Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
Witaj na forum,
1 - dwie Połoniny w jeden dzień, ... od przełęczy do przełączy, raczej bez problemu. Całość od Ustrzyk G. do Starego Sioła... to już trochę długa trasa, szczególnie dla rekreacyjnej wędrówki urlopowej.
I tak też się właśnie zastanawiam. Jesteśmy nastawieni raczej na spokojne chodzenie a nie nabijanie km, w Bieszczady jeszcze nieraz wrócimy. Czy Twoim zdaniem warto zostawić auto na Przełęczy Wyżniańskiej, podjechać busem do Przełęczy Wyżnej i stąd żółtym szlakiem udać się na Poł. Wetlińską, nastepnie szlakiem przez Berehy Górne wejść na Poł. Caryńską i wrócić zielonym szlakiem na parking na Przełęczy Wyżniańskiej? Ile czasu zajęłaby taka wędrówka i o której najlepiej wyjść? - Przepraszam za takie pytania ale brak mi doświadczenia w tym.

Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
2 - zdecydowanie Krzemień. A nie pomyślałeś o "kółku" przez Halicz, Rozsypaniec i Przełęcz Bukowską? Piękna, choć dość daleka wędrówka na cały dzień (licząc z odpoczynkami)
Czytałem, że to właśnie dosyć długa trasa. Mam w planach zrobić ją za rok, w większej grupie ze znajomymi. W tym roku chcemy tylko 'zaliczyć' Tarnice i właśnie nie wiem co jeszcze w okolicy żeby nie zajęło zbyt dużo czasu.

Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
3 - spokojnie zdążycie na Kremenaros, warto
Czasy są podane na większości map i na strzałkach w punkcie wyjścia
Skoro tak to pewnie się się zastanowimy na Wielkiej Rawce jak stoimy z siłami oraz czasem i być może wejdziemy. Ale słyszałem, że szlak na Kremenaros jest wymagający?

Serdecznie dziękuje za odpowiedzi,
Pozdrawiam