Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Tapety na pulpit z podróży po Europie

  1. #1
    bceuropa
    Guest

    Arrow Tapety na pulpit z podróży po Europie

    Witam serdecznie.

    Ot będę szczęśliwszy jeśli ktokolwiek znajdzie na tej stronie coś co go zaciekawi Podróże po Europie

    Poza tym wpisujcie gdzie byliście i co ciekawego widzieliście


    O czym stronka...? Otóż, przez ostatnich 6 latek razem z moją kobitką trochę sobie pojeździliśmy po Europie i chcieliśmy się podzielić naszymi fotkami i doświadczeniami. Nadmienię, iż każda fotografia ma możliwość pobrania w dużej rozdzielczości, więc jeśli komuś któraś spasuje na tapetkę to będzie mi niezmiernie miło.


    Z góry dziękuje za wszelkie uwagi.

    Aha... Chciałbym dodać, że absolutnie wszystkie fotografie (włącznie z chmurkami w nagłówku) są własnoręcznie wykonane i są moja własnością. (Piszę to bo zauważyłem że czasem te kwestie są dość drażniące)

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Tapety na pulpit z podróży po Europie

    Miejsca fajne, fotki? niedosyt, poczytaj troszkę o fotografii, małpką też można robić fajne zdjęcia. Tomek.

  3. #3
    bceuropa
    Guest

    Smile Odp: Tapety na pulpit z podróży po Europie

    Cytat Zamieszczone przez tomekpu Zobacz posta
    Miejsca fajne, fotki? niedosyt, poczytaj troszkę o fotografii, małpką też można robić fajne zdjęcia. Tomek.
    Haa... do profesjonalizmu to mi jeszcze daleko, oj daleko... ale sam powiedz, że parę by się niezłych całkiem wybrało?

  4. #4
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Tapety na pulpit z podróży po Europie

    Już tyle krajów odwiedzonych
    ... to może teraz czas na Polskę ? Zapraszamy w Bieszczady.

  5. #5
    bceuropa
    Guest

    Arrow Odp: Tapety na pulpit z podróży po Europie

    Już tyle krajów odwiedzonych
    ... to może teraz czas na Polskę ? Zapraszamy w Bieszczady.
    Ha... kwestia tygodnia i będzie na początek galeria z Polski i Bieszczad.
    raczej nie podpisuję się pod powiedzonkiem "Cudze chwalicie, swego nie znacie"
    Po Polsce również dużo podróżuję, a po polskich górach w szczególności.
    Myślę, że wystarczy spojrzeć na zdjęcia w galerii, aby dostrzec, że góry miłuję bardziej niż np. architekturę.
    A Bieszczady... hmm mam z nimi szczególnie miłe wspomnienia. Pierwsza moja samodzielna wyprawa z namiotem na plecach, (miałem 15 lat) była nad jezioro Solińskie pomiędzy Czarną a Polańczykiem, o ile dobrze pamiętam. Nie zapomnę jej nigdy bo było to w 1997 roku - roku wielkiej powodzi. I traf chciał, że trafiłem właśnie na powódź...
    Obudziliśmy się rano ...wróć... obudziło nas jezioro, które postanowiło sprawdzić co ciekawego jest u nas w namiocie
    Tak... poziom podniósł się o 4m, w pośpiechu zwinęliśmy namioty ale uups - namiot, który ważył 30kg po spakowaniu tego dnia jakoś dziwnie się ciężki zrobił i trzeba go było we dwie osoby ciągnąć po nie tyle co ziemi tylko po wodzie, bo była wszędzie Szacowaliśmy, że ważył grubo ponad setkę.
    A dostanie się wtedy do Ustrzyk... hoho to już następna historia którą postaram się, wraz z tym co napisałem teraz umieścić na stronce za kilka dni.

    Także to, iż ten wpis jest właśnie na tym FORUM nie jest przypadkiem - wiedziałem co robię.
    Chodzi tylko o to, że aby te wszystkie moje opowieści znalazły się na stronie potrzebne mi jest to czego najbardziej mi brakuje - CZAS
    No ale systematycznie postaram się, aby Bieszczadzkie Forum też znajdywało coś dla siebie.

    Pozdrawiam

  6. #6
    bceuropa
    Guest

    Domyślnie Odp: Tapety na pulpit z podróży po Europie

    Nooo. dorzuciłem parę nowych galerii....

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. w podróży
    Przez tolek banan w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-05-2013, 18:35
  2. Mocanita: ostatnia wąskotorowa leśna kolejka parowa w Europie
    Przez andrzej627 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 136
    Ostatni post / autor: 06-06-2009, 19:27
  3. Nowe tapety?
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-10-2002, 13:21

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •