Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 124

Wątek: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Biesie,

    Po stokroć większy wpływ na syf również w Bieszczadzkim powietrzu mają je tysiące aut tam ciągle jeżdżących, że o pierdzącym metanem bydle nie wspomnę niż te smugi kondensacyjne, cokolwiek by zawierały.

    Po drugie, nie napisałeś, że to smugi kondensacyjne (contrails), które powstają na skutek skraplania pary wodnej, tylko smugi chemiczne (chemtrails) - wymieniłeś nawet pół tablicy Mendelejewa, co ewidentnie na myśl przywodzi teorie spiskowe.

    Podaj dowód w postaci badań uznanych instytucji co do składu chemicznego smugi lub/i co najważniejsze choćby wiarygodne poszlaki przemawiające za tym, że rozpylanie tej trucizny jest celowym działaniem jakiejkolwiek organizacji, czy państwa.


    Napisałeś swoje przemyślenia i nikt Ci krzywdy nie zrobił, najwyżej potraktowano Cię ironicznie.

    Jak zacznę tu przedstawiać "swoje przemyślenia" na temat Nubiru, obcych, czy innego kurna kodu Biblii, to muszę się liczyć z taką reakcją...

    Więc nie strosz się ze złości tylko napisz kto wg Ciebie to robi...
    Ostatnio edytowane przez vm2301 ; 08-06-2010 o 11:04

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Niestety wszystko ma wplyw,masz racje.Jednak chyba nie o to chodzi,gdyz my wszyscy doskonale wiemy co ma zly wplyw na nasze zdrowie,przyrode itd.Istotne jednak jest co my w tym kierunku robimy,aby cos zmienic,aby ktos nie wmawial nam bzdurnch zeczy ze to wszystko jest dobre i zdrowe oraz ze nie zatrowa nam srodowiska naturalnego.
    My niestety tez w nim zyjemy lecz nasza postawa ignorujemy prawie wszystko,zaslaniajac sie wszechwiedzacymi autorytetami naukowymi.Potrzebujemy na wszystko dowodow,potwirdzen,a jezeli tego nie ma to traktuje sie to jako spisek lub cos tam innego.Czy nie przestalismy juz prawie myslec?Chyba tak skoro w taki,a nie inny sposob podchodzimy do pewnych spraw,ktore nas dotycza.Czy jeszcze malo jest zachorowan na raka,a do tego bezskuteczne jego leczenie,anomalia pogodowe-powodzie,huragany itd.
    Co najdziwniejsze na wszystko mamy odpowiedz i to uzasadniona w jakis tam sposob.Ja stwierdzilem tylko fakt bedac wraz z moja zona swiadkiem takiego zdarzenia,ale nikt nie zastanowil sie nad tym doglebniej,gdyz po co.Wazne ze napisal co mu slina na jezyk przyniosla.
    Ja nie napisalem ze ktos zrobil mi krzywe,oburzylem sie tylko postwa jaka co niektorzy przyjeli.Dowodem dla mnie jest to co sie wokol nas dzieje,a Ty potrzebujesz wraz z innymi takich namacalnych,gdyz inaczej nie uwierzysz!
    No coz takich nie jestem w stanie Ci przedstawic,gdyz to jest wrecz nie mozliwe dla mnie.Jednak jezeli Cie ten temat interesuje to poszperaj troszeczke w necie i napewno cos tak znajdziesz.Mnie pytasz kto to robi,wiec moze byloby rozsadniej zapytac POLITYKOW,gdyz oni powinni cos na ten temat wiedziec,a jezeli Oni nic nie wiedza to moze Tych co wszystko wiedza.

  3. #23
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    A ja czekam na te dowody naukowe helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłł!!!;-)))
    PS-i co Kurski nie miał racji swego czasu z tym narodem?
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    Niestety wszystko ma wplyw,masz racje.Jednak chyba nie o to chodzi,gdyz my wszyscy doskonale wiemy co ma zly wplyw na nasze zdrowie,przyrode itd.Istotne jednak jest co my w tym kierunku robimy,aby cos zmienic,aby ktos nie wmawial nam bzdurnch zeczy ze to wszystko jest dobre i zdrowe oraz ze nie zatrowa nam srodowiska naturalnego.
    A co mamy robić w kierunku tych chemtrails? Snuć teorie spiskowe?

    Czy którykolwiek ze zwolenników tych teorii choćby napisał cokolwiek poza "to nie może być zwykła smuga kondensacyjna!!!", poza zadawaniem pytań "kto nas truje???!!!", "kto w ten sposób wywołuje powodzie???!!!", czy jak ten jasnogórski uczony nawoływał "obserwujmy niebo!!!"?

    Czy Ty bezkrytycznie przyjmujesz każdą teorię, bo "nie wystarczy wiedzieć, musimy cos robić?"?


    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    My niestety tez w nim zyjemy lecz nasza postawa ignorujemy prawie wszystko,zaslaniajac sie wszechwiedzacymi autorytetami naukowymi.Potrzebujemy na wszystko dowodow,potwirdzen,a jezeli tego nie ma to traktuje sie to jako spisek lub cos tam innego.Czy nie przestalismy juz prawie myslec?
    Przecież chłopie nie żyjemy w Średniowieczu zasłaniając się Świetą Inkwizycją!

    Przedstaw choć jedna teorię o chemtrails napisana przez fizyka, chemika.

    Potrzebujemy dowodów lub choćby logicznych przesłanek.

    Bo skąd wziąłeś ten skład chemiczny?

    Napisałeś:

    Niezalezne badania laboratoryjne przeprowadzone w USA wykazuja,ze w ich sklad wchodza takie trujace skladniki jak zwiazki aluminium,rteci,baru,siarki,karbid,wlokna polimerowe jak rownierz malo znany pierwiastek tor,ktory podobnie jak pluton i uran moze byc uzywany jako paliwo w reaktorach atomowych.
    To Twoja radosna twórczość ludowa, bo przecież nie opierasz sie na żadnych autorytetach.

    Sprawdzenie składu chemicznego nie powinno być problemem, od pół wieku człowiek potrafi rozpraszać chmury, czy wywoływać opady...z różnym skutkiem.

    Piszesz o niezależnych badaniach.

    PODAJ DO NICH LINK.


    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    Chyba tak skoro w taki,a nie inny sposob podchodzimy do pewnych spraw,ktore nas dotycza.Czy jeszcze malo jest zachorowan na raka,a do tego bezskuteczne jego leczenie,anomalia pogodowe-powodzie,huragany itd.
    Masz depresję, czy po prostu szukasz winnego wszystkich nieszczęść tego świata?

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    Co najdziwniejsze na wszystko mamy odpowiedz i to uzasadniona w jakis tam sposob.
    No Ty też masz gotową odpowiedź na pytanie co to za smugi na tym niebie - chemtrails.

    Jest ona czymś konkretnym uzasadniona...tylko nie pisz o "jakichś niezależnych badaniach"

    [QUOTE=bies..;104223]
    Ja stwierdzilem tylko fakt bedac wraz z moja zona swiadkiem takiego zdarzenia,ale nikt nie zastanowil sie nad tym doglebniej,gdyz po co.Wazne ze napisal co mu slina na jezyk przyniosla.ż-QUOTE]


    Nieprawda.

    Napisałeś:

    Smugi zostaly zrobione przez samoloty,lecz to nie byla normalna smuga kondensacyjna,ktora znika najdalej po kilku minutach.To cos unosilo sie calymi godzinami,kradnac NAM wspaniale slonce oraz blekit pieknego Bieszczadzkiego nieba.Mysle ze to nie pierwszy przypadek,gdyz dzieje sie to nagminie w calej Polsce.Nigdzie jednak nie ma odpowiedzi na to DZIWNE zjawisko,ktore na zachodzie zwa "CHEMTRAILS"
    Czyli wykluczyłeś zwykłą smugę kondensacyjną, określiłeś je jako chemtrails.
    Jednocześnie zanalizowałeś statystyki takich przypadków w Polsce.

    To trochę więcej niż...opis obserwowanego zjawiska

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    Ja nie napisalem ze ktos zrobil mi krzywe,oburzylem sie tylko postwa jaka co niektorzy przyjeli.Dowodem dla mnie jest to co sie wokol nas dzieje,a Ty potrzebujesz wraz z innymi takich namacalnych,gdyz inaczej nie uwierzysz!
    Oczywiście, że potrzebuje argumentu, konkretu, który da mi choć coś do myślenia.
    Czegoś więcej poza zwykłe wynurzenia fantastów, nie poparte choćby logicznymi przesłankami - ponownie pytam, Ty wierzysz we wszystko, co przeczytasz, czy usłyszysz bezkrytycznie?

    Dlaczego przestałeś wierzyć w znajdywanie dzieci w kapuście, czy Św. Mikołaja? ...chyba, że nie przestałeś...

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    No coz takich nie jestem w stanie Ci przedstawic,gdyz to jest wrecz nie mozliwe dla mnie.Jednak jezeli Cie ten temat interesuje to poszperaj troszeczke w necie i napewno cos tak znajdziesz.
    Ty przedstawiasz jakąs teorię, Ty powinienes wskazac cos na jej poparcie.

    Poczytałem sobie nieraz na ten temat, miła lektura. Co nie zmienia mojego zdania na ten temat.

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    Mnie pytasz kto to robi,wiec moze byloby rozsadniej zapytac POLITYKOW,gdyz oni powinni cos na ten temat wiedziec,a jezeli Oni nic nie wiedza to moze Tych co wszystko wiedza.

    Może Ty rozmawiasz z Wszechwiedzącymi

    Często słyszysz głosy?

    Wspomniałeś o żonie, więc zakładam, żeś chociaż życiowo odpowiedzialny facet...inaczej bym Cie pytał co jarasz


    I nie traktuj tego jako atak. Lubie czytać takie różniste teorie od Danikana po tych od Koncernów, może sobie nawet o tym pogadać, ale nie broń tych teorii jak matematyk broni twierdzenia Pitagorasa, czy Talib swych dogmatów o dżichadzie, czekających w raju dziewicach itd


    Pozdrawiam:)

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar wtak
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    nie tak daleko Gór
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    ... dlaczego przestałeś wierzyć w (...) Św. Mikołaja? ...
    proszę nie odchodzić od tematu i nie tykać Św. Mikołaja
    pozdrówka :-)

  6. #26
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    - Myśl, że ktoś mógłby oddziaływaniem na chmury z samolotu skutecznie wywoływać szkodliwe zjawiska atmosferyczne, jest w świetle obecnej wiedzy absurdalna - przekonuje prof. Krzysztof Haman.

    Tekst ładnie puentujący powyższą dyskusję tutaj.

  7. #27
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    ..oj bies bies.. widzisz atak bo chcesz widzieć atak. internet spłaszcza większość wypowiedzi jeśli nie wszystkie... źle odebrałeś moje intencje..(i większości, zwykły kpiący ton jest ostatnio domeną na forum, nie tylko na tym , w polityce nawet kilka lat :P) Dla mnie dla przykładu chemtrails to zjawisko bliskie faktu. Sam obserwowałem coś podobnego , i miałem możliwość porównania terenów do lotów samolotów wojskowych oraz cywilnych, gdy mieszkałem przy ścieżkach dojścia największych lotnisk na świecie w kilku krajach...
    Na fali ostatniej bajkowej afery ze znanym i lubianą rozgłośnią radiową i powodziami utworzyły się zaciekłe obozy odpychające jakiekolwiek teorie spiskowe, lub też pretendujące do takich na skutek retoryki medialnej.
    Wypowiedzi naukowców i autorytetów też traktuję troszkę z boku, dostępni są do każdej teorii i antyteorii w każdej chwili , wystarczy odpowiednio zapłacić a marketing zrobi swoje. Sprzedaje się wszystko...
    VM2301 - logiczne przesłanki już są i wypowiedzi chemików oraz fizyków, w internecie, jednak dopinane są pod klauzulą "Teorii spiskowej" co na starcie wykreśla z obiegu i siła przebicia jest tłumiona normalnym cyklem jaki toczy się podług cudownych zasad ignorancji. Nie tylko fantaści o tym piszą, ale i normalni ludzie. Nie wkładajmy wszystkich do jednego worka. Ale to właśnie fantaści i fanatycy wykurzyli temat na powierzchnię, co mu wcale nie służy...
    Jednak z głową ludziska! Z głową! Skreślanie z góry jakiejś opcji, i oczekiwanie na oficjalne potwierdzenia nauki.. też jest skrajnością, i pachnie Talibami...
    Nauka nie raz myliła się i musiała zmieniać zdanie... z doświadczenia wiem np. Jak w ciągu kilku (dosłownie kilku) lat zmieniały się np. standardy ratownicze do niektórych czynności w tym resuscytacyjnych, gdzie za każdym razem była to jedyna słuszna wykładnia lekarzy i Rady Resuscytacji...
    ...ale to tak będzie w kółko..
    Idzie koniec świata w 2012 , co Wy się jakimś chemtrailsami przejmujecie...
    :P


    PS. W tym przypadku trwają już oficjalne badania różnych służb cywilnych w Wielkiej Brytanii i Stanach... Nauka zwana statystyką powinna dużo wyjaśnić (w samej kwestii zachorowalności na rejonach intensywnie "zachmurzonych") Ale czy wyniki trafią do obiegu? Czy ktoś ich nie sfałszuje ? hm...... taki piękny, szczery i prawdziwy świat... mniodzio

    PS.2 - nie będę podawał specjalistycznych linków, jeśli Kogoś temat na prawdę interesuje to sam odnajdzie informacje, przekonywanie na siłę ..hehe... jasne... i dajcie mi turban, albo koloratkę... :P
    Ostatnio edytowane przez trzykropkiinicwiecej ; 08-06-2010 o 17:05

  8. #28
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    ......nawet o tym nie myslalem,pragnolem czegos calkiem innego.
    Myslalem o wspanialych Bieszczadach i pragne tylko aby takie pozostaly.


    ...i nic wiecej DZIEKI!!!!!!!!!!!!

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Nie neguję szkodliwego wpływu wszelkich ...trails na atmosferę.

    Nie neguję możliwości (jako technicznie możliwej) rozpylania nawet całej tablicy Mendelejewa na niebie.

    Neguję (dopóki przynajmniej komuś się tego nie udowodni) opcję, iż ktokolwiek w tak ewidentnie możliwy do zaobserowania / /namierzenia prowadziłby wojnę z użyciem broni chemicznej...a na wstępie taki kontekst zasugerowałem. Natomiast kolega Bies brnął.

    Tu nie chodzi o naukowe stwierdzenie, że technicznie jesteśmy zaawansowani, na tyle by móc to czynić.

    Tu chodzi o "naukowe" udowodnienie lub choćby przedstawienie pseudo-naukowej przesłanki, że ktoś to czyni.

    Po pierwsze te badania składu smug - skoro jakaś instytucja przeprowadziła badania, że jakieś smugi nad jakimś krajem zawierają tyle szkodliwych substancji, czemu nie ma rabanu na skalę światową?
    Bo nie można stwierdzić kto je rozpylił i dlatego pozostajemy przy domysłach i teoriach? czy może jest to cześć polityki, by nie ujawniać wiadomych aktów terroru, by nie zaogniać sytuacji?


    To tak jak z żywnością.

    wszyscy wiedzą, że syfu w niej co nie miara.

    Wszyscy wiedzą, że koncerny produkujące żywność nie są zainteresowane poprawianiem wartości tejże żywności, a wysokością sprzedaży.

    Ale chyba nadal nadużyciem jest stwierdzenie, że taka produkcja żywności jest spiskiem "globalnych sił", które w ten sposób chcą ograniczyć liczbę ludności, by światem zawładnąć?


    @Bies...

    Bez patosu, co ma piernik do wiatraka? Obrażać się będziesz? To, że mamy coś wspólnego o czym możemy zgodnie pitolić godzinami, nie oznacza, że nie możemy trochę się popstrykać na inny temat...nawet mordercy w filmach mawiają "to nic osobistego"
    Ostatnio edytowane przez vm2301 ; 08-06-2010 o 18:26

  10. #30

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    A ja spokojnie przychodzę na plac targowy do pana Adasia z Trzciany, który oferuje autentyczne, "przedwojenne" wyroby masarskie.
    Spożywając szyneczkę wędzoną od pokoleń w ten sam sposób, delektując się salcesonem, którego zapach i smak przekracza wszelkie współczesne wyobrażenia o wędlinie - ze spokojem wysłuchuję wszelkich strasznych prognoz, mając tę pewność, że puki co wszystko jest na swoim miejscu;
    a teorie spiskowe zostawmy ich pasjonatom
    Ludzie, żyjmy normalnie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. biale kule
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-11-2009, 15:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •