował (przyznaję, że mi się nie chciało tego uczynić) i proponowałbym nie kontynuować tej dyskusji, aczkolwiek jeśli patentować to czy KIMB to KIMB-ad czy KIMB-adów
    Marcin

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: List otwarty do Prezydenta KIMB Stałego Bywalca

    Cytat Zamieszczone przez Jarek L Zobacz posta
    Ja tez mam pomysl - Coroczne Ogolnopolskie Spotkania w Bieszczadach - czyli COS w Bieszczadach...:)
    Ponieważ co niektórzy przyjeżdżają spoza PL te nazwa by nie przeszła, ale tutaj zgadzam się w 100% z Marcowym. Nie ma sensu niczego zmieniać.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: List otwarty do Prezydenta KIMB Stałego Bywalca

    heh, a to żeby się wspólnie spotkać przy piwie i pogawędzić to trzeba mieć prezydenta, regulamin i program?

    Sporo się w obyczajach zmieniło od czasu nieaktywności Anyczki, Astry czy Natashy no i mojej własnej.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Jarek L
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    Bardzo daleko od Bieszczadow...
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: List otwarty do Prezydenta KIMB Stałego Bywalca

    Cytat Zamieszczone przez Jaro Zobacz posta
    Ponieważ co niektórzy przyjeżdżają spoza PL te nazwa by nie przeszła, ale tutaj zgadzam się w 100% z Marcowym. Nie ma sensu niczego zmieniać.
    Moga zatem byc to spotkania Ogolnoswiatowe...
    Swoja droga zgubilem sie troche... W ogole to o czym dyskutujemy, skoro nie ma potrzeby niczego zmieniac i wszystko bedzie normalnie dalej funkcjonowac w takich samych, nieformalnych ramach...

  9. #29
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: List otwarty do Prezydenta KIMB Stałego Bywalca

    Również uważam, że pomysł i dyskusja jest bezzasadny. KIMB działa i się rozwija. W maju będzie KIMB jubileuszowy.
    Jeśli macie mało wspólnych spotkań, to proponuję wrześniowe spotkania w Sekowcu.Przed rokiem było tam dokończenie KIMBu, ale to była sytuacja wyjątkowa. Jednak spotkała się grupa znająca się z forum i odbyliśmy kilka fajnych wycieczek. Termin też jest dobry, początek jesieni. Dla Stałego Bywalca czy mnie to i tak już tradycja, żeby bywać w tym miejscu i tym czasie w Bieszczadach. No i można na upartego urządzić coś w rodzaju części oficjalnej przy ognisku o stałej porze, np. trzecia sobota września. Ale nich to będzie niezależne od KIMBu. Ot, kolejna okazja żeby pasjonaci Bieszczadów wspólnie wyruszyli na szlak.
    A co do nazwy, to może SBB, z tym, ze nie Szukaj, Burz i Buduj a Sękowieckie Biesiady Bieszczadzkie

  10. #30
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: List otwarty do Prezydenta KIMB Stałego Bywalca

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    heh, a to żeby się wspólnie spotkać przy piwie i pogawędzić to trzeba mieć prezydenta, regulamin i program?
    Barnaba jak zwykle niezawodny... Naprawdę nie rozumiesz czy tylko prowokujesz? Bo nie jestem pewien, czy powinienem polemizować na serio :P Wrzucasz do jednego wora luźne spotkania przy piwie (których pewnie są setki, w różnych miejscach, terminach i konfiguracjach) i coroczne spotkanie, na którym odbywają się rozmaite wręczenia, pokazy slajdów, prelekcje i - jak ostatnio - pieczenie świni. Ktoś musi parę telefonów wykonać, żeby to zorganizować, a potem przypilnować sprawnego przebiegu. Dlaczego ten ktoś nie może się nazwać - nie do końca serio - prezydentem? I czy komuś ten prezydent czy program przeszkadzają pić piwo i gawędzić? Nie zauważyłem, żeby ktoś tu specjalnie celebrował tytuły albo tworzył procedury ponad niezbędną konieczność.

    Zarzucasz innym, Barnabo, zbytnie formalizowanie i niepotrzebną sztywność, a to ewidentnie Tobie brakuje zdrowego dystansu do sprawy. Pozdrawiam :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dla Stałego Bywalca - miłośnika łapania
    Przez Michał w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-03-2004, 18:38
  2. Nie było skarbu Stałego Bywalca
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-10-2003, 11:08
  3. Do Stałego Bywalca
    Przez dziczu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-07-2003, 18:03
  4. Sprawozdanie Stałego Bywalca
    Przez Stały Bywalec w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 30-09-2002, 23:16
  5. Do Stałego Bywalca
    Przez Lupino w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-08-2002, 01:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •