Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Kwietniowy wypad w Bieszczady Wysokie

  1. #1
    lucius
    Guest

    Domyślnie Kwietniowy wypad w Bieszczady Wysokie

    Witam!
    Jestem nowym użytkownikiem. W kwietniu wybieram się w Bieszczad, jeszcze nie wiem dokładnie czy będzi to 10-16 czy 17-23. Był ktoś w Was w kwietniu, jakie są warunki w tym okresie?
    Oczywiście jeśli są chętni wspólnie pochodzić ze mna to zapraszam, w planie standard: Caryńska, Wetlińska, Bukowe Berdo, Gniazdo Halicza i Tarnicy, wypad do Ustrzyk Dolnych. Nocleg planuję w bacówce pod Rawkami, bądź w Ustrzykach Górnych. Będę jechał wlasnym środkiem transportu z Opola.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Kwietniowy wypad w Bieszczady Wysokie

    Cytat Zamieszczone przez lucius Zobacz posta
    Był ktoś w Was w kwietniu, jakie są warunki w tym okresie?
    Witaj na forum.
    Bieszczady, zapewne o tym wiesz, to takie góry, które o każdej porze roku mają co innego do zaoferowania.
    Np w kwietniu jest to błoto do pasa na podejściach, w partiach szczytowych powinny być jeszcze płaty śniegu.
    Ale ogólnie i tak jest super i słoneczko już przygrzewa i mrozik w nocy i pewnie będzie wiało i śniegiem sypnie, jak to w kwietniu.
    Powodzenia.
    Wyżej wymieniony post wyraża moje zdanie w dniu dzisiejszym, być może takie samo będzie w dniu jutrzejszym, jednakże zastrzegam sobie prawo zmiany zdania w każdym momencie bez podania przyczyny :)

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar taxus10
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: Kwietniowy wypad w Bieszczady Wysokie

    dzisiaj na przykład jak zaczął padać śnieg w nocy tak sypało non top i to ostro, w okolicach matragony czyli kilka km od balnicy do godziny 13 spadło kilkanaście centymetrów śniegu, ja po całym tygodniu pracy ewakuowałem się bliżej cywilizacji :) ale niestey po niedzieli trzeba pewnie będziebrodzić w śniegu po kolana
    Kamil

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Lipcowy wypad w Bieszczady
    Przez maciek_11 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 16:47
  2. Pierwszy wypad w Bieszczady
    Przez marcych w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 19:30
  3. Wypad w Bieszczady :)
    Przez wujek_mp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-07-2008, 19:10
  4. Bieszczady Wysokie - mapa - Krukar
    Przez cointreau w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 31-08-2005, 20:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •