Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Łazęga niesamotna

  1. #11
    filifionka
    Guest

    Domyślnie Odp: Łazęga niesamotna

    Cytat Zamieszczone przez mizar1177 Zobacz posta
    witam
    jedno co pewne to termin długo wyczekiwanego urlopu (18-09 do 03-10-2010):) z dziką rozkoszą spędzonego w biesach.
    precyzowanie planów dopiero na miejscu, dopasowywanie do pogody (niby zamówiona ale czy dojedzie?)
    a łazęga samotna czy nie to też okaże się na miejscu:)
    pozdr
    Chętnie bym dołączyła, ale termin mi zupełnie nie pasuje. Marzy mi się jakiś kilkudniowy wypad w Biesy w październiku (drugi tydzień), ale jesienią to raczej sama bym się bała błąkać - znając moje inklinacje do gubienia się, nie skończyło by się to dobrze hihihi. Muszę sobie znaleźć jakiegoś miłego przewodnika, co by mnie przygarnął i przeciągnął przez kilka szlaków - w towarzystwie wytrawnego turysty czuję się najlepiej i przyznać się muszę, że w wakacje na szlakach beskidzkich co rusz się do kogoś "przyklejałam"! Dzięki temu usłyszałam wiele ciekawych opowieści, na każdym przystanku wyjaśniano mi, jakie szczyty widać, zboczyłam nieco z wyznaczonego uprzednio planu właśnie pod wpływem różnych poznanych ludzi - i nie żałuję.

    Więc jakby ktoś wyjeżdżał w Biesy około 5.10. i miał chęć przygarnąć średnio wprawioną turystkę - to ja się chętnie piszę!! :D

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Łazęga niesamotna

    proponuję zahaczyć 9,10 Wołosate będzie tam wieczorami fajna impreza(Czartgranie) a w dzień mnóstwo "wytrawnych" turystów pójdzie w góry,więc możesz się przyłączyć

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Łazęga niesamotna

    Manio poza Tobą to nikt nie robi reklamy tej imprezie!A to już blisko...
    mAAtylda

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •