Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Awaria

  1. #1
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Awaria

    No i stało się..... Przez głupotę i lenistwo (moje), niedbalstwo i ogólnie niespotykany kretynizm (innych) forum zaliczyło poważny zakręt w swojej historii.

    Skończyło się tak, że udało się z tego jako tako wyjść ale niestety utracone zostały posty z około tygodnia (25 czerwiec bodajże jest ostatnim dniem, który mamy obecnie w bazie). Przepraszam za ten stan rzeczy ale wierzcie mi.... to prawdziwy, cud że forum wogóle wróciło do netu.
    Niektórzy mawiąją, że co nas nie zabije to nas wzmocni więc mam nadzieję, że to wszystko co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku dni doda mi energii by rozwijać to wszystko dalej.

    Dobra wiadomość jest taka, że mamy nowy silnik forum - vBulletin 4 (kupiłem go już dość dawno i miałem sie do zabrać do upgradu ale jakoś zawsze brakowało czasu). Tymczasem okoliczności zdecydowały za mnie. Mamy także odświeżony wygląd forum - mam nadzieję że się podoba.

    Występuje jeszcze kilka problemów z nowym silnikiem (np. shoutbox szwankuje) ale pracuję nad tym.
    Nie chciałem już dłużej trzymać forum offline...

    W ciągu najbliższych tygodni forum czeka jeszcze przeprowadzka na nowy hosting - obecnie serwer stoi w USA (przez co forum może być wolne). Nie ma i nie było innego wyjścia. Trzeba to przecierpieć.

    Poszukuję dobrego dostawcy hostingu i gdy tylko uda się takowego namierzyć to przeniesiemy się do Polski.

    Na tę chwilę chyba tyle :)
    Ostatnio edytowane przez admin ; 04-07-2010 o 04:20
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  2. #2
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Awaria

    Dlaczego ciągle jestem "gościem"? Czy trzeba logować się za każdym razem? z tym też jest jakis problem!

  3. #3
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Awaria

    Ponieważ obecny silnik forum dość znacznie różni się od poprzedniego należałoby w przypadku takich problemów zacząć od wyczyszczenia cookies w przeglądarce. Gdy powiesz mi jakiej przeglądarki używasz to powiem Ci co trzeba kliknąć.

    Dodatkowo gdy logujesz się do forum kliknij by Cię zapamiętało. Na załączonym obrazku jest instrukcja co trzeba kliknąć.



    Edit: z przejęcia zapomniałem zaznaczyć na obrazku co trzeba kliknąć :) Oczywiście chodzi o ten checkbox na samym dole: Pamiętaj moje logowanie.
    Ostatnio edytowane przez admin ; 05-07-2010 o 00:36
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  4. #4
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Awaria

    No to sporo pracy jeszcze zostało do zrobienia, bo główna strona słabo czytelna. Jakiś szary prostokąt lata u góry i w ogóle kolorystyka w stosunku do starej raczej mało wyrazista. Poczekamy zobaczymy. Mam tylko nadzieję, że zmiany nie pójdą w kierunku formy i funkcjonowania forum tzw. zielonego, które po ostatnich remontach według mnie straciło.
    Marcin

  5. #5
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Awaria

    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    (...) bo główna strona słabo czytelna. Jakiś szary prostokąt lata u góry i w ogóle kolorystyka w stosunku do starej raczej mało wyrazista.
    Możesz zrobić screenshot? U mnie nic nie lata :) więc ciekaw jestem co to też może być u Ciebie.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  6. #6
    Ekspert Roku 2011
    Ekspert Roku 2010
    Forumowicz Roku 2009
    Awatar marcins
    Na forum od
    12.2005
    Rodem z
    Lesko/Rabe
    Postów
    3,394

    Domyślnie Odp: Awaria

    W Explorerze mam wszystko rozdupcone mówiąc kolokwialnie, ale w Mozilli działa.
    Marcin

  7. #7
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Awaria

    A ktory to IE?
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  8. #8

    Domyślnie Odp: Awaria

    A mnie się podobało to, że jak się czytało wątek np.Awaria to było wiadomo w jakiej kategorii/podforum (Bieszczadzkie Forum->Inne tematy->Techniczne) jest on umieszczony i można było sobie przejść np. poziom wyżej...teraz klikam w napis FORUM by stanąć u progu wszystkiego
    Ale może jeszcze czegoś sam nie ustawiłem...

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Awaria

    jak chce wysłać załącznik pojawia się mnie upierdliwe okienko z informacją że:
    undefinedYour submission could not be processed because you have logged in since the previous page was loaded.<br />
    <br />
    Please reload the window.

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Awaria

    Cytat Zamieszczone przez marcins Zobacz posta
    W Explorerze mam wszystko rozdupcone mówiąc kolokwialnie
    W wersji 7 działa dobrze.
    Pozdrawiam
    Przemek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Awaria 15/16 września 2005
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-10-2005, 15:33
  2. Awaria?
    Przez Kriss40 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 26-08-2004, 15:08
  3. Jakaœ awaria czy co ?
    Przez iza w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-07-2004, 15:00

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •