Witajcie!

Mam wrażenie, że albo zapadliście w sen zimowy, albo to forum służy Wam jedynie do zaspokojenia własnych, chwilowych braków w emocjonalnej stronie Waszego życia. Heh!!! Niech żyje Towarzystwo Wzajemnej Adoracji!!!

Skąd taki gówniany pogląd?
Ano próba wrzutki jakiegoś tematu z klasy bardziej poważnych kończy się szybciej niż średniej jakości stosunek płciowy. A dodatkowo kobitki milczą wtedy jak grób (co zrozumiałe, bo to One z reguły są niezaspokojone), a faceci odpowiadają jakby ktoś im na jaja nadepnął.
Nie jest ważne co inni próbują Wam zasugerować - jesteśmy tak mocni, że byle pchła nam nie podskoczy (Irasj - wielkie współczunko z powodu takiego hu...ego przyjęcia na forum - ale pewnie to tak jak w życiu - jak nie masz pleców to spadaj - Twoje propos wsadź se w dupę i wsio! - pięknie pięknie - wstydzę się za tego gościa).
A co mnie tak wkurza? Faktycznie - powinienem siedzieć cichutko - ostatecznie to forum jest po coś tam (ale do kurwy nędzy po co? - admin - to słowo jest w słowniku poprawnej polszczyzny!!!) - no chyba, że odcięli Wam wszytkim naraz neta!!! - wtedy sorki.

Ale jeszcze raz do kurwy nędzy - rozejrzyjcie się - niech dotrze do Was rzeczywistość. Jeszcze raz powtarzam - te góry, które w pewien sposób wiązą nas ze soba od 2004 roku w imieniu prawa mogą swobodnie zdychać!!!!!!!!! I nie tylko one - widzę, że nikt z Was nie zrozumiał co mówiłem pisząc, iż w 2004 roku obudzimy się w bardziej czystym środowisku, za pociągnięciem pióra na podpisie paru kutasów nie zdających sobie sprawy, że podpisują wyrok na siebie, swoje dzieci i wnuki.
Od 2004 roku wchodzą w życie nowe (k.. ...ć) normy europejskie, które nakazują zaniechanie badania wielu wskaźników kontroli stanu środowiska na rzecz ogólnikowych, gównianych niby wskaźników. To gówno powoli spływa do mnie - więc jeżeli jesteście zainteresowani to pewnego czasu opiszę Wam dokładniej w czym rzecz. Ale najpierw musi mi przejśc złość.
Dobra - a teraz - skoro poczytaliście toto, to dajcie sobie spoko z odpowiedzią.

PO PROSTU ZSTANÓWCIE SIĘ - ot wsio

Pozdrówka