Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 124

Wątek: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

  1. #31
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Ale chyba nadal nadużyciem jest stwierdzenie, że taka produkcja żywności jest spiskiem "globalnych sił", które w ten sposób chcą ograniczyć liczbę ludności, by światem zawładnąć?
    Jak to nie???
    Szczepionki na grypę też miały zabić połowę ludności, a w USA gromadzono setki tysięcy hermetycznych trumien
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  2. #32
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    To tak jak z żywnością.

    wszyscy wiedzą, że syfu w niej co nie miara.


    Ale chyba nadal nadużyciem jest stwierdzenie, że taka produkcja żywności jest spiskiem "globalnych sił", które w ten sposób chcą ograniczyć liczbę ludności, by światem zawładnąć?
    ..:D Samo sedno!

    a tu ciekawy artykuł... nawiązujący co prawda pośrednio do tematu, ale trafia w pewien czuły punkt aktualnej sytuacji...
    http://www.gazetakrakowska.pl/fakty2...tml#material_1
    Ostatnio edytowane przez trzykropkiinicwiecej ; 08-06-2010 o 19:11 Powód: PS

  3. #33
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez dorota z krakowa Zobacz posta
    A ja spokojnie przychodzę na plac targowy do pana Adasia z Trzciany, który oferuje autentyczne, "przedwojenne" wyroby masarskie.
    Jestem zainteresowany :) Mogłabyś zdradzić o jaki plac chodzi i jaki poziom cenowy?
    Pozdrav

  4. #34
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    A ja czekam na te dowody naukowe helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłł!!!;-)))
    widzisz... z badaniami naukowymi tez czesto tak jest ze nie mozna w nie swiecie wierzyc..

    i to nie teoria spiskowa a dane z pierwszej prawie reki:
    mieszkancy pewnych wiosek w polsce zaczeli sie skarzyc na zly stan zdrowia i samopoczucie od czasu jak im postawili w okolicy ogromne slupy wysokiego napiecia. Poniewaz sprawa zrobila sie dosyc glosna przeprowadzono badania jak to mowia naukowe jak promieniowanie czy jakies tam pole magnetyczne czy inne swinstwo wytwarzane przez owe slupy wplywa na zywe organizmy. Akurat tak sie zbieglo ze moja mama wraz z kolezanka badaly fragment tego wplywu tego na szczurki i swinki morskie- glownie na komorki watroby i przebieg ciazy.. wyniki wyszly straszne, duzo wieksze zachorowania na nowotwory oraz znaczny wzrost poronien.. takie wyszly wyniki w laboratoriach... za jakis czas moja mama zobaczyla owa prace juz w druku, oczywiscie zrecenzowana przez szefa katedry i innych ktorych zdanie sie liczy- wyniki byly zmienione i podsumowanie takie ze promieniowanie slupow jest zupelnie nieszkodliwe a wrecz pozytywne dla zdrowia.. a gdy zapytala szefa gdzie jej wyniki, gdzie ich praca ktora przeprowadzaly z kolezanka przez wiele miesiecy - to sie dowiedziala ze nie zna zycia i ma trzymac morde w kubel jak chce tam dalej pracowac.. a nie majac habilitacji nie moze samodzielnie wypuszczac prac naukowych a i tak jej nikt by nie uwierzyl.. i ze praca na temat slupow z gory byla przesadzona jak ma wyjsc..

    wiec bezkrytyczna wiara w publikowane oficjalnie wyniki badan naukowych nie odbiega od wiary w sw mikolaja i dzieci w kapuscie..
    Ostatnio edytowane przez buba ; 08-06-2010 o 21:33
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    Nauka zwana statystyką powinna dużo wyjaśnić
    "za pomocą statystyki możemy udowodnić to co akurat potrzebujemy, po odrzuceniu wyników które nam nie pasują"

    ....to działa, szczególnie w badaniach naukowych

  6. #36
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Xiro Zobacz posta
    "za pomocą statystyki możemy udowodnić to co akurat potrzebujemy, po odrzuceniu wyników które nam nie pasują"

    ....to działa, szczególnie w badaniach naukowych

    ..kwestia chęci podania szczerej Prawdy i Obiektywizmu

    ..i tu możemy się bawić relatywizmem do woli.. ale czy o taką zabawę chodzi?

    gwoli jasności chodziło mi o statystyki ZACHOROWALNOŚCI - te obiektywne i prawdziwe.. nie wyssane z palca lub zmieniane i przekłamane jak w sytuacji o której wspomniała Buba

  7. #37
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Dżizus Buba zlituj się!
    Toż wiadomo, że pole elektromagnetyczne jest szkodliwe, jak bardzo to test np z komórkami można domowym sposobem wykonać, na jutjubie jest:
    kładziemy w krzyż 4 komórki pośrodku nich ziarnka popcornu, i z 4 komórek dzwonimy na te 4-popkorn wybucha robiąc się prawdziwym popcornem.
    Ale od tego jest baaaaaaaaaaaaaaaardzo daleka droga to teorii spiskowych o rozpylanych przez samoloty specjalnych substancjach, żeby ludzi wytruć. Albo , że szczepionka na grypę ma wytruć ludzkość i inne tego typu bzdury.
    New Order czy jakoś tak. Masoni cholerka ha ha ha
    Koleś się SAM powołuje na badania naukowe, to chyba logiczne, że pragniemy je poznać nieprawdaż???
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #38
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    Toż wiadomo, że pole elektromagnetyczne jest szkodliwe, j
    ale nie kazde naukowo dowiedzione


    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    . Albo , że szczepionka na grypę ma wytruć ludzkość
    szczepionka wytruc? a ja myslalam ze to jedyna szansa na ocalenie ludzkosci przed grozna bezlitosna grypa

    no oczywiscie oprocz maseczek na gebe przeciwwirusowych co zabijaja 99.9% wirusow grypy- takich za 80zl- musieli o nich mowic cos "w telewizorze" bo szly w aptece jak cieple buleczki
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  9. #39
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    www.grypa666 ale nie pamiętam czy pl czy inne badziewie
    Albo inszy codex alimentarius
    Tego typu stron www w necie jest full.
    O, wrzuciłam w gugla grypa666 i mamy:
    http://www.google.pl/search?q=grypa6...ient=firefox-a
    no to już po samych nagłówkach można wywnioskować o co chodzi;-))legalna depopulacja itd
    Nie wiem co mają na celu te www, ale jak widać niektórzy je czytają i wierzą w to co tam jest powypisywane. Więc ja brutalnie powtórzę: Kurski swego czasu miał rację.
    PS-ale teorii że powódź też specjalnie ktoś na nas zesłał to przyznam się jeszcze nie słyszałam
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #40
    Bieszczadnik Awatar maciejka
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    1,862

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    widzisz... z badaniami naukowymi tez czesto tak jest ze nie mozna w nie swiecie wierzyc..

    i to nie teoria spiskowa a dane z pierwszej prawie reki:
    mieszkancy pewnych wiosek w polsce zaczeli sie skarzyc na zly stan zdrowia i samopoczucie od czasu jak im postawili w okolicy ogromne slupy wysokiego napiecia. Poniewaz sprawa zrobila sie dosyc glosna przeprowadzono badania jak to mowia naukowe jak promieniowanie czy jakies tam pole magnetyczne czy inne swinstwo wytwarzane przez owe slupy wplywa na zywe organizmy. Akurat tak sie zbieglo ze moja mama wraz z kolezanka badaly fragment tego wplywu tego na szczurki i swinki morskie- glownie na komorki watroby i przebieg ciazy.. wyniki wyszly straszne, duzo wieksze zachorowania na nowotwory oraz znaczny wzrost poronien.. takie wyszly wyniki w laboratoriach... za jakis czas moja mama zobaczyla owa prace juz w druku, oczywiscie zrecenzowana przez szefa katedry i innych ktorych zdanie sie liczy- wyniki byly zmienione i podsumowanie takie ze promieniowanie slupow jest zupelnie nieszkodliwe a wrecz pozytywne dla zdrowia.. a gdy zapytala szefa gdzie jej wyniki, gdzie ich praca ktora przeprowadzaly z kolezanka przez wiele miesiecy - to sie dowiedziala ze nie zna zycia i ma trzymac morde w kubel jak chce tam dalej pracowac.. a nie majac habilitacji nie moze samodzielnie wypuszczac prac naukowych a i tak jej nikt by nie uwierzyl.. i ze praca na temat slupow z gory byla przesadzona jak ma wyjsc..

    wiec bezkrytyczna wiara w publikowane oficjalnie wyniki badan naukowych nie odbiega od wiary w sw mikolaja i dzieci w kapuscie..
    No cóż jeśli ktoś pozwala na zmianę swoich wyników badań, jego zgoda!
    Ale wyniki musza być poważne, statystycznie muszą wypadać, na małej próbie nie ma co się rzucać!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. biale kule
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-11-2009, 14:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •