Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Spamowanie na PW

  1. #11
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,661

    Domyślnie Odp: Spamowanie na PW

    Cytat Zamieszczone przez dziabka1 Zobacz posta
    Spamowanie można olać, ale zamieszanie w szał-boksie i publiczne wyzwiska pod adresem jednej z użytkowniczek, to za dużo.
    Otóż to. Nie widzę problemu w incydentalnej wiadomości z jakąś (nawet komercyjną) informacją wysłaną do wirtualnych znajomych. Ale ta akcja trwała 2 dni, nie ograniczała się do jednej wiadomości, była prowadzona przez osobę, która tylko w tym celu się tu zarejestrowała, no i pojawiły się publiczne bluzgi, więc no mercy.

    Przy okazji prośba - zgłaszajcie modom przypadki spamowania na PW, bo tego na zewnątrz nie widać No i nie ma opcji raportowania, jak w przypadku złych postów. Ja dowiedziałem się o tej akcji od forumowiczów m.in. via Skype.

    No i nie od rzeczy będzie także przypomnieć o dostępnej na forum opcji "Ignoruj", która umożliwia omijanie postów i wiadomości wyprodukowanych przez konkretnych użytkowników

  2. #12
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Spamowanie na PW

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Przy okazji prośba - zgłaszajcie modom przypadki spamowania na PW [..] nie ma opcji raportowania, jak w przypadku złych postów.
    Jest, w prawym górnym rogu okna z wiadomością. Ja raportowałem, skoro wiadomość nie dotarła do żadnego moda to trzeba tę funkcję naprawić albo wyłączyć.
    Czterech panów B.

  3. #13
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,661

    Domyślnie Odp: Spamowanie na PW

    Mój błąd. Faktycznie, jest i raczej nie działa.

    BTW: Jeszcze jedna poprawka - ban jest standardowo na 10 dni, a nie na tydzień.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 02-04-2010 o 15:30 Powód: dopisek

  4. #14
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Spamowanie na PW

    Spamowanie było, jest i będzie. Nie ma mocnych na to.
    Co do bluzgów z szałtboxa - proszę poślijcie mi na priva kiedy konkretnie ta wiadomość miała miejsce. Nie mogę teraz znaleźć.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  5. #15
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Spamowanie na PW

    ano poczekamy te 10 dni i pewnie maja wróci. może tym razem wykaże się chociaż jednym postem niechby nawet w oftopiku

  6. #16
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Spamowanie na PW

    Jasne, wróci. Wróci na forum bieszczadzkie, na forum grzybiarzy, na forum miłośników Pabianic i na wszystkie inne fora, które zaspamowała. W końcu spamerzy zawsze wracają, żeby pisać zgodnie z regulaminem.
    Czterech panów B.

  7. #17
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Spamowanie na PW

    Dokładnie. Trza ich brać z rezerwą :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar darkangel79
    Na forum od
    12.2009
    Rodem z
    Bydgoszcz/Aalsmeer
    Postów
    366

    Domyślnie Odp: Spamowanie na PW

    Racja. Bo takich 'maj' czy też 'pszczółek' będzie więcej latać!!!!
    Dusza ludzka jest jak ptak:
    Gdy wzbija się na pewną wysokość,nie tylko nie wolno jej spocząć,ale musi tęgo skrzydłami pracować,by się na niej utrzymać. Inaczej pierwsza lepsza pokusa pociągie ją ku ziemi.

  9. #19
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Spamowanie na PW

    ja tez dostalam te jakies glupoty.. zawsze mozna nacisnac "usun" w takim momencie i nie zaprzatac sobie tym dalej glowy..choc zawsze jest niebezpieczenstwo ze sie paskudztwo rozlezie i zadomowi

    natomiast zupelnie powazniejszym problemem niz spam jest obrazanie innych osob co powinno sie kategorycznie tępic! i to niezaleznie czy robi to jakis spamer czy normalnie piszacy uzytkownik- a to niestety tez sie czasem zdarza...
    Ostatnio edytowane przez buba ; 03-04-2010 o 11:00
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  10. #20
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Spamowanie na PW

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    W dodatku bana za szowinizm!
    wysyłała PMki tylko mężczyznom, lub tym, których uważała (mimo żeńskich nicków) za mężczyzn!!!
    ...ja też dostałam...przyjrzę się sobie dzis dokładnie...

    zajęta przedświątecznie myślałam, że to kwiecień, a tu...pierwsza burza majowa...
    (podobno pszczoły tracą orientację w terenie przez komórki, może to to...)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •