Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 105

Wątek: Film na wolną chwilę - gratis

  1. #41

    Domyślnie Odp: Film na wolną chwilę - gratis

    https://www.youtube.com/watch?v=tKXMTRyk59M, dla tych co nie lubią gór

  2. #42
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Film na wolną chwilę - gratis

    Cytat Zamieszczone przez bieszczadzka kuna Zobacz posta
    https://www.youtube.com/watch?v=tKXMTRyk59M, dla tych co nie lubią gór

    ja lubię ;-)

  3. #43
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Film na wolną chwilę - gratis

    Ja też lubię, ale filmik oglądałem z przyjemnością

  4. #44
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Film na wolną chwilę - gratis

    Bardzo dobry filmik, rodem z koszmaru! Pewnie stąd też połączenie jakiś Wodziłek z Bieszczadami -przecież w koszmarach nic nie jest racjonalne...

  5. #45

    Domyślnie Odp: Film na wolną chwilę - gratis

    Cały film znalazłam na You Tube, tylko nie wiedząc czemu wycięto z niego właśnie fragment o Bieszczadach....."Zakochany anioł" zapamiętałam tytuł, tylko dzięki temu fragmentowi, bo przecież nie jedna osoba z nas chciałaby móc być tak przeniesiona i scen histerii z tego tytułu by nie robiła.

  6. #46
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Film na wolną chwilę - gratis

    To zależy w jakiej sytuacji by się znalazła ;D Jeżeli face to face z niedźwiedziem, to mogłoby być różnie :) Niemniej poproszę o taki teleport

  7. #47
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: Film na wolną chwilę - gratis

    dla Wschodolubów, dla "Gruzinów" filmo-lektura obowiązkowa:
    Sól Swnetii !
    Na tubie jest kawałek z polskimi napisami:
    http://www.youtube.com/watch?v=RLJXez_RkRM
    cały bez napisów dla tych co pamimaju:
    http://www.youtube.com/watch?v=zoVVuj95jDs
    a na jakiś chomikujach jest cały z napisami do ściągnięcia.
    Film oczywiście też propagandowy, ale ja bardzo lubię oglądac przedwojenne filmy propagandowe

  8. #48
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2008
    Rodem z
    Dolina Wiaru
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Film na wolną chwilę - gratis

    Krótki filmik na wieczór "Pogórze Przemyskie i Bieszczady z lotu ptaka": https://drive.google.com/file/d/0B4j...ew?usp=sharing

  9. #49

    Domyślnie Odp: Film na wolną chwilę - gratis


  10. #50
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Film na wolną chwilę - gratis

    sasanka zwyczajna:
    Niestety obecnie mamy podaż na głupie komedie romantyczne spaczające obraz rzeczywistości. Widzowie nie chcą chodzić już do kina na filmy rozprawiające o ludzkiej egzystencji by nie daj Boże zakłóciły ich spokój, a co gorsza zmusiły do zastanowienia się nad sobą i tym co wokół nich. Oni chcą się po prostu dobrze bawić i za nadto nie wytężać umysłu. Twórcy, którzy to dostrzegli z pewnością zbili na tym nie zły kapitał.

    >W zasadzie od 2000 roku dobrych filmów jest zaledwie garstka.<



    Myślę, że aż tak źle to nie jest bo w tym czasie powstało naprawdę wiele bardzo dobrych filmów. Przykładowo: Cześć Tereska, Symetria, Komornik, Ida, Plac Zbawiciela, Chcę się Żyć, Wszystko będzie dobrze, Dzień świra, Wszyscy jesteśmy Chrystusami i wiele innych, nie zapominając o twórczości Wojtka Smarzowskiego. Trzeba zwrócić uwagę na to, że mamy sporo młodych twórców, których filmy nie są nabywane przez wielkie sieci kinowe lecz małe kina trudniące się sztuką alternatywną.
    - Żeby nie robić offtopików (co zwykło już być moim przywilejem na forum), przeniosę odpowiedź tutaj. Z filmów jakie wymieniasz ja wysoko cenię właśnie pierwszy -"Cześć, Tereska". Tereska w zasadzie grała tam siebie, to był jej pierwszy i ostatni film. No i mój kochany Zamachowski:) Symetria i Komornik jakoś mi się w ogóle nie podobały, wydały mi się zbyt płytkie -może miałam gorszy dzień albo się nie znam. Za Koterskim jakoś nie przepadam specjalnie, sama nawet nie wiem czemu, w zasadzie oglądałam tylko ostatnie (najbardziej znane) jego filmy i jakoś nie szaleję za nimi. Podobnie mam z filmami Smarzowskiego -jakoś już na wyźwięk samego nazwiska czuję wódkę w ustach i tak jakoś też nie do końca mi podchodzi ale to może przez tą wódkę. Oprócz pijańskich filmów, widziałam też jego film Róża -który jako jedyny mi się właśnie bardzo spodobał! Ciekawa jestem tej Idy też. "Wino truskawkowe" też jest fajne ale nie wgniata w fotel. Podobnie "Wszystko co kocham" i "Sztuczki". Czyli w zasadzie dobrych filmów jest trochę ale mi chodzi o to, żeby wyłowić w bieżącym polskim kinie jakąś perełkę, taką która mnie wciśnie w fotel, to mam faktycznie problem:) A w historii polskiego kina mam całą, ogromną masę takich filmów, tylko, że po 2000 roku to raczej ciężko mi coś skojarzyć. Tak przeglądając swoje ulubione filmy na filmwebie znalazłam takie, które mi się bardzo podobały:

    http://www.filmweb.pl/film/Ksi%C4%99stwo-2011-601503 -Księstwo
    http://www.filmweb.pl/film/Las-2009-532235 -Las

    Ten drugi polecam tylko masochistom "nudnego" kina, bo jest czarno biały, praktycznie się w nim nie mówi i nie ma żadnej akcji a tematyka nie jest przyjemna. Za to polecam wszystkim tutaj film "Księstwo".

    Za film wszechczasów (nie polski) uważam "Zwierciadło" Andrieja Tarkowskiego. Kilka lat musiało minąć abym dojrzała do jego filmów. Na pierwszy strzał poszedł przystępny (ale fenomenalny) film Stalker z przepięknymi zdjęciami. Jeśli chodzi o ludzi kina to absolutnym mistrzem wszechczasów jest dla mnie Charlie Chaplin, czyli człowiek orkiestra
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Into the Wild - ksiazka i film
    Przez great*dane w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 12-04-2021, 21:33
  2. Film
    Przez Barnaba w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-02-2016, 22:07
  3. POLOWANIE - drastyczny film
    Przez Zefir w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-05-2008, 19:12
  4. taki jeden film...
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-02-2008, 10:52
  5. Film w bieszczadach
    Przez th w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-01-2006, 09:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •