Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Awaria

Widok wątkowy

  1. #1
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Awaria

    No i stało się..... Przez głupotę i lenistwo (moje), niedbalstwo i ogólnie niespotykany kretynizm (innych) forum zaliczyło poważny zakręt w swojej historii.

    Skończyło się tak, że udało się z tego jako tako wyjść ale niestety utracone zostały posty z około tygodnia (25 czerwiec bodajże jest ostatnim dniem, który mamy obecnie w bazie). Przepraszam za ten stan rzeczy ale wierzcie mi.... to prawdziwy, cud że forum wogóle wróciło do netu.
    Niektórzy mawiąją, że co nas nie zabije to nas wzmocni więc mam nadzieję, że to wszystko co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku dni doda mi energii by rozwijać to wszystko dalej.

    Dobra wiadomość jest taka, że mamy nowy silnik forum - vBulletin 4 (kupiłem go już dość dawno i miałem sie do zabrać do upgradu ale jakoś zawsze brakowało czasu). Tymczasem okoliczności zdecydowały za mnie. Mamy także odświeżony wygląd forum - mam nadzieję że się podoba.

    Występuje jeszcze kilka problemów z nowym silnikiem (np. shoutbox szwankuje) ale pracuję nad tym.
    Nie chciałem już dłużej trzymać forum offline...

    W ciągu najbliższych tygodni forum czeka jeszcze przeprowadzka na nowy hosting - obecnie serwer stoi w USA (przez co forum może być wolne). Nie ma i nie było innego wyjścia. Trzeba to przecierpieć.

    Poszukuję dobrego dostawcy hostingu i gdy tylko uda się takowego namierzyć to przeniesiemy się do Polski.

    Na tę chwilę chyba tyle :)
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-07-2010 o 03:20
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Awaria 15/16 września 2005
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-10-2005, 14:33
  2. Awaria?
    Przez Kriss40 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 26-08-2004, 14:08
  3. Jakaœ awaria czy co ?
    Przez iza w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-07-2004, 14:00

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •