Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Oddajcie Parki Narodowi

  1. #21

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Czy ktoś z forumowiczów zbiera jakieś podpisy?

    Trzeba zebrać 100000 podpisów w 90 dni. Czarno to widzę.

  2. #22

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Spoko, w sprawę zaangażowały się wszystkie największe organizacje eko, już raz udało się zebrać 100tyś aby odpalic projekt powiększenia Białowieskiego PN, przy prezydencie powstał zespół, który stworzył całkiem niezły projekt, godzący interesy lokalnej ludności i ochrony (m in mozliwośc zbioru runa leśnego) ale niestety własnie samorządy uniemozliwisły przyjęcie projektu i poszerzenie PN.
    Sprawa jest rozwojowa, na pewno nieługo pojawią sie jakieś akcje gdzie beda zbierane podpisy. Tak czy siak każdy moze sie podpisać pobierając ten formularz http://www.otop.org.pl/upload/11/00/...i_podpisow.pdf wydrukować i wysłać na wskazany adres w załączniku. Moze to też być adres dowolnej org eko która jest zaangarzowana w sprawę, oni i tak to potem zbiora "do kupy". Zaznaczam, że nie wystarczy sie wpisac na tej stronie internetowej tydecydujesz.org, trzeba niestety wysłać podpis, to troche mankament tej strony, bo wprowadza w błąd, ale tak jak pisałem, sprawa jest rozwojowa.

  3. #23

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Cytat Zamieszczone przez krakowianin26 Zobacz posta
    Sprawa jest rozwojowa, na pewno nieługo pojawią sie jakieś akcje gdzie beda zbierane podpisy.
    A Ty ile już podpisów osobiście zebrałeś? Ile osób namówiłeś do zbierania podpisów?

  4. #24

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Wydrukowałem 2 razy ten formularz, zebrałem podpisy po rodzinie, znajomych i 25 podpisów się zebrało.

  5. #25

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Bardzo dobrze zrobiłeś. A może jeszcze komuś zależy na zmianie tej ustawy...

  6. #26
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Może, załóż profil na Facebooku ;-)))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2009
    Rodem z
    Ustrzyki.......
    Postów
    175

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Cytat Zamieszczone przez krakowianin26 Zobacz posta
    Spoko, w sprawę zaangażowały się wszystkie największe organizacje eko, .
    1.Czy podpisy ( głosy na NIE ) się liczą ujemnie ? Mój już macie.
    2. Czyli eko-terroryzm kwitnie...... nic w tym kraju nie jest robione z "głową".....pomysły oszołomów zawsze znajda poklask....


    Najlepiej zagrodzić - jak nie prywatny to państwowy "burżuj" zagrodzi wszystko .... nie wpuszczaj "hołoty- nowe hasło w ekologi i ochronie przyrody" no bo przeciez 95 % turystów to hołota ....z naszych pieniędzy to robicie ...... przecież z naszych podatków utrzymywać parki trzeba .. ... a ty "szary żuczku "- chcesz zobaczyć troszkę "przyrody" ---- TV i Animal Planet zostaje...

    Ot takie moje rozgoryczenie.......... mam do tego prawo widząc jak się traktuje tysiące hektarów buszu olchowego.... ważniejszego niż " zwykła turystyczna hołota"
    http://www.lwow.com.pl/

    “Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie” – Adam Mickiewicz ( i )

    http://www.stowarzyszenieuozun.wroclaw.pl/index.htm

  8. #28

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Jeżeli mimo wszystko ktoś popiera akcję, to jutro będzie organizowana większa zbiórka podpisów w wielu miastach. Także jak ktoś jest leniem i mu się nie chce wysyłać, to może się tam po prostu podpisać :)

    OTO MIASTA, W KTÓRYCH BĘDĄ ZBIERANE PODPISY:

    1. Częstochowa - Aleja Najświętszej Maryi Panny
    2. Gdańsk - Długi Targ
    3. Poznań - skrzyżowanie Półwiejskiej ze Strzelecką, obok Starego Marycha
    4. Chorzów - Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku przy hali Kapelusz
    5. Bydgoszcz - most Sulimy - Kamińskiego przy Starym Rynku
    6. Kraków - Rynek Główny
    7. Olsztyn - Wysoka Brama na Starówce
    8. Wrocław - Plac Grunwaldzki
    9. Warszawa – przed wejściem do metra centrum, Nowy Świat,
    10. Szczecin – okolice Bramy Portowej
    11. Łódź – ul. Sienkiewicza przy Gazecie Wyborczej
    12. Lublin – Plac Litewski

  9. #29
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    ...oo.. widzę że ktoś tu odebrał Krysi tytuł malkontenta... nie ładnie bez konsultacji....

    A ja swój podpis już złożyłem :)

  10. #30
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    tak sobie wiele razy myslalam ze jakbym miala strasznie duzo kasy to bym kupowala duzo ziemii, tylko po to aby nie kupili jej inni. i nie ogrodzili...nie otabliczkowali... zeby zostala dostepna dla wszystkich...
    Heh, z opóźnieniem lecz wreszcie dotarłem do Twojego postu... Są tacy, którzy wykupują ziemie cenne dla przyrodników. Są stowarzyszenia, kluby itd. Sam zamierzam też wykupić taką łączkę - namawiam szefa na taką akcję. Może nie przekażą jej nadleśnictwu, które pragnie ją uproduktywnić?:( Może zdążę przed biurokratami bez duszy?:(
    Planowałem kiedyś kupić kilka polan w Beskidzie. Ale już cholerni leśnicy zdążyli je przejąć. Teraz rosną tam równe szeregi świerów . Zaraz zniknie WIDOK i tryliony dziwacznych żyjątek kolorowych. Zaraz nie będzie gdzie buchnąć plecaka o glebę, żeby rozkoszować się tym wszystkim w słońcu. Za chwilę wędrowanie tamtędy oznaczać będzie wspomnienia i smutek.
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Lasy chcą wziąć parki narodowe
    Przez vm2301 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 05-06-2007, 12:51

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •