Strona 1 z 13 1 2 3 4 5 6 7 8 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 124

Wątek: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    58

    Angry Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Bedac w 05.06 oraz 06.06.2010 w Bieszczadach po ulewnej pogodzie,wyjrzalo wspaniale i tak oczekiwane sloneczko.Jednak wraz z nim pojawily sie biale smugi na niebie,ktore utrzymywaly sie az do naszego wyjazdu w niedziele wieczorem.Smugi zostaly zrobione przez samoloty,lecz to nie byla normalna smuga kondensacyjna,ktora znika najdalej po kilku minutach.To cos unosilo sie calymi godzinami,kradnac NAM wspaniale slonce oraz blekit pieknego Bieszczadzkiego nieba.Mysle ze to nie pierwszy przypadek,gdyz dzieje sie to nagminie w calej Polsce.Nigdzie jednak nie ma odpowiedzi na to DZIWNE zjawisko,ktore na zachodzie zwa "CHEMTRAILS"
    Ostatnio edytowane przez bies.. ; 07-06-2010 o 10:57

  2. #2
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    To OBCY chcą nas wytruć!!!Na pewno!
    A tak serio to nie sa to żadne chemitrailse, nie pamiętam już gdzie a szukać mi się nie chce, ale to są zwykłe zjawiska atmosferyczne. Gdzieś jest www wyjaśniająca dokładnie skąd się te smugi biorą i dlaczego wyglądają jak wyglądają. Teorie spiskowe więc w tym wypadku odpadają.
    W Norwegii też jednego dnia były, więc spokojnie jak coś-oni też zginą
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar wtak
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    nie tak daleko Gór
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    cirrusy jakieś chyba :)
    pozdrówka :-)

  4. #4
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    ..ostatnie dni to rzeczywiście cirrusy śjakieś, bo nie zauważyłem wzmożonego ruchu samolotów nad Bieszczadami... co do chemtrails... sam skład paliwa lotniczego i brak norm (gdzieżby się konstruktorom śniły "czyste" silniki) w emisji spali wśród statków powietrznych... oj oj.. sypie się na nas z nieba kosmiczny pył, i wcale nie jest taki zdrowy... zastanawia mnie czy to temat do działu Bieszczady Praktycznie :/

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Bardzo ciekawe wypowiedzi,myslalem ze moze bedzie warto sie nad tym glebiej zastanowic.Jednak watpie w to po tych wstepnych wypowiedziach.Po co sie zastanawiac najlepiej zwalic na "chmurki,paliwo,teorie spiskowe,przewidzenie,itd.".
    Jeszcze inni zastanawiaja sie czy ten temat jest na odpowiednim miejscu.
    Najlepiej nic nie mowic na takie tematy,gdyz staja sie niezbyt wygodne co do niektorych.

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    A jakichże to odpowiedzi się spodziewał bies? Drżenia? Poparcia? Hymnów do nieba?
    Dla mnie to zwykła teoria spiskowa podbijana na dodatek przez bębenek Jedynej Właściwej Rozgłośni.

  7. #7
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Chłopie to są zwykłe chmury, jak jestes ciekawy jak powstają to poszukaj na necie-jest tego pełno. Mnie to nie interesuje po prostu czy to cumulus, czy cirrus, czy cokolwiek innego-nie znam chmur i nie potrzebuję ich znać. Dla mnie chmury są albo fotogeniczne, albo niefotegeniczne i to jest wszystko co mnie interesuje w temacie chmur. Polecam fora meteorologiczne, a nie teorie spiskowe.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Pyra.57
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    stolica Pyrlandii
    Postów
    1,596

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Krysiu ale o ile ciekawsze są teorie spiskowe od teorii powstawania chmur. Poza tym my bardzo lubimu grzebać się w takich historiach.
    pozdrawiam
    Marek

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    [...] ,ktore na zachodzie zwa "CHEMTRAILS"
    Dodajmy, że najczęściej w kontekście teorii spiskowych Więc póki co zachowałbym spokój zanim zaczniemy podejrzewać o niecne czyny Talibów, Amerykanów, Rosjan, czy ... no chyba, że jak Kryśka mówi kosmitów...a że wszyscy wiedzą, że to kobita nie z tej ziemi, więc może wie co mówi...

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    .....chlop,sie niczego juz nie spodziewa.
    Jestem tymi wypowiedziami tak wzruszony ze z trudem wstrzymuje m....
    Niezalezne badania laboratoryjne przeprowadzone w USA wykazuja,ze w ich sklad wchodza takie trujace skladniki jak zwiazki aluminium,rteci,baru,siarki,karbid,wlokna polimerowe jak rownierz malo znany pierwiastek tor,ktory podobnie jak pluton i uran moze byc uzywany jako paliwo w reaktorach atomowych.
    Myslalem tylko ze zainteresuje was co sie wokol nas dzieje,ale jakos was to nie interesuje.Dziekuje za dotychczasowe wypowiedzi.Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. biale kule
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-11-2009, 15:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •