Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: cisna-wetlina-ustrzyki górne-polańczyk

  1. #1

    Domyślnie cisna-wetlina-ustrzyki górne-polańczyk

    Witam!
    stary nick z logowania, bo żaden ze mnie samotny wilk:)
    mam prośbę chcielibyśmy z mężem jechać na 3 tyg w Bieszczady wg trasy w tytule. W ustrzykach Górnych już byłam, ale zaliczyłam tylko Caryńską i Tarnicę, bo nie miałam dobrych butów, teraz chcę nadrobić. I pytanie do was:
    czy noclegi w takich miejscowościach są dobrze wybrane? a może jakoś byście radzili zmienić miejsca gdzie chcemy się zatrzymać?

    no i NOCLEGi? w każdym miejscu jaki nocleg byście polecili?? chodzi o namiary konkretne.
    dodam, że chcę żeby było jak najtaniej wiadomo, łazienka w pokoju, lub na korytarzu, nie lubię agroturystyki i pensjonacików, gdzie właściciele zaglądają mi przez szybę, jak już to wolę gorsze warunki, ale swobodę, jakieś domki, itp. albo jakiś dom wypoczynkowy pttk itd.
    no i pokój dwuosobowy, tylko dla mnie i dla męża.
    pomóżcie, bo grucho w tym roku z kasą,a w necie wszystko za 50 zł minimum za osobę ..:(

  2. #2
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: cisna-wetlina-ustrzyki górne-polańczyk

    Poczekaj - teraz ludzie wiosnują Jak skończą, to odpiszą:)
    W zasadzie to trudno rozeznać, czego dokładnie oczekujesz. W jakim rejonie chcesz się obijać? Co do cen...to hmmm...ja już od dawna uważam, że tylko namiot jest wyjściem z sytuacji. Albo schroniska. No i zapytaj w Hoteliku Białym. Tam cena oscyluje wokół 30 zet z groszami. Waruny mają bdb.
    Ze schronisk to Bacówka pod Małą Rawką - 30 zyli za osobę. Można też Kremenaros przeżyć za 20 i kilka zyli za czachę. Lecz gwarancji co do jakości to nie daję. Dawnom tam nie nocował, a ostatnie spanie przerwałem w połowie i uciekłem z krzykiem na pryw. kwaterę:) Wetlina - niezrównane PTTK, 'Piotrowa Polana'. Ponadto Bacówka Jaworzec - 28-30 zł - położona na stokach Krysowej w bocznej grani od poł. Wetlińskiej. Dojazd możliwy nawet autem. No dość tych tanich miejsc się znajdzie:)
    A...Cisna: jak Cisna to Bacówka pod Honem. Dołzyca - Ośrodek 'nad Solinką'.
    Napisz, czy masz jakieś spec miejsce upatrzone. I w ogóle na mapie sobie popatrz, co chcesz zwiedzić. Tak, to strzelanie w ciemno z odpowiedziami:)
    Pozdrawiam,
    Derty
    Ostatnio edytowane przez Derty ; 24-06-2010 o 10:08 Powód: skleroza
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  3. #3
    iggy81
    Guest

    Domyślnie Odp: cisna-wetlina-ustrzyki górne-polańczyk

    Jeśli szukasz noclegu możesz skorzystać z wyszukiwarki tematycznej na necie, np.z tej: http://pensjonaty.pf.pl, a potem sprawdzić opinie w sieci.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Transport cisna-ustrzyki górne
    Przez amelka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-09-2015, 21:51
  2. Kursowanie busów - Ustrzyki Górne, Wetlina, Brzegi Górne, Smerek
    Przez looky w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 19:38
  3. Trasa Ustrzyki Górne - Cisna
    Przez monk w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-08-2006, 22:29
  4. Wetlina czy Ustrzyki Górne
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-08-2001, 08:39

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •