Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Duża grupa z dziećmi (ok. 20 osób + dzieci) na lipiec

  1. #1
    kaska.1
    Guest

    Domyślnie Duża grupa z dziećmi (ok. 20 osób + dzieci) na lipiec

    Witam,
    jesteśmy grupką osób z całej Polski, które chciałyby się spotkać w lipcu w Bieszczadach. Wybiera się nas 10 lub 11 małżeństw z dziećmi (wszystkie 1,5 roku + 2 lub 3 ok 4 lat). Zależy nam na tym, aby pokoje były w jednym budynku, najlepiej żeby była możliwość spotkania się np w jakimś salonie gdyby nie było pogody. Na zwenątrz przydałby się jakiś grill i plac zabaw dla maluszków. Jeśli codzi o okolice, to fajnie gdyby niedaleko było kąpielisko lub aqua park no iżeby byłogdzie na spacerki z wózkami chodzić. Mężczyźnie niektórzy chcieliby skorzystać ze sportów wodnyc czy pocodzić po górac, ale ewentualnie mogą dojechać samocodami. Dużym atutem byłaby możliwość wykupienia obiadów.
    Jeśli chodzi o ceny to żeby nie było za drogo. Oczywiście nie muszą być spełnione wszystkie wymagania, jeśli miejsce będzie ciekawe :)
    Myśle, że mniej więcej opisałam nasze potrzeby, bardzo prosze o pomoc, bo już sporo ofert przejżałyśmy i jak już się coś znalazło to nie było tyle wolnyc miejsc :(

  2. #2
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Duża grupa z dziećmi (ok. 20 osób + dzieci) na lipiec

    Jesteś pewna, że chcecie jechać we właściwe góry? Możemy wam doradzić gdzie iść w góry, gdzie pooddychać historią w nieistniejących wsiach, cerkwiach, cmentarzach, na którym wypale, albo pod którym sklepem wypić wódeczkę z jednego kieliszka, ale o Aquaparku w Bieszczadach, wybacz, nie słyszałem.

  3. #3
    kaska.1
    Guest

    Domyślnie Odp: Duża grupa z dziećmi (ok. 20 osób + dzieci) na lipiec

    No może z tym aqua parkiem przesadziłam... ogólnie padło, że Bieszczady a ja generelnie nie za wiele wiem co można tam robić z dziećmi takimi małymi. Szukamy głównie noclegu, no i właśnie rad, co gdzie i jak... Wiem że wszystko można w necie wygrzebać, ale nie zawsze się uda, poza tym nie ma jak porady osób znających temat. Chodzi głównie o to żebyśmy mogli się spotkać i coś zobaczyć w miare możliwości, ale cyba głównie wypocząć.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Duża grupa z dziećmi (ok. 20 osób + dzieci) na lipiec

    Co najwyżej mamy basen w Ustrzykach :) a pozatym no cóż Bieszczady z dziećmi ... hmm trudno powiedzieć.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Misieg
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Kraśnik/Rzeszów/Lesko
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Duża grupa z dziećmi (ok. 20 osób + dzieci) na lipiec

    Smerek, Polańczyk, Ustrzyki Dolne,Ustrzyki Górne,Czarna,Bystre k.Baligrodu - z tego co kojarzę w tych miejscowościach są baseny bądź hotelowe, bądź miejskie.

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Duża grupa z dziećmi (ok. 20 osób + dzieci) na lipiec

    Cytat Zamieszczone przez kaska.1 Zobacz posta
    Witam,
    jesteśmy grupką osób z całej Polski, które chciałyby się spotkać w lipcu w Bieszczadach. Wybiera się nas 10 lub 11 małżeństw z dziećmi (wszystkie 1,5 roku + 2 lub 3 ok 4 lat).
    Znalezienie miejsca dla tak dużej grupy nie jest proste (i jeszcze żeby był w pobliżu basen oraz góry).

    Ja akurat znam pasujące miejsca, ale nie z Bieszczadów a z Podhala (sprawdzone z autopsji).
    Aquapark też jest blisko.

    B.

  7. #7
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Duża grupa z dziećmi (ok. 20 osób + dzieci) na lipiec

    Wydaje mi się że Smerek będzie dobrym wyborem bo jest i basen i jakiś większy motel czy hotel

  8. #8
    kaska.1
    Guest

    Domyślnie Odp: Duża grupa z dziećmi (ok. 20 osób + dzieci) na lipiec

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Znalezienie miejsca dla tak dużej grupy nie jest proste (i jeszcze żeby był w pobliżu basen oraz góry).

    Ja akurat znam pasujące miejsca, ale nie z Bieszczadów a z Podhala (sprawdzone z autopsji).
    Aquapark też jest blisko.

    B.
    A możesz podać namiary na to miesjce na Podalu? Może uda mi się reszte namówić :)

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Duża grupa z dziećmi (ok. 20 osób + dzieci) na lipiec

    Cytat Zamieszczone przez kaska.1 Zobacz posta
    A możesz podać namiary na to miesjce na Podalu? Może uda mi się reszte namówić :)
    Poszło na prywatną wiadomość.

    B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady, lipiec lub sierpie, rower
    Przez rafalkwiatkowski73 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-03-2008, 16:52
  2. Obóz remontowo-wykończeniowy lipiec '06
    Przez Grotek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 07-09-2006, 13:31
  3. lipiec czy sierpien?
    Przez stefankmiot w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-06-2003, 17:32

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •