Strona 11 z 13 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 124

Wątek: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

  1. #101
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Witam ponownie wszystkich urażonych i niezainteresowanych tym tematem.

    Nie miałem na uwadze nikogo obrażać jak i wyśmiewać,gdyż wyśmianym zostałem ja.
    Pragnołem tylko zainteresowć tym tematem prawdziwych miłośników Bieszczad i Przyrody.
    Wyszło jak wyszło czego nie przewidziałem,myślałem że spotkam zainteresowanych tym problemem nie tylko na skalę Bieszczad,Polski lecz prawie już całego świata(dotyczy to krajów zrzeszonych w NATO).Jednak zainteresowanie jest ZERO,a wpisy dla mnie wręcz śmieszne i nie na temat.
    sługa uniżony pierogowy
    nawet bardzo sie wysilił i napisał wykład tylko nie na temat,ale tak dla jaj.
    Myśle że to mu sie udało i poszeżył grono swoich wielbicieli,brawo.
    Zakończę to pisanie i wróce znów kiedyś jak sie bardziej rozjaśni nie tylko na niebie.

  2. #102
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    Nie miałem na uwadze nikogo [...] wyśmiewać
    To na przyszłość bardziej uważaj na to co piszesz, bo nawet w jednym liście sam sobie przeczysz:

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    wpisy dla mnie wręcz śmieszne
    Więcej już nie będę komentował Twojego pisania.
    Czterech panów B.

  3. #103
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    dodam jeszcze może to bo to tak po sąsiedzku,a zainteresowani sobie to przetłumaczą




    Liebe Teilnehmerinnen und Teilnehmer der Bürgerinitiative Sauberer Himmel,

    wie wir berichtet hatten, hatte unser Teilnehmer gegen das erstinstanzliche Urteil im Fall Kachelmann Berufung eingelegt und diese mit Schriftsatz vom 22.05.2012 ausführlich begründet. Und was geschah dann? Es geschah erst einmal über fast sieben Monate nichts, obwohl es sich vorliegend um ein eilbedürftiges einstweiliges Verfügungsverfahren handelt.
    Kurz vor Weihnachten hat sich dann das Kammergericht besonnen, doch etwas zu unternehmen. Es teilte dem Anwalt unseres Teilnehmers der Bürgerinitiative, der von Herrn Kachelmann als "Neonazi" oder "verrückt" bezeichnet worden war, mit, dass es gedenkt, die Berufung einstimmig ohne mündliche Verhandlung zurückzuweisen und gab unserem Teilnehmer die Möglichkeit, die Berufung zurückzunehmen. Dies begründete der Senat lapidar damit, dass sich der Begriff „Neonazis“ nicht auf unseren Teilnehmer bezogen habe, da dessen vorausgehendes Schreiben nicht von „Zionisten“ gehandelt hätte. Aha! Aus dieser Auffassung folgt doch glatt, dass eine Betroffenheit bei dem Vorwurf „Neonazi“ immer dann ausscheidet, wenn sich der Betroffene nicht zuvor über den „Zionismus“ geäußert hat – ein völlig absurder Gedanke, der gegen sämtliche Denkgesetze verstößt. Vor Gericht muss man sich vieles, aber bestimmt nicht alles gefallen lassen. Rechtsanwalt Dominik Storr hat daher mit Schriftsatz vom heutigen Tage einen Befangenheitsantrag gegen die Richter des erkennenden Senats gestellt. Den Befangenheitsantrag finden Sie hier im gesamten Wortlaut. Über den weiteren Verlauf dieses Verfahrens werden wir selbstverständlich auf www.sauberer-himmel.de berichten.
    Ihr Team von Sauberer Himmel

    Liebe Teilnehmerinnen und Teilnehmer der Bürgerinitiative Sauberer Himmel,

    zum Ausklang dieses Jahres möchten wir Ihnen und Euch auf diesem Wege ganz herzlich für Ihre und Eure engagierte Mithilfe bei der Aufklärung für einen sauberen Himmel danken. Ohne die Unterstützung von so vielen Menschen wäre es nicht möglich gewesen, all das, was wir in diesem Jahr geleistet haben, zu vollbringen.
    Rückblickend waren die letzten 12 Monate sehr effektiv für unsere Arbeit: Sauberer Himmel ist es gelungen, zahlreiche Regionalgruppen zu gründen, eine weltweite UnterstützerInnen-Liste ins Leben zu rufen, eine Vielzahl von Aktionen durchzuführen und viele Menschen wach zu rütteln oder für unsere Thema zu sensibilisieren. Unsere Mitgliederzahl hat sich vervielfacht, und wir haben die Thematik „Chemtrails“ mit Schwung in die Medien gebracht. Sie sind längst kein Tabuthema mehr, sondern aus der Verschwörungsecke heraus zum Tagesgespräch geworden und auch von anerkannten Stellen wie dem Max-Planck-Institut für Chemie im Mai diesen Jahres sogar mit einem eigenen Symposium bedacht worden – auch wenn dies die Mainstream-Medien noch nicht richtig wahrhaben wollen.
    Mit jedem Gespräch, mit jeder weitergeleiteten E-Mail und jedem verteilten Flyer zieht unsere Bewegung weitere Kreise. Und mit jedem gespendeten Euro gewinnen wir mehr Freiraum für konzertierte Aktionen wie Flyer-Beilagen in wichtigen Zeitschriften, sowie für gezielte Forschungen. Mit unseren Regenwasseruntersuchungen können wir zum Beispiel darlegen, dass unsere Luft bundesweit mit den im Zuge des Geo-Engineering in Verdacht geratenen Metallen verunreinigt ist. Zudem haben wir messerscharfe Mikroskopaufnahmen und Untersuchungen von Polymerfasern, Schichtsilikaten und anderen merkwürdigen Elementen, die nahezu täglich vom Himmel fallen, anfertigen lassen.
    Wir freuen uns darauf, mit unserer Arbeit im neuen Jahr fortzufahren und mit Ihnen und Euch gemeinsam im nächsten Jahr noch mehr Menschen für unsere Bewegung begeistern zu können, um möglichst schnell die kritische Masse zu erreichen und damit der gewissenlosen Vergiftung von Mensch, Tier und Umwelt ein rasches Ende zu bereiten.
    In diesem Sinne wünschen wir Ihnen, Euch und uns allen zusammen schöne, friedliche Weihnachten und ein gutes, von Glück und Erfolg begleitetes Neues Jahr!

    Liebe Grüße
    vom Sauberer-Himmel-Team

  4. #104
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    In diesem Sinne wünschen wir Ihnen, Euch und uns allen zusammen schöne, friedliche Weihnachten und ein gutes, von Glück und Erfolg begleitetes Neues Jahr!

    Liebe Grüße
    vom Sauberer-Himmel-Team
    bies

    hallo,

    kurczaki w kropki !!!.

    rozumiem już ,że Twoja forma porozumiewania się z człekokształtnymi ,jest taka i...inaczej nie potrafisz...
    trudno, taki los :(
    bystry jesteś...(to odnośnie mojego, narcystycznego traktowania forum),
    przejrzałeś mnie -gratulacje !!! (dlatego odpisuję :) )
    ale ,
    chyba nie na tyle ,żeby skojarzyć mój wcześniejszy tekst z zagadnieniem :(
    reasumując...
    co do istnienia geoinżynierii -to chyba nikt tutaj temu nie zaprzecza;
    co do rozpylania w atmosferze siarczanów celem zmniejszenia Albeda powierzchni ziemi wykorzystując odbijalność chmur -z tym co niektórzy może i się spotkali ,bo to jedna z nowszych technologii w inżynierii pogody i klimatu;

    hi,hi,hi
    poprzez szperanie za informacjami na temat "rozsiewania" znalazłem też nawet opis patentów dotyczących karmienia fitoplanktonu-oceanicznego -siarczanem żelaza !!!.

    jesteś czujny i to chwalę...ale mam wrażenie ,że dostrzegasz więcej,...
    nie twierdzę ,że nie myslisz racjonalnie (ja ,przyznaję myślę rzadko),ale wydaje mi sie ,że troszkę Twoja logika postrzegania została,...że tak powiem :lekko wmanipulowana .
    koleżanka Perswazja,poprzez swój naturalny ,niewymuszony wdzięk może zaprowadzić ścieżką na... bagna.

    na ludzkiej niewiedzy i braku umiejętności wyciągania wniosków bazuje przekaz medialny .(i tutaj nie ma ...jaj )
    Tv,net ,telemarket,oświadczenia polityczne itd-.
    Miejsce i podatność gruntu do tworzenia teorii spiskowych -jakość przednia.

    Mała chwilka nieuwagi i... już,już wciska się w życie -następna koleżanka ...Paranoja...a tuż za nią podąża Nienawiść
    .(może...już zadomowiły się u Ciebie? )

    fajna ta linkowa korespodencja z dojczlandowymi przyjaciółmi ( Goethe i jego język ojczysty-zawsze mnie intrygował, :)
    podoba mi się nazwa grupy : Zespół Czystego Nieba :)
    z tą ,tekstową, niemiecką,wyrafinowaną uprzejmością dorastałem !

    widzę,że poruszasz się w germanistycznych info- to zapodam Ci również tekst ....Bundesministerium für Bildung und Forschung...i ...pewnie to woda na Twój młyn,
    bo to jest potwierdzenie...
    (powtarzam do znudzenia-to tekst pisany przez speców)

    http://www.bmbf.de/de/8493.php
    jest tam również w zakładce -wersja angielska (oby ktoś sobie nie przetłumaczył sam !!! )

    sługa uniżony
    pierogowy
    (wybacz...przecież Narcyz to moje ukryte imię :) )
    -uczestnik 88-89 protestu przeciwko budowie Elektrowni Jądrowej w Żarnowcu,
    -uczestnik protestu utworzenia składowisku odpadów radioaktywnych w Międzyrzeczu ,
    -uzyskał decyzję (po 16 latach starań )o przeniesieniu słupa trakcji elektrycznej 440 z obrebu działania st.p.magnetycznego
    -jednorazowo zjadł 114 pierogów.

    PS.
    Jeśli chcesz wymieniać się impertynencjami typu: wy niedobrzy i ja prorok...to zapraszam do Dojo tzn:

    http://forum.bieszczady.info.pl/show...a-do-fechtunku

    PS2.
    o ile traktujesz to jeszcze jako... irrelewantne.
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  5. #105
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    pierogowy

    fajna ta linkowa korespodencja z dojczlandowymi przyjaciółmi ( Goethe i jego język ojczysty-zawsze mnie intrygował, :)
    podoba mi się nazwa grupy : Zespół Czystego Nieba :)
    z tą ,tekstową, niemiecką,wyrafinowaną uprzejmością dorastałem !
    http://www.bmbf.de/de/8493.php
    mnie to nie interesuje co mówią na to oficjalne media,gdyż mówią tyle prawdy co polskie jeżeli się pomylą.
    Twój udział w protestach jest imponujący,ale czy napewno słuszny?
    Przecież energia ATOMOWA jest bardzo dobra tak też wynika z mediów Rządowych oraz innych.
    To ten Twój protest to też jakiś spiskowy odbiegający od norm medialnych.
    Na dyskusje w dziale "Dojo" naprawdę nie mam ochoty,jednak za zaproszenie dziękuję.

    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."
    to jest najlepsze z Twoich wypowiedzi w tym temacie.
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 16-01-2013 o 15:25 Powód: Zaznaczaj cytaty

  6. #106
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    mnie to nie interesuje co mówią na to oficjalne media,gdyż mówią tyle prawdy co polskie jeżeli się pomylą.
    Twój udział w protestach jest imponujący,ale czy napewno słuszny?
    Przecież energia ATOMOWA jest bardzo dobra tak też wynika z mediów Rządowych oraz innych.
    Drogi Biesie,

    Po pierwsze wiedzy nie czerpiemy z dziennika telewizyjnego, tam zawsze pojawiac sie będa hasła, skróty myślowe i slogany o tabloidowym zacięciu.

    Oficjalne źródła, które nie potwierdzają, a również poddają w wątpliwość istnieniu spisku "chemtrails" absolutnie nie chwalą energii atomowej bezkrytycznie.

    Jesli czytasz tekst, który takowa energie lansuje, to znaczy, że pochodzi od jej zwolennika, który pewnie świadomy jest jej wad, czy neibezpieczeństw, ale widzi więcej plusów.
    wszak nie ma rzeczy doskonałych.

    Media "nieoficjalne" nie mogą być z automatu traktowane jako wyrocznia, przecież media "mainstreamowe" chętnie piszą, czy mówią o sprawach kontrowersyjnych. Chcesz powiedzieć, że biorą udział w spisku?

    Nawet Ty sam nie piszesz o tym czym są chemtrails, a jedynie podkreślasz, że żyjemy w zakłamanym świecie, który ukrywa straszliwą zmowę.

    gdy znajdziesz jedno wytłumaczenie tego zjawiska, ale w "oficjalnych mediach", to mu nie wierzysz i szukasz tych "niezależnych", które potwierdzą "działania szkodliwe dla ludzkości".
    Bo albo masz gotowa tezę, w którą wierzysz albo Cię takie teorie rajcują.

    Sam lubię od czasu do czasu poczytać, czy obejrzeć jakieś dziwne historie, ale od rozrywki do zaniepokojenia i bicia na alarm daleko.

    Postudiuj trochę, jeśli Cie temat interesuje, ale nie anonsuj żądnych wymordowania ludzkości tajnych organizacji i nie obrażaj się na tych, co to w spisek nie wierzą.

    Wierzysz w bazę obcych na Księżycu? Jest mnóstwo źródeł "nieoficjalnych", które o tym trąbią ... a jeśli nie, to czy mam czuć się urażony, jesli sam jestem zwolennikiem tejże teorii?

    Może zaproponuj kilka argumentów przemawiających za tym, że tajemne siły chcą nas potruć, spróbujemy je "rozebrać na czynniki pierwsze", zawsze to może byc niezłą rozrywką.

    Pozdrawiam:)

  7. #107
    Bieszczadnik Awatar tomas pablo
    Na forum od
    01.2009
    Rodem z
    pod karpacie
    Postów
    1,461

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    cóż taka natura ludzka jest, że co poniektórzy lubią się bać i być straszeni..Od najmłodszych już lat....a to bracia Grimm, a to jakiś wilk z Czerwonym Kapturkiem do spółki , a to Roswell , zielone stworki co to porywają , gwałcą i coś wszczepiają , różne piły plazmowe i gazy przeróżne wypuszczane...( moja sąsiadka z bloku też twierdziła , że ją truję gazem wpuszczanym poprzez kablówkę !...póżniej zaś twierdziła, że jestem w zmowie z policjantami, których nasłała... )
    Może lepiej zwrócić uwagę na to CZYM pali w piecu nasz sąsiad np. ?
    ale jak ktoś CHCE się bać, to już jego problem.

  8. #108
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez tomas pablo Zobacz posta
    Może lepiej zwrócić uwagę na to CZYM pali w piecu nasz sąsiad np. ?
    ale jak ktoś CHCE się bać, to już jego problem.
    Oj warto by na to zwrócić nie tylko uwagę, ale tez uwagę odpowiednich służb, bo wyziewy wołają o pomstę do nieba.

    A i bać się chyba tych dymów należy ...

  9. #109
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    hallo;

    bies
    jako,że w temacie poezyji przebywam ostatnio i na tłumaczenie w kółko szkoda mi już czasu (czyt.- na prozę)
    zacytuję haiku współczesne :

    Nie widzieć ,
    Że pokój jest biały.
    Aż pomoże czerwone jabłko.

    Anita Virgil
    ( przekład Cz.Miłosza)

    (pozdrawiam wszystkich za wypowiedzi w tym wątku )
    :)

    tyle.
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

  10. #110
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,168

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez tomas pablo Zobacz posta
    Może lepiej zwrócić uwagę na to CZYM pali w piecu nasz sąsiad np. ? .
    mój sąsiad segreguje śmieci na te które pali w dzień i te które pali w nocy

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. biale kule
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-11-2009, 14:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •