Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Oddajcie Parki Narodowi

  1. #31
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    gm.Cisna
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Cholera, trzeba na gwałt kupować ziemię,żeby zdążyć przed powiększeniem strefy nieprzyjaznej człowiekowi(wszak granica parku na wyciągnięcie ręki).Chociaż mam nadzieję,że nic z tej całej akcji nie wyjdzie. Ale jeden duży plus akcji już widzę.Ruch na rynku nieruchomości(grunty) zwiększy się na pewno.Trzeba skończyć z dziadostwem(przestać się już targować) i brać tą ziemie za tyle ile wołają. Cóż najwyżej zamiast nurkowania na Malediwach ,będziemy w najbliższych sezonach nurkować w Solinie

  2. #32

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Zatem akcja dobiegła końca, złożono dziś w sejmie ok 220tyś podpisów, ale dochodzą kolejne listy, więc łączna liczba zweryfikowanych podpisów może przekroczyć ćwierć miliona

  3. #33
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2010
    Rodem z
    gm.Cisna
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Oddajcie Parki Narodowi

    Moja akcja też powoli dobiega końca.Teren na szczęście zabezpieczony przed eko-oszołomami.Dom pięknie rośnie.Za tydzień parapetówa. A jak mi jakiś zielony przekroczy miedzę ,to nie ręczę. Bujać sie tam po parku ,a nie zakłócać spokój porządnym obywatelom :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Lasy chcą wziąć parki narodowe
    Przez vm2301 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 05-06-2007, 13:51

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •