Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 124

Wątek: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

  1. #51
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    [...] w spozywanym codziennie jedzonku sa "rybonukleotydy disodowe" oraz "skrobia czesciowomodyfikowana" a na mleczku kakaowym pisze "uwaga moze zawierac sladowe ilosci mleka" [...]
    Co nas nie zabije to nas wzmocni. Zawsze pamiętajmy tę przypowieść, gdy czytamy etykietki współczesnych produktów NATURALNYCH:D

    Te 'chemtrails' to kolejna próba wywoływania psychozy wśród ludzi. Tak jak rzekome ocieplenie klimatu wywołane przez człowieka. Ktoś wrzuca temat, ludzie zaczynają wierzyć w pierdoły, a następnie delikatnie sugeruje się powstanie instytutu/organizacji/grupy roboczej itp do spraw badania/ograniczania skutków/zwalczania przyczyn itd. Narody całe się podniecają i mówią 'wreszcie ktoś na poważnie się tym zajął', a grupka cwaniaczków dostaje mamonę od Bóg wie kogo, a w tym od podatników i sporządza co raz to gorsze raporty, alarmuje w mediach, krzyczy niczym ostatni Mohikanin itd. Można pożyć w tym świecie pełnym ignorantów, polityków zapatrzonych we własne sondaże, a przede wszystkim ludzi kompletnie zdezorientowanych.

    Tak sobie dumam, że czas już wykombinować równie zabawną acz katastroficzną bajkę i zrobić wreszcie interes życia;P

    Pozdrawiam,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  2. #52
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    [url] ale teorii że powódź też specjalnie ktoś na nas zesłał to przyznam się jeszcze nie słyszałam
    ... to na pewno wynik testowania HAARP-a

  3. #53
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    a grupka cwaniaczków dostaje mamonę od Bóg wie kogo, a w tym od podatników
    głównie od podatników wrrrrr....
    Ile płacimy już za "ekologiczne" żarówki?
    A ile zapłacimy za parę lat za prąd z powodu limitów CO2?gdzie w tym czasie jeden oddech wulkanu Ejjawamujadampolatać wypluł tyle CO2...
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  4. #54
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    W sumie warto przeczytać, żeby potem prostować te chemitrailse;-)))
    Problem nie w tym, że wyznawcy 'chemtrails religion' nie wiedzą o smugach kondensacyjnych. Problem w tym, że ktoś cwany wtyka im do głowy kłamstwa o przerażających poczynaniach złowrogich sił, które w tych chmurzętach umieszczają TRUCIZNY!:O
    Proponuję autorowi tematu zapoznanie się z działalnością jednej kopalni złota w dorzeczu Dunaju, która w mig wypuściła ileś ton cyjanku potasu do rzeczki i wybiła wszystkie życie w dół, aż do Delty Dunaju włącznie:D:D:D. To dopiero SPISEK;>
    Najgorszym zaś spiskiem jest to, że ludzie syfią jak cholera:D Każden jeden z osobna i wszyscy razem. Jednakże nie spełnia się idea totalnego zatrucia ekosystemu Ziemi, bo qrde wzięli ci ludzie i zaczęli oczyszczać dymy, ścieki i ekskrementy. I nagle wróciło życie do rzek Europy, znów na polach terkoczą derkacze, a głupie ptaszyska z dzikich ostępów wiją gniazda po blokowiskach:D A nawet pozyskują na te gniazda styropian do dociepleń budynków używany.
    No i qrde teoria o zagładzie padła na ryj. Trzeba więc czymś ludzi przerażać, bo firma 'Climate Change Co Ltd' nie daje już kasiorki:D

    Pozdrawiam z dalekiej kotlinki
    Derty

    PS: Przedwczoraj słyszałem, że giną masowo pscółki i będzie trza wydawać miliardy na sztuczne zapylanie:D Oczywiście, jak zwykle - psychozę rozpętuje się w wiodącym kraju czyli SZAPn.
    Ostatnio edytowane przez Derty ; 09-06-2010 o 10:35 Powód: Skleroza
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  5. #55
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    Proponuję autorowi tematu zapoznanie się z działalnością jednej kopalni złota w dorzeczu Dunaju, która w mig wypuściła ileś ton cyjanku potasu do rzeczki i wybiła wszystkie życie w dół, aż do Delty Dunaju włącznie:D:D:D. To dopiero SPISEK;>
    .
    to ja juz wiem czemu te rybki z delty dunaju byly takie smaczne i czemu ludziska w wiłkowie tak dlugo zyja
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #56
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Krysia Zobacz posta
    cirrusokumulusoczortznajet
    Myślę że w dobie zangielszczania wszelkich pojęć powyższe możemy śmiało wpisać do polskiego słownika jako obowiązujące dla wspomnianego zjawiska.
    :D

  7. #57
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Miało być co inszego, ale się odchamiam
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #58

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    Jestem zainteresowany :) Mogłabyś zdradzić o jaki plac chodzi i jaki poziom cenowy?
    Chodzi o plac przy ulicy Lea.
    Poziom cenowy na pewno jest niższy niż w pobliskim Złotym Rogu.
    Szynka do "gotowania - 20. złotych - ale co to za szynka...
    Pasztetowa, chyba sześć złotych, a słynny salceson jeszcze tańszy. Jest tam też kiełbasa wiejska - z galaretką, cena około 20. złotych.
    Robię tam zakupy cotygodniowe, i za każdym razem ogarnia mnie zdziwienie, że jeszcze po takie coś istnieje.
    Jak to wszystko pachnie ...

  9. #59
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    @ Biesie


    Nic nie znalazłeś, miałeś znaleźć te badania składu chemicznego....a nie film dokumentujący jakieś prywatne śledztwo.

    Film z przyjemnością obejrzę, dziękuję za link.

    ....czekam na te badania...

    Piszesz, że trzeba myśleć, OK, ale skład chemiczny smugi, to nie jest przemyślenie, to coś bardzo konkretnego, namacalnego niemal...tego nie można stwierdzić w formie konkluzji wyprowadzonej z jakichś przemyśleń.

  10. #60
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Derty Zobacz posta
    Proponuję autorowi tematu zapoznanie się z działalnością jednej kopalni złota w dorzeczu Dunaju, która w mig wypuściła ileś ton cyjanku potasu do rzeczki i wybiła wszystkie życie w dół, aż do Delty Dunaju włącznie:D:D:D. To dopiero SPISEK;>
    Było to już ładnych parę lat temu (konkretnie 10 lat).
    Chodziło o kopalnię w Rumunii w okolicach Baia Mare w Maramuresz, a rzeką do której wpadło to świństwo była Cisa.
    Trucizna wpadła do Cisy za pośrednictwem rzeki Samosz.

    Panika była straszna, zwłaszcza na Węgrzech, Cisa, która ma źródła na Zakarpaciu - w Czarnohorze pod Popem Iwanem i w Gorganach pod Połoniną Czarną (rzeki Biała i Czarna Cisa łączą się koło Rachowa) to ich "narodowa" rzeka, ma takie znaczenie jak Wisła dla Polaków.

    Jakie były rzeczywiste straty tego nie wiem, gdyż media pisały o tym bardzo różnie, niektóre w tonie paniki, niektóre, że "nic poważnego się nie stało".
    W każdym razie życie w Cisie się po tym zatruciu odrodziło dość szybko i teraz rzeka normalnie żyje.

    Poza tym - żaden spisek to nie był a gigantyczna niefrasobliwość i niekompetencja.

    Artykuł z "Polityki" - pisany trzy tygodnie po wycieku cyjanku, więc wtedy trudno było jeszcze oszacować całe straty:

    http://archiwum.polityka.pl/art/wody...ci,363332.html


    B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. biale kule
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-11-2009, 14:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •