Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Zabłąkany!

  1. #21
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Zabłąkany!

    Ja tylko jeszcze dodam od siebie, że media to wiele potrafią.
    Parę dni temu jadąc na południe byłam w Wawie pod słynnym krzyżem.
    I dla mnie wyglądało to na żywo zupełnie inaczej niż to co pokazują w TV...
    Nie widziałam nawiedzonych wariatów i fanatyków, widziałam przemęczonych ludzi, broniących tego w co wierzą, którzy niejednokrotnie poświęcili w życiu wszystko, aby teraz inni mogli na nich pluć i drwić żyjąc w "wolnym" kraju.
    Więc kochani z dystansem do mediów i to olbrzymim.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: Zabłąkany!

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    A ja powiem ,że wczoraj nigdzie nie było mgły w BN :)

    e, no nie tak żeby wogóle nie było...

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Jarek L
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    Bardzo daleko od Bieszczadow...
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Zabłąkany!

    To moje ulubione zdjecie z Twojego ostatniego wypadu, nawet mnie te pierogi tak nie ruszyly...
    Ostatnio edytowane przez Jarek L ; 18-08-2010 o 15:04 Powód: ortografia

  4. #24

    Domyślnie Odp: Zabłąkany!

    Suplement do wątku.
    http://www.dziennikbaltycki.pl/rejsy...tml#material_1
    Streszczę dla leniwych:
    Żona Andrzeja Gwiazdy (notabene w przekaziorach Gwiazda nie wędrował z zoną, tylko z jakąś tajemniczą "towarzyszką") miała wylew. Gwiazda zadzwonił do GOPR i określił swoje położenie podając numer słupka granicznego. Ze wzgledu na stan zdrowia Joanny Gwiazdy konieczne było użycie helikoptera, gdyż zjazd quadem po wertepach mógł się skończyć tragicznie.

    Poza tym w wywiadzie Gwiazda opisuje swoje wędrówki górskie. Okazuje się, że małżeństwo Gwiazdów wędruje w taki sposób, jaki jest ideałem dla wielu forumowiczów. Poza szlakami, z zapasem jedzenia, z namiotem. Jakie góry przewędrowali?

    Przeszliśmy wszystkie słowackie, małą, wielką Fatrę. Niskie Tatry, Bałkany w Rumunii, w Bułgarii, Piryn - to jest pasmo z najwyższym szczytem (ponad 2900 m) i inne szczyty też po trzy tysiące, dwa dziewięćset, dwa osiemset metrów. Przeszliśmy całe Pireneje, nie w ciągu jednego roku oczywiście. Przeszliśmy całe Dolomity (wysoką drogę Dolomitów), grzbietem głównym przeszliśmy całe ukraińskie Karpaty (też nie w ciągu jednej wycieczki) do granicy rumuńskiej. W tym czasie byliśmy dwa razy w Norwegii w Alpach skandynawskich i w Szwecji przeszliśmy Królewski Szlak, który zaczyna się pod Narwikiem, 146 kilometrów za kołem podbiegunowym. Ponieważ było dużo grzybów, to zrobiliśmy czterysta kilometrów.

    Myśle, że ci, którzy chcieli się dla nich zrzucać na GPS-a mogliby się w kwestiach górskich sporo od Gwiazdów nauczyć.

    Ps. Bieszczadzki wątek też jest w wywiadzie:
    Andrzej Gwiazda: Jest problem, bo w Polsce już praktycznie nie ma po co chodzić. Zaczęliśmy od góry Otryt i jak zobaczyłem, że z Połoniny Caryńskiej prowadzą schody z poręczą, to dostałem takiej kolki ze śmiechu, że nie mogłem schodzić. Teraz przez Połoniny biegnie taki tłum, że się wysikać nie można.
    Ostatnio edytowane przez Fiaa ; 03-09-2010 o 19:45

  5. #25
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Zabłąkany!

    Wprawdzie Jego obecne poglądy polityczne są mi obce ale szacunek się należy.
    Pozdrav

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czy zdarzyło Wam się kiedyś zabłądzić ? Może macie jakieś ciekawe zdarzenia ?
    Przez włóczykij w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 03-11-2008, 19:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •