Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Terka - noclegi

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar sarmata
    Na forum od
    03.2008
    Postów
    117

    Domyślnie Terka - noclegi

    Czy szanowny forumowicz może mi pomóc w charakteryzacji gospodarstw agroturystycznych w Terce.
    Podobno są trzy. Oczekuję kilku słów o nich, no czy można kupić śniadanko, czy pyszne, czy kominek jest, jacy gospodarze, czy mają własną krówkę czy kurkę, czy wyposażona kuchnia itp.
    I jeszcze takie dodatkowe pytanko czy smażalnia pstrągów jest teraz czynna?
    "I znów na Grenlandię wzięliśmy kurs a za nami kochany dom..."

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Terka - noclegi

    Ja z bywam tylko w jednym - Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Bocianami. Krówkę mają i kurki, a nawet posiadają certyfikat gospodarstwa ekologicznego. Można wykupić obiadek - naturalnie, że pyszny, bo przygotowują go z własnych produktów. Gospodarze mili, chętnie doradzą i wskażą drogę po bieszczadzkich bezdrożach.
    Bieszczadzki Serwis Internetowy w którym znajdziesz nie tylko ofertynoclegi Bieszczady ale również informacje gdzie można pysznie zjeść. Serwis zawiera także aktualne inforamcje o wydarzeniach kulturalnych z regionu.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar sarmata
    Na forum od
    03.2008
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Terka - noclegi

    No niestety, nie polecam żadnej agroturystyki w Terce, a już szczególnie Pod Bocianami - pełno jakiś dzieci biega, zwyczajny dom (nie oddzielny) gdzie się śpi z gospodarzami.
    Terka to fajne miejsce wypadowe w stronę Tworylnego lub na Sine Wiry, super się też szuka miejsca po klasztorze na Monasterze lub błądzi po Tołstej ale mojego wymarzonego noclegu tam nie znalazłem.
    "I znów na Grenlandię wzięliśmy kurs a za nami kochany dom..."

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Poznań/Śrem
    Postów
    128

    Domyślnie Odp: Terka - noclegi

    Sarmato, odnoszę wrażenie, że w gospodarstwie "Pod Bocianami" nie byłeś. Piszesz, że można znaleźć tam jedynie "zwykły dom, w którym się śpi z gospodarzami". Prawda jest nieco inna, bowiem właściciele obiektu (nota bene bardzo sympatyczni i życzliwi ludzie) oferują gościom - obok wspomnianego przez Ciebie "zwykłego" domu - także dwa całkiem dobrze wyposażone drewniane domki... i tyle w temacie. Życzę powodzenia w poszukiwaniu wymarzonego noclegu...

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar sarmata
    Na forum od
    03.2008
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Terka - noclegi

    Ja spałem w tym białym domu.
    "I znów na Grenlandię wzięliśmy kurs a za nami kochany dom..."

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2009
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Terka - noclegi

    Witam,
    W całej rozciągłości zgadzam się z wypowiedzią Capricornusa. Drogi Sarmato, prosiłeś o opinie, więc ci ją przedstawiłem. Ale jak widzę ty sam nie wiesz, czego chcesz. Po pierwsze popełniasz rażący błąd pisząc, że w gospodarstwie agroturystycznym śpi się z gospodarzami i co wg ciebie jest nacechowane negatywnie. Z tego powodu specjalnie dla ciebie wyszukałem definicję gospodarstwa agroturstycznego. Obecnie funkcjonuje definicja stwierdzająca, „że dom posiadający pokoje przeznaczone do wynajmu dla gości, w którym mieszkają osoby zajmujące się działalnością rolniczą, na terenie do 5 tys. mieszkańców można nazywać gospodarstwem agroturystycznym.” Więc jak widzisz nie da się być w gospodarstwie agroturystycznym, nie mieszkając razem z gospodarzami. Oczywiście regułka jest do wyuczenia i zapamiętania, abyś na drugi raz wiedział, o czym piszesz.
    Po drugie dom Gospodarstwa Agroturystycznego Pod Bocianami nie jest biały ( jak by się mogło wydawać z fotografii), ale jasno-żółty. Ale jak byś tam naprawdę był to byś to na pewno zauważył. Po zestawieniu twoich wypowiedzi z rzeczywistością wg mnie wynika tylko jedno – ty tam jednak nie byłeś.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Terka-Tworylne-Krywe-Zatwarnica
    Przez stasiuvino w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 28-08-2011, 19:25
  2. Droga Dołżyca - Terka
    Przez Rochu w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 99
    Ostatni post / autor: 28-01-2010, 19:38
  3. Noclegi w Orelcu!
    Przez lesstan w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 29-06-2007, 09:31
  4. Noclegi w Solinie?
    Przez angelus w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-07-2004, 11:10
  5. Zatwarnica - Krywe - Terka
    Przez smile2 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-04-2004, 19:48

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •