Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 87

Wątek: Spłonęło schronisko w Smolniku

  1. #51
    m_t
    Guest

    Domyślnie Odp: Spłonęło schronisko w Smolniku

    Cytat Zamieszczone przez Smolnik_Radek Zobacz posta
    Witajcie ponownie,

    Trzeci dzień za nami, czas już kończyć stypę.

    Rozpisałem się dziś trochę na www.smolnik.info.pl, oficjalnie też otworzyłem konto ODBUDOWA. ?
    Super. Dobrze, że jest konto, bo konto to szansa dla mnie, że znów będę mógł wyczyścić kozę. A być może, jeśli finanse pozwolą, zagwarantować sobie wyłączność na tę usługę...
    Pozdrawiam serdecznie

    Ostatnio edytowane przez m_t ; 11-02-2010 o 19:18

  2. #52

    Na forum od
    02.2010
    Rodem z
    KRK
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Spłonęło schronisko w Smolniku

    Cytat Zamieszczone przez Smolnik_Radek Zobacz posta
    Witajcie ponownie,

    Trzeci dzień za nami, czas już kończyć stypę.

    Rozpisałem się dziś trochę na www.smolnik.info.pl, oficjalnie też otworzyłem konto ODBUDOWA. Oto otwieramy listę życzeń gratów, których zawsze brakowało w Schronisku. Niekoniecznie w związku z kontem. (Stachu, szepnij słowo a zdejmę wzmiankę o Tobie ze strony :).

    [....]

    Radek
    Z namaszczenia Królowej,

    PS. Wojtek, urzekło mnie kilka zdjęć z http://www.wojtekp.home.pl/public_ht...galeria53.html, nigdy ich wcześniej nie widziałem, są naprawdę wyjątkowe. Chciałbym móc je udostępnić na naszej stronie, kiedy będziemy ją uaktualniać. Odezwiesz się w tej sprawie ?
    No i dobrze - bo decyzje zapadły.
    Moje fotografie są do Twojej dyspozycji.
    Mam ich ze Smolnika więcej - wystawię i podam Ci linka.

    Serdecznie pozdrawiam
    Wojtek.
    Ostatnio edytowane przez kobieta_bieszczadzka ; 12-02-2010 o 00:28 Powód: techniczne zmiany, skrócenie cytowanego posta

  3. #53
    rodzyn
    Guest

    Domyślnie Odp: Spłonęło schronisko w Smolniku



    Odbudujem. Nie takie rzeczy my ze szwagrem...

  4. #54
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Spłonęło schronisko w Smolniku

    ..Jest dobrze.. idziemy do przodu... parę mebelków już jest (być może i pralka z lodówką) ... i nawet z transportem ze Strzelec Opolskich..Podziękowania dla Ł....
    Tymczasem wspomniał coś Radek o piecu chlebowym... Genialny pomysł... można by zrobić coś takiego : http://small-scale.net/yearofmud/200...ead-and-pizza/ koszt minimalny a frajda wielka.. no i pizza jak smakuje...mmmmm...

  5. #55

    Domyślnie Odp: Spłonęło schronisko w Smolniku

    Witajcie,

    Gliny na górze i szkła na pogorzelisku jest po dostatkiem, będzie z czego taki chlebowy piec pobudować. A może i troszkę zapachu chleba brakowało w samym domu, bo i nie było pieca chlebowego, tylko półkolista wnęka w jego miejscu. Zawsze można upiec chleb w piekarniku, ale to może nie to samo ?

    Myślimy i o tym planując nowy piec, no i jakie ma być to serce domu, żeby dawało i ciepło, i chleb ... i spokojny sen. Marszczymy sobie czoła. Kto chce dołączyć, zapraszam :).

    Pozdrowienia,

    PS. Dziękujemy za pierwsze wpłaty:) !

  6. #56
    arekkrosno
    Guest

    Domyślnie Odp: Spłonęło schronisko w Smolniku

    I jeszcze jedna fotka do użytku publicznego
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez kobieta_bieszczadzka ; 18-02-2010 o 00:15

  7. #57
    gan
    Guest

    Domyślnie Odp: Spłonęło schronisko w Smolniku

    Smutek i nostalgia; siostra zareagowała długim: NIEEEEEEEE.
    Wiadomości są smutne, a zarazem bardzo pozytywnie nastrajające - duch i magia smolnika nie umiera, więc i Królestwo z Królową powróci. Załączam widoczek, zdjęcie zrobione dokładnie rok przed spaleniem. 07.02.2009

    p.s. uzbieram i wpłaty też dokonam, np. na górną część futryny do kuchni ,w którą miałem okazje nieźle przydzwonić parę razy. Albo na płyty żelazne na piec, żeby móc placki ziemniaczane smażyć przez kilka godzin

    pozdrawiam i wierzę,
    bartek
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  8. #58

    Domyślnie Odp: Spłonęło schronisko w Smolniku

    Nie czekając na sugestie i wpłaty, odpowiednio niskie nadproża są już zaprojektowane, dalej z jodłowego drzewna, więc będą miękuchne w bezpośrednim kontakcie. Myślę, że jak Bartek dotrzesz to będziesz zadowolony jak dawniej.

    A zdjęcie to 7 luty ? He, nie chciało tak być w tym roku; strażacy mieliby na miejscu sprzęt, więcej pracy, no i to co strażak czuje jak uda mu się zatrzymać taki dom przed wyjściem...

    Jutro narada z samą Królową, w drodze podobno już sporo pomysłów jak choć troszkę skorzystać z tego, że domu chwilowo nie ma, żeby się pozbyć kilku niedoróbek. A prawie nauczyliśmy się z nimi żyć. Może uda się też nieco podkręcić górne łazienki, tak żeby prysznic się dało przyjąć przy pełnym wyproście (Bartek napisz jeśli to zły pomysł, zawsze jedną możemy zostawić po staremu :)

    PS. Pod numerami 502 202 033 i 509 463 990 zakręceni telefoniści ze Smolnika czekają na wszelkie sygnały o obserwacjach wioskowych mebelków szukających domu. Piszcie i dzwońcie, polecimy po nie na sygnale.

  9. #59
    Bieszczadnik Awatar Ajgor
    Na forum od
    05.2004
    Rodem z
    jeszcze Warszawa
    Postów
    197

    Domyślnie Odp: Spłonęło schronisko w Smolniku

    Trzymam kciuki za odbudowę! Chata Socjologa też bez żadnej kasy na początku powstała z popiołów w 1,5 roku, także CHCIEĆ TO MÓC!!! I na pewno się uda! ;-))))

    Czasu teraz u mnie mało, ale gdyby potrzebne były jakiekolwiek informacje, czy w przyszłości pospolite ruszenie rąk do pracy to słowo wystarczy i bedziem kombinować ;-))) Kasa na początek to najważniejsze i najprostrze, ale kasa to nie wszystko ;-)))))

    Pozdrawiam serdecznie - Igor
    "Bo najważniejsze to żeby być razem" :-)
    Aktualnie - relacja z Azji Środkowej: http://blog.czajka.art.pl
    http://www.otryt.bieszczady.pl
    http://www.poema.art.pl/site/sub_6820.html

  10. #60
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Spłonęło schronisko w Smolniku

    cudnie, poezja, atmosfera, schronisko, chyża, drewno, a jakieś najzwyklejsze ubezpieczenie było? :>

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Spłonął Zamek Krasna Horka
    Przez Basia Z. w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-03-2012, 14:43
  2. Podatek Duszy spłacany Pięknu
    Przez Dzikie Dzieci w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-02-2011, 16:53
  3. Sprzedam dom w Smolniku
    Przez jolkipolki101 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-06-2008, 15:33
  4. Spływ Osławą
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-12-2007, 15:06
  5. Msza w Smolniku i inne
    Przez K2 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-09-2006, 16:00

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •