Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Dojazd z Kielc w Bieszczady

  1. #1
    B the Little
    Guest

    Domyślnie Dojazd z Kielc w Bieszczady

    Korzystając z okazji chciałabym się poradzić Was. Zdarza się, że ludzie nie są zmotoryzowani jak w moim przypadku :) i nie mieli jeszcze okazji jechać w Bieszczady poza sezonem (a konkretniej mówiąc z wyłączeniem lipa i sierpnia). Szukam w internecie połączeń pks lub pkp, ale nie wygląda to ciekawie. Albo kursują tylko w wakacje, albo są jakieś kosmiczne ceny, albo znów ostatnie aktualizacje były dawno i nie jestem pewna że zastaniemy takowy transport czekając na niego.
    Stąd moje pytanie: czy znacie jakieś sprawdzone połączenia Kielce-Bieszczady (Ustrzyki, Wetlina, gdziekolwiek, byle dostać się w góry). Ew. z Krakowa lub Rzeszowa, bo tam nie ma problemu z dojazdem

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar kpo15
    Na forum od
    05.2010
    Rodem z
    Końskie
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    wiem ze krakowa sa dwa autobusy do ustrzyk gornych, cena biletu normalnego wynosi 50zl, co jest cena niemala, ale przynajmniej dl mnie istnieja znizki i mam nadzieje ze za jakies 40 zl by sie zajechalo;p zawsze pozostaje kombinowanie z pociagiem do rzeszowa a nastepnie lokalnymi autobusami, tylko ze w ten sposob tracimy czas ale zyskujemy w portfelu

  3. #3
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Istniał a i chyba dalej istnieje autobus na trasie Kołobrzeg - Sanok. Staje w Jędrzejowie i Pinczowie. Bilet coś chyba kolo czterech dych z Jędrzejowa wynosi. Jedzie szybko.
    Marcin

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2009
    Rodem z
    Ustrzyki.......
    Postów
    175

    Domyślnie Odp: AUTO STOP - szukam transportu / mam wolne miejsca w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    Jedzie szybko.
    tak.... bo kierowcy z pks-u Sanok.....raz jechałem...więcej do tego kamikadze nie wsiądę...... nie tylko ,że ładują ponad stan ( na stojąco) to mają daleko w d...... wszelka kulturę jazdy.... jechałem z dzieckiem i żoną do Kołobrzegu
    http://www.lwow.com.pl/

    “Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie” – Adam Mickiewicz ( i )

    http://www.stowarzyszenieuozun.wroclaw.pl/index.htm

  5. #5
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Dojazd z Kielc w Bieszczady

    A ja jechałem dobrych dwadzieścia parę razy i złego słowa powiedzieć nie mogę,
    Marcin

  6. #6
    Awatar carynek
    Na forum od
    07.2009
    Rodem z
    Katosy
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Dojazd z Kielc w Bieszczady

    jeżeli pytasz o połączenia nie wakacyjne to wiem tylko o trzech pks'ach do krosna dwa z wawy w kielcach o 1:30 i 2:05 w nocy i nad ranem lądujesz w krośnie a tam łapiesz bez problemu jakąś h9 w biesy ; dodatkowo jest jeszcze połączenie Łódź-rymanów przez kielce (12:15) i busko, ale z krosnem witasz się o takiej porze, że tylko stopa łapac :) i niecałe 5 dyszek to szarpie kieszeń
    natomiast z krk lu rzeszowa to bez wiekszych problemów do leska, bukowca, u.dln..

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Dojazd z Kielc w Bieszczady

    też jechałam tym Kołobrzeg - Sanok:D bardzo mili panowie kierowcy :D ale może dlatego że już na dzień dobry musieli na nas czekać w Sanoku bo PKS z Cisnej miał spóźnienie;d (dzwoniliśmy i załatwiliśmy z panią od biletów żeby poczekali i bez problemów na to poszła) i niedrogo tam bo za trasę Sanok - Wągrowiec zapłaciłam ok 60 zł a to całe 12 h jazdy:D z tym że on to tylko w okresie letnich wakacji szkolnych
    http://www.autobusowyrozkladjazdy.pl/kurs/38108

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2009
    Postów
    120

    Domyślnie Odp: Dojazd z Kielc w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    A ja jechałem dobrych dwadzieścia parę razy i złego słowa powiedzieć nie mogę,
    Ostatnio na studia jeżdzę Veolia Bieszczady i też jakoś nie zdarzyło mi się, żebym miał do zarzucenia cokolwiek kierowcom tej firmy.

    Autorze, skoro możesz z Krakowa (bo z Kielc raczej łatwo dojechać PKP) to: http://www.sanbus.sanok24.pl/pl/11

  9. #9

    Domyślnie Odp: Dojazd z Kielc w Bieszczady

    Hello! Drogi autorze! Według mnie, jeśli masz możliwość dojazdu z Krakowa to skorzystaj z SanBus-a do którego link masz powyżej. Jeśli nie byłoby miejsc to jest jeszcze firma AirBus, która kursuje z Krakowa do Sanoka a z Sanoka masz praktycznie co pół godziny autobus do Ustrzyk Dolnych. Z Sanoka jedzie też parę autobusów do Zatwarnicy i Ustrzyk Górnych przez Ustrzyki Dolne, ale jak nie będzie Ci się chciało czekać to jedź bezpośrednio do Ustrzyk Dolnych i tu sobie poczekasz chwilkę na stacji, albo staniesz na wylotówce do Górnych i chwila moment coś złapiesz (jak jadę to też zawsze zabieram)

    P.S - Specjalnie dla Ciebie znalazłem połączenie z mojego miasta o którym nawet nie wiedziałem - http://www.sprinter-bus.pl/rozklad.html bezpośrednio do Ustrzyk Dolnych z Rzeszowa, i ostatnio dzwoniłem też do gościa, który jeździ na trasie Rzeszów - Polańczyk (koło Soliny) tylko nie mogę znaleźć jego strony, ale jak znajdę to wkleję. Gdybyś wybrał to drugie połączenie to dojeżdzasz sobie do Uherzec Mineralnych i czekasz chwilkę na autobus do Ustrzyk Dolnych
    Ostatnio edytowane przez barteq ; 06-06-2010 o 13:15

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar michalN
    Na forum od
    07.2008
    Rodem z
    kielce
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: Dojazd z Kielc w Bieszczady

    W nabliższą sobotę (wreszczcie!) uderzamy z Małżonką z Kielc do Wołosatego. Zrobiłem mały rekonesans co do możliwości transportu. Wrzucam efekty, może się komuś przydadzą. Nie mam stuprocentowej pewności czy wszystko się zgadza na sto procent, ale jakby ktoś porzebował w konkretny dzień, to są numery telefonów, pod którymi można zapytać.
    p.s. wrzucam z nazwami firm. jeśli nie powinienem ich używać, to z góry Przepraszam i Proszę o ich usunięcie (w sumie numery wystarczą)

    WYJAZD
    OPCJA 1 (56 złotych, start 7.35 lądowanie 17.20)
    Bus Muszkieter 41-345-32-25, 609-69-19-12
    Kielce 7.35 -Busko 8.45 (bilet 6 złotych)
    Veolia Transport Bieszczady Sp. z o.o. PKS
    Jędrzejów 8.50, Pińczów 9.20, Busko 9.40 – Sanok 14 (bilet Pińczów-Sanok 36 złotych)
    Sanok – Ustrzyki Górne
    15:05 – 18.10 (bilet 17 złotych) lub 15:10 - 17:20 (bilet 14 złotych)

    OPCJA 2 (69 złotych, start 8.20 lądowanie 17.20)
    Busy Platers tel. 41-37-43-570; 606-127-834
    Kielce 8.20 - Kraków 10.20 (bilet 20 złotych)
    Firma przewozowa Sanbus 13-46-911-53, 605-935-521
    Kraków 11.10 -Ustrzyki Dolne 16.10 (bilet 40 złotych)
    Veolia Transport Bieszczady Sp. z o.o. (Ustrzyki D. Informacja 13-46-11-203)
    Ustrzyki Dolne – Ustrzyki Górne (bilet 9 złotych) 16.08 - 17.20 lub 19 – po 20

    OPCJA 3 (73 złote, start 1.48 lądowanie 9.1
    PKS w Krośnie S.A. (informacja PKS w Krośnie 13-43-208-10)
    Kielce 1.48 – Krosno 5.41 (bilet 45 złotych)
    Krosno 5.45 – Ustrzyki Górne 9.18 (bilet 28 złotych)

    POWRÓT
    OPCJA 1 (70 złotych start 8, lądowanie 16.50)
    Firma przewozowa Sanbus 13-46-911-53, 605-935-521
    Ustrzyki Górne 8 – Kraków 14.05 (bilet 50 złotych)
    Net-Bus 606-303-075; 41-273-27-20
    Kraków - Kielce 14.55 – 16.50 lub 17.05 – 19.05

    OPCJA 2 (40 złotych start 17.40, lądowanie 2.30)
    PKS w Krośnie S.A. informacja 13-43-208-10
    Ustrzyki Górne 17.40 – Kielce 2.30

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dojazd w Bieszczady z Polski Centralnej
    Przez Zbyszek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 09-02-2020, 01:01
  2. Dojazd Łódź- Bieszczady, koniec września
    Przez Malenki_Aniolek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 19:39
  3. KRAKÓW - BIESZCZADY(dojazd)
    Przez zubow83 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-08-2008, 23:09
  4. dojazd
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-07-2002, 15:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •