Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Dinozaury, łączmy się!

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    z pod hal
    Postów
    49

    Domyślnie Dinozaury, łączmy się!

    Mam taką propozycję żeby poszukac wswojej okolicy ludzi spędzających wolny czas w Bieszczadach, konkretnie chodzi mi o dinozaurów ( mlodzi rzeczywiście mają mniej problemów ze znalezieniem towarzystwa do chodzenia) z okolic Zakopanego, Nowego targu, Rabki i wogole Podhala. Ja kilka razy w roku jestem w Biesach i nie zawsze mam z kim jechać, i może ktoś całkiem niedaleko ma taki sam problem...

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie Odp: dinozaury łączmy się

    Nie wiem o co chodzi z tymi dinozaurami(w mojej okolicy pobudowali jakieś 2 Dinolandy cy cóś,diabli wiedza czy Tobie Aniu o to chodzi ale te biznesmeny kase tłuką niezłą).A tak żeby w temcie i opierd...nie otrzymać to możemy się połączyć nawet już jutro bo niedzielnym rankiem jade w Bieszczady m.in.przez Rabke(możesz więc machać ok.4-5 rano).
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    z pod hal
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: dinozaury łączmy się

    machac nie bee bo otej porze bee przewracac sie na tzw drugi bok, a dinozaury to stwory żyjące pzred wojną jak mówią niektóre dzieci , ale ze by nie otzrymac opier to ja tez za jakis czas jade w bieszczady

  4. #4
    Iznaga
    Guest

    Domyślnie Odp: dinozaury łączmy się

    Ja już jutro / 9.września / , wyjezdżam do Ustrzyk Górnych , i zabawie tam przynajmniej 10 dni.Podobnie jak ty , Aniu ; nie przepadam za samotnym wędrowaniem .

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    z pod hal
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: dinozaury łączmy się

    Cze Iznaga, pewnie juz wyjechalaś? to po powrocie napisz jak było. A z Nowego Targu nikt sie nie ujawnia...

  6. #6
    fortunata
    Guest

    Domyślnie Odp: dinozaury łączmy się

    Witam! Wybieram się w Bieszczady w terminie 25.06 - 2-3.07.11. Samemu na szlaku trochę mało raźnie - może jakaś dinozaurzyca też szuka towarzyszki? Pozdrawiam

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    z pod hal
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: dinozaury łączmy się

    ee kurczak akurat wtedy mi nie pasi! ale tak wogóle na przyszlość to chętnie i bądżmy w kontakcie, bo często jeżdzę i zdaża się że nie mam zkim. Będziemy w Bieszczadach dopiero od ok 5-6 lipca, w sierpniu też, tylko nie wiem jeszcze kiedy, pozdrawiam, dinozaurzyca A-S:)

  8. #8
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: dinozaury łączmy się

    Cytat Zamieszczone przez anka-szklanka Zobacz posta
    ... konkretnie chodzi mi o dinozaurów ( mlodzi rzeczywiście mają mniej problemów ze znalezieniem towarzystwa do chodzenia) ...
    Jako osobnik pochodzący z połowy XX wieku poczuwam się uprawniony do używania miana dinozaura (w poruszonym aspekcie). Nie stwierdzam jednak żadnych przeszkód w kontaktowaniu się z wymarłymi zwierzętami z epok zarówno późniejszych, jak i starszych Czyli, że wędrując po Bieszczadach oraz podobnych okolicach wiek się nie liczy. Ani liczebność zbioru wędrowców. Chcesz być sam - jesteś sam. Potrzebujesz towarzyszy - znajdziesz ich.

  9. #9
    fortunata
    Guest

    Domyślnie Odp: dinozaury łączmy się

    Cytat Zamieszczone przez anka-szklanka Zobacz posta
    ee kurczak akurat wtedy mi nie pasi! ale tak wogóle na przyszlość to chętnie i bądżmy w kontakcie, bo często jeżdzę i zdaża się że nie mam zkim. Będziemy w Bieszczadach dopiero od ok 5-6 lipca, w sierpniu też, tylko nie wiem jeszcze kiedy, pozdrawiam, dinozaurzyca A-S:)
    Dzięki za dobre chęci. Może kiedyś uda się nam zgrać terminy?! Pozdrawiam F

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. miłośnicy Bieszczadu w Lublinie łączmy się:)
    Przez Albertina w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 03-05-2010, 01:40
  2. Odpowiedzi: 65
    Ostatni post / autor: 22-11-2007, 15:53
  3. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 13-06-2005, 10:07
  4. Poznajmy się
    Przez skuter28 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 19-12-2004, 01:28
  5. odmeldowuję się!
    Przez Szaszka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-05-2003, 15:09

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •