Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: 14 dni pieszo po Bieszczadach

  1. #1
    D.I.A.Z
    Guest

    Domyślnie 14 dni pieszo po Bieszczadach

    Czesc wszystkim forumowiczom , chcial bym poprosic o pomoc w rozpisaniu marszruty na 14 dni po naszych pieknych Bieszczadach . Noclegi nejlepiej namiot w malych malo znanych miejscowosciach . Jesli chodzi o kondycje nie ma najmniejszych problemow jestem zawodowym zolnierzem a do tego sportowcem . Jestem z Zielonej Gory wiec bede dojezdzal albo pks albo pkp ale zakonczyc wyprawe chcial bym w miescie o dobrze rozwinietym wezlem komunikacji pkp , pks. Bardzo prosze o pomoc i z gory za nia dziekuje. Moze juz ktos ma jakies rozpiski i chcial by sie podzielic . Wycieczka ma byc extrem :)

  2. #2

    Domyślnie Odp: 14 dni pieszo po Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez D.I.A.Z Zobacz posta
    Czesc wszystkim forumowiczom , chcial bym poprosic o pomoc w rozpisaniu marszruty na 14 dni po naszych pieknych Bieszczadach . Noclegi nejlepiej namiot w malych malo znanych miejscowosciach . Jesli chodzi o kondycje nie ma najmniejszych problemow jestem zawodowym zolnierzem a do tego sportowcem . Jestem z Zielonej Gory wiec bede dojezdzal albo pks albo pkp ale zakonczyc wyprawe chcial bym w miescie o dobrze rozwinietym wezlem komunikacji pkp , pks. Bardzo prosze o pomoc i z gory za nia dziekuje. Moze juz ktos ma jakies rozpiski i chcial by sie podzielic . Wycieczka ma byc extrem :)
    To lubię
    Witaj na forum!
    No możliwości, jak zwykle w biesach, tysiące.
    Byłeś już w Biesach?
    Wybierasz się sam, czy w grupie?
    Wolisz szlaki, czy poza?
    Wyżej wymieniony post wyraża moje zdanie w dniu dzisiejszym, być może takie samo będzie w dniu jutrzejszym, jednakże zastrzegam sobie prawo zmiany zdania w każdym momencie bez podania przyczyny :)

  3. #3
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: 14 dni pieszo po Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez D.I.A.Z Zobacz posta
    Czesc wszystkim forumowiczom , chcial bym poprosic o pomoc w rozpisaniu marszruty na 14 dni po naszych pieknych Bieszczadach . Noclegi nejlepiej namiot w malych malo znanych miejscowosciach . Jesli chodzi o kondycje nie ma najmniejszych problemow jestem zawodowym zolnierzem a do tego sportowcem . Jestem z Zielonej Gory wiec bede dojezdzal albo pks albo pkp ale zakonczyc wyprawe chcial bym w miescie o dobrze rozwinietym wezlem komunikacji pkp , pks. Bardzo prosze o pomoc i z gory za nia dziekuje. Moze juz ktos ma jakies rozpiski i chcial by sie podzielic . Wycieczka ma byc extrem :)
    ..a ja tego w ogóle nie rozumiem
    takie extrem że inni musza pomagać
    a gdzie satysfakcja z samotnie zaplanowanej i zrealizowanej przygody?

  4. #4
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: 14 dni pieszo po Bieszczadach

    Jeśli
    Wycieczka ma byc extrem :)
    to rób żadnej rozpiski, nie kupuj żadnej mapy, ani innych gepesów.
    Po prostu przyjedź do Leska, zarzuć plecak i ruszaj. Tu w Lesku znajdziesz już szlak który poprowadzi Cię w tą niepowtarzalną krainę odkrywając kolejne odsłony.
    Nie bierz zegarka ani kompasu, tylko otwórz oczy idąc przed siebie.
    Niemożliwe ?
    Dasz radę.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Sylwek74
    Na forum od
    04.2010
    Rodem z
    Nowa Huta k/ Krakowa
    Postów
    311

    Domyślnie Odp: 14 dni pieszo po Bieszczadach

    Od Sokolnik halsować do Łupkowa
    Easy rider tylko na piechotę...

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Misieg
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Kraśnik/Rzeszów/Lesko
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: 14 dni pieszo po Bieszczadach

    Zagórz - Gruszka - Dział Dziurdziowski - Ropy - Gabry Wierch - Kiełczawa - Berdo - Huczek - Huczwice - Chryszczata - Przeł. Żebrak - Jaworne - Wołosań - Przeł. Przysłup - Żubracze - Hyrlata - Rosocha - Roztoki Górne - Okrąglik - Płasza - Rabia Skała - Hrubki - Kremenaros - Wielka Rawka - Mała Rawka - Przeł. Wyżniańska - Połonina Caryńska - Przeł. Przysłup - Nasiczne - Dwernik Kamień - Zatwarnica - Hulskie - Krywe - Tworylne - Obłazy - Otryt - Chata Socjologa - Lutowiska - Berdo - Michniowiec - Bystre - Jaworniki - Żuków - Bandrów Narodowy - Badiów - Steinfels - Kiczera Stebnicka - Oratyk - Krościenko - Ustrzyki Dolne

    Powodzenia :D

  7. #7
    D.I.A.Z
    Guest

    Domyślnie Odp: 14 dni pieszo po Bieszczadach

    w Bieszczadach jeszcze nie bylem , ale nie chcial bym isc oklepanymi szlakami . Majac rodzine pozostawienie wszystkiego lacznie z tel kom nie wchodzi w gre :P . Isc chce sam bo wyczytalem juz ze psa nie ma sensu zabierac chyba ze sianko na mandaty extra wezme . Chcial bym zeby ta moja " wyprawa" wygladala tak ze spanie 99% w namiocie , malo znane szlaki przez wioseczki itp . prosze odp na priv . A co do planowania nie bede sie sugerowal w 100% jest to moja pierwsza taka wyprawa wiec chce sie dowiedziec co warto czego nie , jak planowac co brac pod uwage np: poprosil bym o jakies namiary na konkretne mapy Bieszczad itp :)

  8. #8
    D.I.A.Z
    Guest

    Domyślnie Odp: 14 dni pieszo po Bieszczadach

    A no i zapomnialem ze interesuja mnie tez przesiedlone wioski opuszczone przez ludzi :) slyszalem o tym i chcial bym zobaczyc byly one zamieszkane przez " bojków"

  9. #9
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: 14 dni pieszo po Bieszczadach

    Wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania zostały już na forum udzielone i to wielokrotnie. Poszukaj, a dowiesz się dokładnie "co warto czego nie , jak planowac co brac pod uwage (...) namiary na konkretne mapy Bieszczad itp".
    A trasę Ci niżej Misieg rozpisał, powodzenia

  10. #10

    Domyślnie Odp: 14 dni pieszo po Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Misieg Zobacz posta
    Zagórz - Gruszka - Dział Dziurdziowski - Ropy - Gabry Wierch - Kiełczawa - Berdo - Huczek - Huczwice - Chryszczata - Przeł. Żebrak - Jaworne - Wołosań - Przeł. Przysłup - Żubracze - Hyrlata - Rosocha - Roztoki Górne - Okrąglik - Płasza - Rabia Skała - Hrubki - Kremenaros - Wielka Rawka - Mała Rawka - Przeł. Wyżniańska - Połonina Caryńska - Przeł. Przysłup - Nasiczne - Dwernik Kamień - Zatwarnica - Hulskie - Krywe - Tworylne - Obłazy - Otryt - Chata Socjologa - Lutowiska - Berdo - Michniowiec - Bystre - Jaworniki - Żuków - Bandrów Narodowy - Badiów - Steinfels - Kiczera Stebnicka - Oratyk - Krościenko - Ustrzyki Dolne

    Powodzenia :D
    dołożyłbym jeszcze coś z okolic Jaworca, oraz Sianki przez Halicz, Rozsypaniec i Kińczyk (ale to nielegalne , chyba, że jak jesteś żołnierzem, to się dogadasz ) i powrót przez torfowiska granicą na północ
    Wyżej wymieniony post wyraża moje zdanie w dniu dzisiejszym, być może takie samo będzie w dniu jutrzejszym, jednakże zastrzegam sobie prawo zmiany zdania w każdym momencie bez podania przyczyny :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. 4 dni w Bieszczadach
    Przez kamillo91 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-08-2010, 22:35
  2. 6 dni w bieszczadach - co spakować ?
    Przez Bamu_ulea w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 30-08-2009, 16:14
  3. 5 dni z buta po Bieszczadach
    Przez Valdemarra w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-05-2008, 01:02
  4. Pieszo po Bieszczadach
    Przez remik w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-05-2008, 18:10
  5. 4-5 dni w Bieszczadach
    Przez Olucha w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-04-2008, 22:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •