Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 124

Wątek: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

  1. #11
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Wow, a to ci dopiero ciekawe!
    I nic z tego szitu nie występuje "normalnie" w zwykłych chmurach. Oczywiście Twoja wiedza bazuje na tych badaniach i możesz je nam pokazać, a nie na jakimś filmiku ściągniętym z portalu grypa666 czy jakoś tak
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  2. #12

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    To jest istna ZARAZA.
    Z tym trzeba walczyć zawczasu. Wycinać w wpień. Już chyba, na każdym forum zatruwają atmosferę swoimi toksycznymi teoriami...
    Polecam moderatorom wycinanie tematów, bo inaczej powoli wytną normalność z waszego (naszego?) forum.

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    .....chlop,sie niczego juz nie spodziewa......

    Jestem tymi wypowiedziami tak wzruszony ze z trudem wstrzymuje m....
    Myslalem tylko ze zainteresuje was co sie wokol nas dzieje,ale jakos was to nie interesuje.Dziekuje za dotychczasowe wypowiedzi.Pozdrawiam
    Ja też jestem wzruszony głupotą "pewnej grupy" społeczeństwa polskiego, która daje się mamić takimi "teoriami".
    Ale co się dziwić drugiemu "chłopu" (cytat za biesem) , jak sam przeor jednego z Zacnych Klasztorów wypowiada się w bardzo poważnym tonie do wiernych w tym temacie.

    Cytat Zamieszczone przez dziabka1 Zobacz posta
    A jakichże to odpowiedzi się spodziewał bies? Drżenia? Poparcia? Hymnów do nieba?
    Dla mnie to zwykła teoria spiskowa podbijana na dodatek przez bębenek Jedynej Właściwej Rozgłośni.
    Ten pan dyrektor, tej "jedynej słusznej ..", chce wykręcić podobny numer jak ze stocznią, zastraszyć , psychicznie zdołować i wyrwać ostatni "wdowi grosz"
    Jak nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o kasę dla pana dyrektora i sp.zoo
    Ale co tam, pewnym ludziom białe (i nie tylko) "smugi" przysłaniają komórki mózgowe odpowiedzialne za samodzielne myślenie.
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 07-06-2010 o 17:17
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez bies.. Zobacz posta
    .....chlop,sie niczego juz nie spodziewa.
    Jestem tymi wypowiedziami tak wzruszony ze z trudem wstrzymuje m....
    Niezalezne badania laboratoryjne przeprowadzone w USA wykazuja,ze w ich sklad wchodza takie trujace skladniki jak zwiazki aluminium,rteci,baru,siarki,karbid,wlokna polimerowe jak rownierz malo znany pierwiastek tor,ktory podobnie jak pluton i uran moze byc uzywany jako paliwo w reaktorach atomowych.
    Myslalem tylko ze zainteresuje was co sie wokol nas dzieje,ale jakos was to nie interesuje.Dziekuje za dotychczasowe wypowiedzi.Pozdrawiam
    Sprawdź jakie szkodliwe pierwiastki znajdziesz w choćby w energooszczędnych żarówkach...tą rtęć na ten przykład. czy też chcesz twierdzić, że Koncerny (taki nowy demon) chcą ludzkości zaszkodzić, zmniejszyć liczbę ludności tak destrukcyjnie wpływającą na środowisko?

    Po drugie nikt nie twierdzi, że smugi kondensacyjne są neutralne chemicznie...

    Termin używany jest w kontekście celowych działań mających na celu pogorszenie stanu zdrowia mieszkańców danego terenu, działania dywersyjne, czy nawet walkę z globalnym ociepleniem.

    Udowodnij równie naukowym tonem, że ktokolwiek celowo próbuje wpływać na środowisko...


    Fakt, że można zakłócić fale radiowe nie oznacza, że pod Smoleńskiem dokonano zamachu...
    Ostatnio edytowane przez vm2301 ; 07-06-2010 o 20:43

  5. #15
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Ale co tam, pewnym ludziom białe (i nie tylko) "smugi" przysłaniają komórki mózgowe odpowiedzialne za samodzielne myślenie.
    Przecież wiadomo że białe smugi nie są białe,a gdyby były czarne, to by nie były czarne
    Pozdrav

  6. #16
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    "ONI" odwiedzaja nie tylko bieszczady- dwa lata temu byli nad ślężą!!
    http://picasaweb.google.com/osiolek....68999815373410

    a tak serio- mnie tam bardziej martwi ze w spozywanym codziennie jedzonku sa "rybonukleotydy disodowe" oraz "skrobia czesciowomodyfikowana" a na mleczku kakaowym pisze "uwaga moze zawierac sladowe ilosci mleka" a kurki w fermach zamiast ziarenek wpierniczaja hormony i antybiotyki...
    i ponoc niektore kraje chca wprowadzic zakaz pisania na produktach zywnosciowych "nie zawiera GMO"..

    jak od tego nie wyginiemy to nie straszni nam obcy i ich ogniste smugi
    Ostatnio edytowane przez buba ; 07-06-2010 o 21:52
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  7. #17

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    .
    i ponoc niektore kraje chca wprowadzic zakaz pisania na produktach zywnosciowych "nie zawiera GMO"..
    O tyle słusznie, że już chyba nie ma żywności, która by nie zawierała GMO,

  8. #18
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez Fiaa Zobacz posta
    O tyle słusznie, że już chyba nie ma żywności, która by nie zawierała GMO,
    na ukrainie na jednej wodzie mineralnej pisalo ze nie zawiera
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar wtak
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    nie tak daleko Gór
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    na ukrainie na jednej wodzie mineralnej pisalo ze nie zawiera
    z czego wprost wynika, że u nas woda zawiera GMO :(
    pozdrówka :-)

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2009
    Postów
    58

    Domyślnie Odp: Chemtrails-rozlegle biale smugi w Bieszczadach???

    ..........co ma GMO,kurki na farmach,woda na ukrainie oraz mleczko kakaowe wraz z roznymi skladnikami chemicznymi wspolnego???
    z "bialymi smugami w Bieszczadach".
    Kazdy z nas jest odpowiedzialny sam za to co kupuje i do ust wklada.

    Zawsze marzylem ze zamieszkam z dala od zakladow,fabryk i zgielku miejskiego wsrod wspanialej przyrody,bede oddychal w miare czystym powietrzem,pil wode ze studni oraz wedrowal po wspanialych Bieszczadach i nie bede sie musial martwic o nic.A tu znow cos nowego wymyslono,a niech to............

    Pragnolem sie tylko podzielic moimi odczuciami na ten temat,a tutaj sie okazuje ze to czysta bzdura,bajka wymyslona przez jakiegos fantaste.
    Jezeli tak myslicie to fajnie,gdyz ja nie myslalem ze za zycia zyje w NIEBIE.
    Ostatnio edytowane przez bies.. ; 08-06-2010 o 09:40

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. biale kule
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 15-11-2009, 14:53

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •