Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 124

Wątek: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

  1. #81
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Wlasnie widze!
    Postaram sie,dziekuje!

  2. #82
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ani ufo, Iluminatów czy czego tam jeszcze, ale staram się wysłuchać i pojąć, więc film obejrzałam. I nasuwa się pytanie, cokolwiek to jest i jeżeli faktycznie są to trucizny, to ja chciałabym o tym oficjalnie wiedzieć, bo nie raz widziałam na Irlandzkim niebie te smugi, jak zwał je tak zwal, ale faktem było, że nie znikały, a w bezchmurne dni dało się zaobserwować latające samoloty pozostawiające właśnie takie długie, nie znikające smugi i dziwnie one układały się w taką równiutką krateczkę. Zapamiętałam to akurat, bo w Irlandii mało kiedy zdarzają się bezchmurne dni I jeszcze jeden fakt, który gdzieś się tam przewinął w filmie; kiedyś czytałam o proteście amerykańskich pilotów, którzy sprzeciwiali się tym opryskom z samolotów i strajkowali, że nie będę tego już robić. Nie wiem jaki to miało odzew, bo gdzieś mi coś się tylko obiło o uszy.
    Miło by było gdyby wywiązała się jakaś merytoryczna dyskusja, bo poświęciłam 2h czasu na oglądnięcie filmu. Pozdrawiam :)
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  3. #83
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Na początek:

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Chemtrails
    http://en.wikipedia.org/wiki/Chemtra...spiracy_theory

    potem:

    https://www.google.pl/search?q=chemt...a&channel=fflb

    Szybko się przekonasz, że teoria nie zachęcająca do ciekawej dyskusji. Moim zdaniem ciekawsza dotyczy ingerencji obcych.
    Reptilianie są wśród nas!!!

  4. #84
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Nie wiem co pragniesz mi zasugerowac i o jakich teoriach piszesz.
    Gdy pod koniec lat 90-tych kupilem kawalek ziemi w Bieszczadach to moglem patrzec i podziwiac piekne i czyste bieszczadzkie niebo.
    Gdy piertwszy raz zauwazylem te rozchodzace sie g...... po niebie to myslalem ze mnie szlag trafi.
    Co niktorzy probuja pisac jakis bzdety o smugach skondensowanych,pytam sie tych wolnomyslicieli gdzie oni zyja i jak mozna sie dac tak otumanic.
    Jednak jak sie tylko patrzy pod nogi i w TV lub PC to trudno patrzec w gore i widziec co sie tam u gory dzieje.
    Prawie w calej Europie,USA sie o tym bebni,a tutaj dalej sie wierzy w "puklate aniolki".
    Przeniesiono tez ten watek,gdyz co ma czyste piekne niebo z " Bieszczady praktyczne".
    Dla niektorych nic,gdyz wedrujac po Bieszczadach widza tylko wlasne buty,a moze nawet nie to.
    Ostatnio edytowane przez bies.. ; 02-01-2013 o 00:39

  5. #85
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Pamiętam te smugi od zawsze, a ruch lotniczy jest obecnie znacznie bardziej natężony.

    Nie widzę też sensownego celu - jeśli to celowe działanie - poza chęcią wymordowania ludzi, tylko po co? jaki zysk miała by ta organizacja, w jaki sposób by na tym skorzystała? kto taka organizacje tworzy i jak broni siebie samego przed szkodliwym wpływem tychże smug?

    Na całym świecie "bębni" się o wielu teoriach, od Strefy 51, przez Kennedy'ego, WTC, czy Chemtrails, stąd moje zaszeregowanie ich do gatunku reptilian i innych.

  6. #86
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Na całym świecie "bębni" się o wielu teoriach, od Strefy 51, przez Kennedy'ego, WTC, czy Chemtrails, stąd moje zaszeregowanie ich do gatunku reptilian i innych.
    Ten pomysł (chemtrails) to z tych najbardziej wykopanych w kosmos, do tego poza obserwowalne wymiary. Są różne stadia odjazdu, myślę że Reptilianie by się obrazili na Twoje porównania
    Pozdrav

  7. #87
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Witaj

    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    Ten pomysł (chemtrails) to z tych najbardziej wykopanych w kosmos, do tego poza obserwowalne wymiary. Są różne stadia odjazdu, myślę że Reptilianie by się obrazili na Twoje porównania
    Eeee, wcale nie. Coś co poza obserwowalnym wymiarem - nie istnieje. Oni tworzą fiction z tego co obserwują, a nie mają pojęcia jak to zrozumieć.
    Jak pierwotni. Gdzie Gromowładny stał się bogiem.
    Ale zastanawia mnie dlaczego Ty i Wojtek zabieracie w tym głos.
    I ciągnięcie to badziewie do kolejnego postu.

    Radziłbym tym wszytkim zwolennikom teori wszelakiej maści, aby zstąpili na Ziemię Naszą
    i uruchomili zmysł powonienia.
    I obudzili się i spojrzeli, czy aby czegoś nie zapomnieli.
    Ci ich sponsorzy wyprawiają bardziej kosmiczne rzeczy na tej Ziemi.
    A psycholi poddać delikatnej terapi pośród pachnących kwiatów,
    przy delikatnej muzyce itp


    Pozdrawiam

  8. #88
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Kurdę
    Usuwam dubla bo niby za długo pisałem.

  9. #89
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Kurdę
    Usuwam dubla bo niby za długo pisałem.
    To na pewno obcy

    (już się zamykam )

  10. #90
    Fotografik Roku 2013
    Fotografik Roku 2012
    Fotografik Roku 2011
    Awatar Pierogowy
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Tarnowskie Góry Wysokie
    Postów
    1,010

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    hallo,

    Chciałem jedynie dodać ,że rozprzestrzenianie związków siarczkowych dokonuje się w bardziej perfidny sposób.!!!

    otóż,chemtrailczycy trują nas już z powierzchni ziemi !!!

    ...i doskonale się wtopili w mieszkańców mojej
    miejscowości...powiem więcej...są moimi sąsiadami!!!

    codziennie spoglądam w niebo ,i co widzę ...smugi(pionowe i poziome) w różnorakich kolorach(tęcze widziane w nocy ,to żadna rewelacja !!! ,bywa że nawet czubków swoich butów nie widzę...tak skondensowana mieszanka zostaje stosowana!!!);

    mieszkają tuż obok i wypuszczają poprzez kominy swoich domów trujące (aromatyzowane plastikowymi i gumowymi środkami) związki-nie tylko wyżej wymienionych siarczków,...o zgrozo!!!

    ale... śpijcie spokojnie--- rozpoznałem wroga!
    najczęściej "persistant contrails" wypuszczają wieczorami
    ...gdy temperatura spada poniżej zera...,
    ha, nasycenie i długość "oprysków" jest proporcjonalna do ujemnej temperatury ...
    dodatkowo działają bardziej na ocieplenie klimatu niż schładzanie...
    (ostatnio,w trakcie rozmowy ,podczas odśnieżania, jeden z sąsiadów mówił o jego marzeniu,że jego dom stoi nad laguną,a jego dzieci baraszkują w wodzie z delfinami ,a on sam z syrenami ...)

    w trakcie działań depopulacji świata ,nie wypuszczają swoich dzieci na podwórko ,i sami nie wychodzą ...a jedynie obserwują świat przez okna (potrójnie zespolone szyby !!!)

    Wyniszczenie układu immunologicznego nie pochodzi już ze specjalnie zabudowanych zbiorników przelatujących samolotów !!!

    aaa ...związki siarkowe wchłaniają energię słoneczną i rozpraszają fale świetlne ...tzn.energia słoneczna zostaje pozbierana do specjalnych (PCV PP) opakowań i wytransportowana w przestrzeń kosmiczną ,w celu podgrzewania oceanów na planecie chemtrailczyków.

    to pisze pierogowy ,sługa uniżony ,
    który zamieszkuje miejsce,które naukowcy uznali ,jako region ,gdzie wszelkie oznaki życia były niemożliwe.

    naukowcy na usługach chemtralilczykowych konsorcjum .

    nie bagatelizujmy tematu ,
    absolutnie !!!





    pewnie oszczędności skłoniły chemitrailczyków do tych,nowatorskich działań z powierzchni ziemi !!!
    "Najlepsze miejsce na namiot .jest zawsze troszkę dalej..."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. biale kule
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-11-2009, 14:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •